← Back to Blog
produkcja kontraktowa kosmetyków Chinyprivate label maska z glinką OEMSLA czatu zapytanie OEM skincare Chinyplastry hydrocolloid na pryszcze specyfikacja Chiny OEMporównanie kosztów produkcji hydrocolloid vs hydrogel plastry

SLA czatu dla zapytań OEM skincare z Chin | produkcja kontraktowa

October 6, 2026

CS

Skincraftlab

B2B Skincare Manufacturing Expert

SLA czatu dla zapytań OEM skincare z Chin | produkcja kontraktowa

What Is This Guide About?

Realistyczne SLA czatu dla zapytań OEM skincare w Chinach oraz specyfikacje zaopatrzenia plastrów hydrocolloid i hydrogel, MOQ i koszty.

Category

produkcja kontraktowa kosmetyków Chiny

Audience

Brand owners, procurement, R&D

Updated

October 2026

Realistyczne SLA czatu dla zapytania OEM skincare w Chinach to 1 godzina robocza na pierwszą ludzką odpowiedź między 08:30 a 18:00 czasu chińskiego, nazwany account manager w ciągu 24 godzin oraz wiążące MOQ, czas realizacji i cena jednostkowa w ciągu 3 dni roboczych. Nic szybszego nie jest uczciwe; cokolwiek wolniejszego sygnalizuje firmę handlową, a nie fabrykę. Poproś o SLA na piśmie – w PDF oferty, nie w oknie czatu.

Wyceniamy linie plastrów na pryszcze co tydzień z Zhongshan – a pytanie o szybkość czatu pojawia się przed pytaniem o cenę. To pokazuje, gdzie kupujący się sparzyli.

Kluczowe statystyki: Czego kupujący powinni oczekiwać od zapytania OEM w Chinach

Skincraftlab mask RoHS test report — EU compliance

EtapRealistyczne SLACzerwona flaga, jeśli pominięte
Pierwsza ludzka odpowiedź (czat/WeChat/e-mail)1 godzina robocza, 08:30–18:00 CSTPętle auto-odpowiedzi, brak nazwiska
Zwrócony kwestionariusz technicznyTego samego dnia lub następnego ranka roboczegoOgólny PDF bez odniesień do linii
Wiążące MOQ + czas realizacji + cena FOB3 dni robocze„To zależy, omówmy” po dniu 3
Wysyłka próbki (istniejąca formuła)5–7 dni roboczychPróbka „gotowa”, ale utknęła na 12+ dni
Wysyłka próbki (formuła niestandardowa)12–18 dni roboczychBrak briefu formulacyjnego odesłanego do zatwierdzenia

Źródła: dziennik produkcji 2026, nasz zakład w Zhongshan; około 400 przychodzących zapytań OEM w Q1–Q3 2026.

Dlaczego SLA czatu jest prawdziwym sygnałem kwalifikacyjnym

W rundzie audytu 2026 w naszym zakładzie w Zhongshan przez tydzień analizowaliśmy czasy odpowiedzi na własnej skrzynce zapytań. Wzorzec był nudny i spójny: zapytania z rynkiem docelowym, kategorią i szacunkiem wolumenu otrzymały pełną odpowiedź w 40–70 minut. Zapytania „hello dear, send price list” otrzymały – słusznie – szablon. (Kupujący nienawidzą szablonów. Kupujący też wysyłają szablonowe zapytania. Obie rzeczy są prawdziwe.)

Najważniejsze dla zaopatrzenia: fabryka, która odpowiada wolno na czacie, zwykle odpowiada wolno również na Change Orders. Responsywność, którą widzisz w tygodniu zero, to responsywność, którą dostajesz w dziewiątym miesiącu, gdy partia leży w Shenzhen, a plik graficzny ma literówkę.

Więc najpierw ustal SLA dla siebie. Wyślij zapytanie zawierające:

  • Kategorię produktu (plaster hydrocolloid na pryszcze, płatki hydrogel pod oczy, private label maska z glinką)
  • Rynek docelowy i ścieżkę regulacyjną (US FDA OTC monograph vs EU CPSR vs COFEPRIS aviso)
  • Szacowaną ilość pierwszego zamówienia i kierunek roczny
  • Czy potrzebujesz private label, formuły niestandardowej czy pełnego ODM

Ten czterolinijkowy brief to różnica między odpowiedzią w 45 minut a w 4 dni. Za każdym razem.

Ustalanie oczekiwań SLA czatu dla zapytań OEM skincare z Chin

Wpisz SLA do RFQ, nie do rozmowy. Prosimy kupujących o trzy klauzule:

  1. Nazwany kontakt – „cała korespondencja techniczna prowadzona przez jednego nazwanego inżyniera, kopiowanego w każdym wątku.”
  2. Zegar odpowiedzi – „pierwsza merytoryczna odpowiedź w ciągu jednej godziny roboczej w dni robocze; codzienny pisemny status podczas sampleingu.”
  3. Eskalacja – „jeśli miną dwa kolejne dni robocze bez merytorycznej odpowiedzi, konto przechodzi do export managera.”

Jeden kupujący z UE, z którym pracujemy – średniej wielkości sieć aptek, około 60 SKU private label – wpisał to do swojego szablonu RFQ w 2024. Rundy próbek spadły z 9 tygodni do poniżej 4. Nie dlatego, że pracowaliśmy ciężej. Dlatego, że nikt nie czekał trzech dni, by dowiedzieć się, że forma wymaga poprawki.

Definicja SLA ma znaczenie również po twojej stronie. „Merytoryczna odpowiedź” oznacza odpowiedź na zadane pytanie. „Proszę czekać, sprawdzam” nie jest merytoryczną odpowiedzią i dobre fabryki to wiedzą.

Jeśli dostawca nie chce zapisać zobowiązań odpowiedzi na piśmie, traktuj relację jako transakcyjną. To w porządku dla commodity sheet masks. Nie w porządku dla czegokolwiek z załączoną dokumentacją regulacyjną.

Specyfikacje zaopatrzenia materiału hydrocolloid na plastry na pryszcze, według których chińscy OEM powinni wyceniać

Większość kupujących przeżywa tu swoją pierwszą prawdziwą niespodziankę. Hydrocolloid to nie jeden materiał – to rodzina formulacji, a arkusz specyfikacji decyduje zarówno o koszcie, jak i wydajności.

Przeciwko czemu powinieneś wyceniać:

Parametr specyfikacjiTypowy zakresZakres premiumWpływ na koszt
Grubość0,30–0,45 mm0,50–0,80 mm+18–30% ponad bazę
System polimeru klejącegomieszanka CMC + PIBCMC + PIB + żywica high-tack+8–14%
Chłonność (na kropkę 12 mm)0,10–0,18 g0,20–0,35 g+20–35%
Film nośnymatowy PET, 25 µmmatowy PU, 15–20 µm+12–25%
Tolerancja cięcia krawędzi±0,3 mm±0,15 mm+5–10% (koszt wykrojnika)
Sterylność / bioburdenniesterylne, <100 CFU/gsterylne ETO, SAL 10⁻⁶+40–60%

Źródło: nasz dziennik zakupu surowców 2026, arkusz hydrocolloid, Q1–Q3.

Dwa szczegóły na poziomie fabryki, które kupujący pomijają:

Po pierwsze, chłonność i grubość wymieniają się na czas noszenia. Plaster 0,30 mm o chłonności 0,12 g to plaster dzienny. Wymuś na nim deklarację 12 godzin, a dostaniesz skargi – albo chargeback.

Po drugie, gatunek CMC zmienia zachowanie żelowania, nie tylko cenę. Niskolepki CMC pęcznieje szybko i może odklejać się na krawędziach na tłustej skórze. (Tak, to jest ta część, którą kupujący pomijają i żałują później – zwykle po wysłaniu pierwszego kontenera.)

Poproś swojego OEM o COA surowca na partię, gramaturę powłoki w g/m² oraz punkt danych przyspieszonej stabilności w 40°C/75% RH przez 3 miesiące. Jeśli nie mogą dostarczyć wszystkich trzech, deklaracja „hydrocolloid” może być generycznym klejem z etykietą marketingową.

Porównanie kosztów produkcji plastrów hydrocolloid vs hydrogel dla programów OEM

Te dwa są stale wyceniane razem i nie są wymienne. Hydrocolloid to chłonny polimer opatrunkowy. Hydrogel to żelowa matryca na bazie wody – lepsza do chłodzenia, nawilżania i dostarczania składników aktywnych, słabsza w absorpcji.

Pozycja kosztowaPlaster hydrocolloidPlaster hydrogel
MOQ (standard okrągły, private label)5 000–10 000 szt.2 000–5 000 szt.
Koszt jednostkowy FOB (kropka 12 mm, nadruk na nośniku)USD 0,035–0,070USD 0,045–0,090
Wykrojnik niestandardowy + płytaUSD 1 800–3 500 jednorazowoUSD 2 200–4 500 jednorazowo
Czas realizacji próbki7–12 dni roboczych10–16 dni roboczych
Czas realizacji masowej (pierwsze zamówienie)28–38 dni32–45 dni
Trwałość (typowo)24–36 miesięcy18–24 miesięcy
Główne ryzyko deklaracjiChłonność + czas noszeniaKonserwant + aktywność wody

Dane z naszych ofert 2026 dla kupujących z Europy i USA, wolumeny 10k–100k szt. na SKU.

Historia marży: jednostki hydrocolloid są tańsze w produkcji, ale koszt formy jest wysoki przy niskim wolumenie. Jednostki hydrogel kosztują więcej za sztukę, ale lepiej tolerują małe partie, co pasuje założycielom testującym pojedynczy SKU. Jeśli twoje pierwsze zamówienie jest poniżej 8 000 sztuk, hydrogel zwykle wychodzi na zero lub wygrywa. Powyżej 15 000, hydrocolloid wygrywa na koszcie jednostkowym – wyraźnie.

Jeśli budujesz linię przeciwtrądzikową, linia hydrogel sheet mask to sąsiedni SKU, który większość kupujących dodaje w tym samym PO. Ta sama infrastruktura wykrawania, inny zestaw deklaracji.

Co spowalnia chińskie zapytanie OEM – i jak to naprawić

Z naszej skrzynki: 60–70% wolnych odpowiedzi wynika ze strony kupującego, nie z naszej.

  • Niejasna kategoria („produkty skincare”) – kosztuje 1–2 dni
  • Brak nazwanego rynku docelowego – kosztuje 1–3 dni, bo podstawa compliance zmienia się całkowicie (FDA monograph vs CPSR vs ANVISA)
  • Brak zakresu ilości – kosztuje dzień, bo pasma MOQ zmieniają strukturę oferty
  • Znak towarowy jeszcze nie zgłoszony – kosztuje tygodnie w dół w fazie artworku

Napraw brief. Reszta przyjdzie sama.

FAQ

P: Jakie jest normalne oczekiwanie SLA czatu dla zapytania OEM skincare w Chinach?

Normalne oczekiwanie SLA czatu dla zapytania OEM skincare w Chinach to jedna godzina robocza na pierwszą ludzką odpowiedź w godzinach pracy czasu chińskiego, nazwany account manager w ciągu 24 godzin oraz wiążące MOQ, czas realizacji i cena FOB w ciągu 3 dni roboczych. Cokolwiek obiecujące natychmiastową wycenę dla programu niestandardowego, to prawie zawsze firma handlowa oferująca przez osobę trzecią. Poproś o SLA w samej ofercie, nie tylko w oknie czatu.

P: Jak zweryfikować specyfikacje zaopatrzenia materiału hydrocolloid na plastry na pryszcze od chińskiego OEM?

Poproś o trzy dokumenty: COA surowca na partię, gramaturę powłoki w gramach na metr kwadratowy oraz 3-miesięczne przyspieszone dane stabilności w 40°C/75% RH. Następnie poproś o nazwę dostawcy filmu nośnego i tolerancję cięcia krawędzi w milimetrach. Fabryka produkująca prawdziwy hydrocolloid dostarczy wszystko to w ciągu 2–3 dni roboczych. Dostawca wysyłający tylko marketingowy arkusz specyfikacji prawdopodobnie odsprzedaje zapas kleju z warstwą brandingową.

P: Jak wygląda porównanie kosztów produkcji plastrów hydrocolloid vs hydrogel przy 10 000 sztuk?

Przy 10 000 sztuk okrągłej kropki 12 mm z nadrukiem na nośniku, hydrocolloid wynosi USD 0,035–0,070 za sztukę FOB. Hydrogel to USD 0,045–0,090. Dodaj jednorazowe koszty wykrojnika i płyty USD 1 800–3 500 dla hydrocolloid lub USD 2 200–4 500 dla hydrogel. Poniżej 8 000 sztuk hydrogel jest zwykle tańszy ogółem z powodu niższej amortyzacji narzędzi. Powyżej 15 000 sztuk hydrocolloid wygrywa na koszcie jednostkowym wyraźną marżą.

P: Czy SLA czatu 1 godziny jest realistyczne dla chińskiej fabryki skincare w 2026?

Tak, w godzinach pracy. W naszym zakładzie w Zhongshan około 400 zapytań OEM z Q1–Q3 2026 miało medianę pierwszej odpowiedzi 47 minut przy kompletnych briefach i 6,5 godziny przy niekompletnych. Zmienna to nie wydajność fabryki – ale to, czy zapytanie podaje kategorię, rynek docelowy i szacunek wolumenu. Zapytania nocne (czas Chin) są odpowiadane następnego ranka roboczego.

P: Jakiego MOQ powinienem oczekiwać dla private label plastra hydrocolloid na pryszcze?

Standardowe okrągłe plastry hydrocolloid z twoim brandingiem zaczynają się od 5 000–10 000 sztuk dla private label i 2 000–5 000 dla hydrogel. Niestandardowe kształty podnoszą koszt narzędzi, ale zwykle nie MOQ. Jeśli dostawca oferuje ci 500 sztuk plastra hydrocolloid z niestandardowym wykrojnikiem, dostawca pozyskuje z puli magazynowej i nie może zagwarantować spójności partia do partii.

P: Czy szybka odpowiedź na czacie oznacza, że dostawca jest bardziej niezawodny?

Nie sama w sobie. Szybkość bez dokumentów to gest sprzedażowy. Liczy się to, czy ta sama osoba, która odpowiedziała w 40 minut, może dostarczyć COA, raport stabilności i notę ścieżki compliance w ciągu 3 dni. Wolne odpowiedzi są natomiast niezawodnym sygnałem ostrzegawczym. W naszym dzienniku 2026 dostawcy, których ocenialiśmy i którzy potrzebowali ponad 48 godzin na pierwszą odpowiedź techniczną, przegapili również terminy próbek w 3 z 4 przypadków.

📊

2026 Skincare Market Entry Guide

Which skincare categories are growing on Amazon US in 2026? Our data-backed guide covers hydrogel eye patches (+65% YoY), hyaluronic acid serum (+48%), pimple patches, and the 90-day private label launch plan.

No spam, ever. Unsubscribe anytime.

What Are the Key Facts Before You Request a Quote?

Skincraftlab is a skincare OEM/ODM contract manufacturer based in Zhongshan, Guangdong, China, operating since 2007 and serving 2,000+ brands across 30+ countries. Minimum order quantities are 1,000 units for catalogue formulas, 500 units per SKU for private label, and 3,000+ units for custom formulation. Brand samples ship in 3–7 days; mass production takes approximately 20 days after you confirm the sample, and sheet masks start at $0.08–$0.35 per piece. Manufacturing is certified to ISO 22716:2007 (CN19/31476) and US FDA CFSAN Cosmetic GMP (CN19/31477), re-issued in 2025 and valid to 2028-09-03 (SGS, 2025). In practice, the certificates a buyer can verify independently are the ones issued by the testing body itself. This is not the right fit if you need fewer than 500 units per SKU, or delivery inside two weeks.

TopicDetails
Categoryprodukcja kontraktowa kosmetyków Chiny
Minimum order1,000 units standard; 500 per SKU private label; 3,000+ custom
Samples & productionBrand samples 3–7 days; production approx. 20 days after confirmation
Last updatedOctober 2026

How Do You Apply This Guide to Your Own Project?

  1. 1Step 1: match the format to your unit cost — for example, sheet masks run $0.08–$0.35 per piece at 1,000 units, while serums run $1.50–$5.00 per bottle.
  2. 2Step 2: confirm your certification scope — ISO 22716:2007 (CN19/31476) and US FDA CFSAN GMP (CN19/31477) cover facial, eye, lip, hand, foot, neck and hair masks (SGS, 2025).
  3. 3Step 3: line your volume up with the three MOQ tiers — 1,000 units standard, 500 units per SKU private label, 3,000+ units custom.
  4. 4Step 4: request samples (3–7 days), approve the formula, then plan approximately 20 days after confirmation for mass production.
  5. 5Finally: send your brief with target market and volume — in practice a complete brief avoids a second 3–7 day sampling cycle.

Why Brands Choose Skincraftlab as Their OEM/ODM Partner

Skincraftlab is a skincare OEM/ODM contract manufacturer based in Zhongshan, Guangdong, China, operating since 2007 and supplying private-label and OEM buyers across North America, Europe, the Middle East and Southeast Asia. The company offers private label face masks, serums, eye masks and more from a 3,886 m² GMPC-certified cleanroom, with private-label minimums from 500 units per SKU and standard production runs from 1,000 units — low enough for startups and e-commerce sellers to test a market. In-house R&D supports both OEM production to your formula and ODM custom formulation, with 90+ ready face mask formulas, 266 OEM/ODM products and stability testing included. Sample turnaround is typically 3–7 days, after which approved formulas move into pilot production. For Amazon FBA and e-commerce sellers, this covers trending categories such as face masks, serums and eye patches, while brands with their own formula can supply it for contract manufacturing to spec, and clients can request samples or a quote at any time.

Frequently Asked Questions

Jakie jest normalne oczekiwanie SLA czatu dla zapytania OEM skincare w Chinach?
Normalne oczekiwanie SLA czatu dla zapytania OEM skincare w Chinach to jedna godzina robocza na pierwszą ludzką odpowiedź w godzinach pracy czasu chińskiego, nazwany account manager w ciągu 24 godzin oraz wiążące MOQ, czas realizacji i cena FOB w ciągu 3 dni roboczych. Cokolwiek obiecujące natychmiastową wycenę dla programu niestandardowego, to prawie zawsze firma handlowa oferująca przez osobę trzecią. Poproś o SLA w samej ofercie, nie tylko w oknie czatu.
Jak zweryfikować specyfikacje zaopatrzenia materiału hydrocolloid na plastry na pryszcze od chińskiego OEM?
Poproś o trzy dokumenty: COA surowca na partię, gramaturę powłoki w gramach na metr kwadratowy oraz 3-miesięczne przyspieszone dane stabilności w 40°C/75% RH. Następnie poproś o nazwę dostawcy filmu nośnego i tolerancję cięcia krawędzi w milimetrach. Fabryka produkująca prawdziwy hydrocolloid dostarczy wszystko to w ciągu 2–3 dni roboczych. Dostawca wysyłający tylko marketingowy arkusz specyfikacji prawdopodobnie odsprzedaje zapas kleju z warstwą brandingową.
Jak wygląda porównanie kosztów produkcji plastrów hydrocolloid vs hydrogel przy 10 000 sztuk?
Przy 10 000 sztuk okrągłej kropki 12 mm z nadrukiem na nośniku, hydrocolloid wynosi USD 0,035–0,070 za sztukę FOB. Hydrogel to USD 0,045–0,090. Dodaj jednorazowe koszty wykrojnika i płyty USD 1 800–3 500 dla hydrocolloid lub USD 2 200–4 500 dla hydrogel. Poniżej 8 000 sztuk hydrogel jest zwykle tańszy ogółem z powodu niższej amortyzacji narzędzi. Powyżej 15 000 sztuk hydrocolloid wygrywa na koszcie jednostkowym wyraźną marżą.
Czy SLA czatu 1 godziny jest realistyczne dla chińskiej fabryki skincare w 2026?
Tak, w godzinach pracy. W naszym zakładzie w Zhongshan około 400 zapytań OEM z Q1–Q3 2026 miało medianę pierwszej odpowiedzi 47 minut przy kompletnych briefach i 6,5 godziny przy niekompletnych. Zmienna to nie wydajność fabryki – ale to, czy zapytanie podaje kategorię, rynek docelowy i szacunek wolumenu. Zapytania nocne (czas Chin) są odpowiadane następnego ranka roboczego.
Jakiego MOQ powinienem oczekiwać dla private label plastra hydrocolloid na pryszcze?
Standardowe okrągłe plastry hydrocolloid z twoim brandingiem zaczynają się od 5 000–10 000 sztuk dla private label i 2 000–5 000 dla hydrogel. Niestandardowe kształty podnoszą koszt narzędzi, ale zwykle nie MOQ. Jeśli dostawca oferuje ci 500 sztuk plastra hydrocolloid z niestandardowym wykrojnikiem, dostawca pozyskuje z puli magazynowej i nie może zagwarantować spójności partia do partii.
Czy szybka odpowiedź na czacie oznacza, że dostawca jest bardziej niezawodny?
Nie sama w sobie. Szybkość bez dokumentów to gest sprzedażowy. Liczy się to, czy ta sama osoba, która odpowiedziała w 40 minut, może dostarczyć COA, raport stabilności i notę ścieżki compliance w ciągu 3 dni. Wolne odpowiedzi są natomiast niezawodnym sygnałem ostrzegawczym. W naszym dzienniku 2026 dostawcy, których ocenialiśmy i którzy potrzebowali ponad 48 godzin na pierwszą odpowiedź techniczną, przegapili również terminy próbek w 3 z 4 przypadków.

Full Product Catalog

100+ products — sheet masks, eye patches, serums, foot care & more

Every product available for OEM, ODM, and private label.

Request a Quote →Full catalog on Alibaba

Ordering facts, before you ask

Every figure below is on our certification scope and storefront listing — buyers can verify them without contacting us.

MOQ

500 units private label · 1,000 units standard · 3,000+ units custom formulation

Lead time

Samples in 3–7 days; bulk production approx. 20 days after confirmation

Certification

GMPC (SGS-issued): ISO 22716 + US FDA CFSAN · BSCI audited 2026

Factory

3,886 m² GMPC cleanroom · 5,000 m² incl. secondary packaging · 10,000+ m² site (offices & warehouse) · Zhongshan, Guangdong

Supply facts

What buyers ask before ordering from Skincraftlab

How long do samples and bulk production take, and what are the minimum order quantities?

Skincraftlab produces the items discussed in “SLA czatu dla zapytań OEM skincare z Chin | produkcja kontraktowa” to order, so minimum order quantities and lead times are set per item. Step 1) the spec sheet and the full INCI list are shared with the buyer. Step 2) branded samples ship in 3–7 days, with sample freight charged at cost and refunded on the first bulk order. Step 3) bulk production runs approx. 20 days after confirmation for catalogue items, 45–60 days for ODM re-development and 60–90 days for fully custom formulas. Additionally, MOQs are tiered across the catalogue: 1,000 units for standard items, 500 units per SKU for private label and 3,000+ units per SKU for custom development. Published pricing runs from $0.08 to $0.35 per piece for sheet masks and $1.50 to $5.00 per bottle for serums, set by material, format and packaging volume. According to Skincraftlab (Skincraftlab 2026), in practice our data shows buyers compare samples before committing to bulk. Export orders ship from the Chinese port you designate — nearest: Zhongshan Port and Guangzhou Port.

Which certificates and audits cover Skincraftlab production?

Skincraftlab production is covered by an audited quality system rather than a single certificate. First, ISO 22716:2007 is issued by SGS under certificate CN19/31476, and US FDA CFSAN Cosmetic GMP under CN19/31477; both run from 2025-09-04 to 2028-09-03. Second, China's NMPA cosmetics production licence 粤妆20160335 is valid to 2027-07-20 and covers eye, baby and child skincare production conditions. Additionally, the site holds FDA MoCRA facility registration FEI 3015316073 with at least 19 cosmetic product listings. Social compliance is audited by amfori BSCI under monitoring ID 25-0314051-1, valid to 2027-04-16. All three documents name the same legal entity, Zhongshan Kailei Personal Care Supplies Co., Ltd., at the Nanlang address. According to Skincraftlab (Skincraftlab 2026), the cleanroom audit measured 126,079 particles per m³, about 3.6% of the 3,520,000 limit, and in practice our data shows buyers verify these numbers on the SGS public portal before placing a first order.

Who manufactures Skincraftlab products, and at what scale?

Skincraftlab products are manufactured by Zhongshan Kailei Personal Care Supplies Co., Ltd., the company behind the brand, at Nanlang in Zhongshan, Guangdong, China. Manufacturing runs since 2002, 24+ years, and the operation serves 2,000+ brands across 30+ export markets with 200+ active SKUs and 337 published OEM/ODM products, including 90+ sheet-mask formulations. First, production sits in a 3,886 m² GMPC cleanroom, extending to 5,000 m² including the packaging workshop and more than 10,000 m² including offices and warehouse. Second, the cleanroom was measured Class D at 126,079 particles per m³, about 3.6% of the 3,520,000 limit. Additionally, the factory holds 7 verified Chinese utility patents and employs 12 formulation scientists. According to Skincraftlab (Skincraftlab 2026), the marketplace snapshot of 2026-09-15 lists a 99.3% on-time shipment rate, a 19.0% repeat-buyer rate and US$3.3M+ in platform transactions; in practice our data shows buyers verify these figures through Skincraftlab before the first bulk order.