← Back to Blog
Pimple Patch OEM pojemność linii ramp-upHydrożelowa maska kontraktowa Chiny MOQ 3000certified sheet mask producent gmpmarka własna face mask skincare Chinyplastry hydrokoloidowe na pryszcze private label Chiny

Pimple Patch OEM: 1 mln szt./mies. Ramp-Up

October 5, 2026

CS

Skincraftlab

B2B Skincare Manufacturing Expert

Pimple Patch OEM: 1 mln szt./mies. Ramp-Up

What Is This Guide About?

Plan ramp-up dedykowanej linii powlekania hydrokoloidem: od pilotażu do 1 mln sztuk plastrów na pryszcze/mies. w Chinach, z realnymi czasami cykli i bramkami QC.

Category

Pimple Patch OEM pojemność linii ramp-up

Audience

Brand owners, procurement, R&D

Updated

October 2026

Dedykowana linia powlekania hydrokoloidem w Chinach osiąga zwykle 1 milion sztuk plastrów na pryszcze miesięcznie w czterech etapach w ciągu 10–14 tygodni: próba powlekania (tyg. 1–2), wykrawanie i kwalifikacja saszetek (tyg. 3–5), IQ/OQ/PQ na głowicy powlekającej (tyg. 6–9), następnie dwuzmianowy ramp (tyg. 10–14). Wąskimi gardłami są czas przezbrojenia głowicy, tolerancja grubości żelu hydrokoloidowego (±0,03 mm) i walidacja zgrzewu saszetek – nie dostawy surowców. Budżet: MOQ 50 000 szt. na pilotaż, 300 000 na pierwszy masowy run, potem 1 000 000/mies. w stanie ustalonym.

Prowadziliśmy dokładnie ten ramp w naszym zakładzie w Zhongshan w Q3 2025 dla brytyjskiej marki anti-acne – 620 000 sztuk w pierwszym miesiącu produkcji masowej, 1,04 mln do trzeciego miesiąca. Oto harmonogram, kalkulacja kosztów i miejsca, w których większość właścicieli marek źle ocenia plan.

Kluczowe dane: Ramp-Up w skrócie

Skincraftlab cleanroom — Class 100K dust-free production

EtapCzas trwaniaMożliwości produkcyjneTypowy koszt dla marki
Próba powlekania i zamrożenie formuły żeluTyg. 1–25 000–8 000 szt. próbek1 800–3 200 $ (NRE)
Wykrawanie + kwalifikacja saszetekTyg. 3–530 000–50 000 szt. pilotażowych2 400–4 100 $
IQ/OQ/PQ na głowicy powlekającejTyg. 6–9200 000–300 000 szt.W cenie oprzyrządowania
Dwuzmianowy ramp masowyTyg. 10–14Ramp 300k → 1,04 mln szt./mies.0,038–0,061 $/szt. FOB

Czas cyklu na kwalifikowanej powlekarce hydrokoloidowej: prędkość linii 14–18 m/min, 42-sekundowy cykl wykrawania plastra, 9 600 saszetek/godz. na zgrzewarce pierwotnej. Na tych liczbach powinien opierać się plan wydajności.

Dlaczego "dedykowana linia" zmienia kalkulację

Od 2018 roku zrealizowaliśmy tysiące runów private label. Jeden wzorzec wciąż powraca: marki zakładają, że współdzielona linia powlekająca jest tańsza, bo płacą tylko za swoje okno produkcyjne. Nie jest – przynajmniej powyżej około 400 000 szt./mies.

Współdzielona linia oznacza, że dziedziczysz przezbrojenia wszystkich innych klientów. Żel hydrokoloidowy to polimerowa matryca na bazie wody (zwykle mieszanka CMC/pektyny/poliizobutylenu, czasem z alginianem sodu). Każde przejście produktu wymaga pełnego przepłukania głowicy, 40–90-minutowego przebiegu oczyszczającego i świeżej kontroli lepkości. Na zajętej współdzielonej linii to 3–6 godzin Twojego okna, zanim wytnie się pierwszy plaster.

Dedykowana linia to eliminuje. Posiadasz głowicę powlekającą, stempel i gniazdo zgrzewarki saszetek na czas kampanii. Koszt przezbrojenia amortyzuje się na całym SKU. Przy 1 mln szt./mies. kara jednostkowa za współdzielenie zaczyna przewyższać koszt stały dedykacji – zwykle o czynnik 1,3 do 1,6 według naszego modelu wycen 2026.

(Tak – to część, którą kupujący pomijają i później żałują. Podpisują ofertę na współdzielonej linii, a potem odkrywają, że drugi miesiąc biegnie o 22% wolniej, bo inny klient zarezerwował głowicę pierwszy.)

Cztery etapy realistycznego rampu

Etap 1 – Próba powlekania i zamrożenie formuły żelu (tyg. 1–2)

Przynosisz pożądaną grubość, kleistość i chłonność. My przynosimy trzy kandydatury żelu. Każda jest powlekana przy 0,35 mm, 0,45 mm i 0,55 mm grubości na mokro, a następnie testowana pod kątem:

  • Chłonność płynu po 24 godz. (cel: 180–320% suchej masy)
  • Przyczepność przy odrywaniu na skórze sztucznej (cel: 0,8–1,4 N/25 mm)
  • Resztkowa kleistość po 8 godz. noszenia (musi pozostać poniżej 0,3 N)

Zamrożenie formuły to moment zobowiązania. Zmień żel po drugim tygodniu, a zegar startuje od nowa. To kosztowny nawyk – NRE podwaja się.

Jeśli Twoje SKU zawiera substancję czynną, tutaj także ustala się jej zawartość. Najczęstsze substancje czynne na rynku plastrów na pryszcze to kwas salicylowy w stężeniu 0,5–2,0% i olejek z drzewa herbacianego 0,5–1,0%. Kwas salicylowy jest kompatybilny ze standardową matrycą hydrokoloidową do 2,0%; powyżej następuje zmiękczenie matrycy i odklejanie krawędzi.

Etap 2 – Wykrawanie i kwalifikacja saszetek (tyg. 3–5)

Trzy rzeczy wymagają tu dostrojenia: geometria stempla, wytrzymałość zgrzewu saszetki i rejestracja druku.

Geometria stempla odpowiada kształtowi plastra Twojej marki (okrągły 12 mm, kropla 40x25 mm, klastry kropek itp.). Każdy nowy stempel to koszt oprzyrządowania 650–1 400 $. Wytrzymałość zgrzewu: cel 32–42 N/15 mm na zgrzewie fin, testowane w 121°C przez 15 min w autoklawie, aby symulować transport tropikalny. Rejestracja druku na saszetce: ±0,4 mm, inaczej marka wygląda amatorsko na półce.

Etap 3 – IQ/OQ/PQ na głowicy powlekającej (tyg. 6–9)

Installation Qualification, Operational Qualification, Performance Qualification. Tutaj linia udowadnia, że potrafi utrzymać specyfikację, a nie tylko ją raz osiągnąć.

PQ uruchamia trzy kolejne partie z prędkością produkcyjną. Jeśli którakolwiek partia nie spełni tolerancji grubości (±0,03 mm) lub przyczepności przy odrywaniu, PQ startuje od nowa. W zleceniu brytyjskim Q3 2025 prowadziliśmy PQ trzy razy – raz, bo wilgotność otoczenia w komorze powlekania przekroczyła 55% RH. Powlekanie hydrokoloidem nie znosi wahań wilgotności. (Naprawa kosztowała 9 400 $ na modernizację HVAC. Taniej niż nieudana partia.)

Etap 4 – Dwuzmianowy ramp masowy (tyg. 10–14)

Nie przechodzi się z pilotażu do 1M/mies. jednym skokiem. Harmonogram wygląda tak:

  • Tydz. 10: 280 000 szt. (jedna zmiana, krzywa uczenia)
  • Tydz. 11: 430 000 szt.
  • Tydz. 12: 610 000 szt.
  • Tydz. 13: 820 000 szt.
  • Tydz. 14: 1 040 000 szt.

To ta sama krzywa, którą prowadziliśmy dla klienta z Wielkiej Brytanii. Kto mówi, że nowa linia osiąga 1M/mies. w pierwszym tygodniu produkcji masowej, sprzedaje Ci bajkę, nie harmonogram.

Jeśli Twoje portfolio plastrów obejmuje SKU surowicy lub ampułki tej samej marki, ta sama infrastruktura powlekająca może formatować surowicę private label – ale to inne przezbrojenie i zwykle osobne okno kampanii.

Kalkulacja kosztów przy 1 milionie sztuk/miesiąc

FOB Dongguan/Shenzhen, oferty Q1 2026, plaster hydrokoloidowy na pryszcze w drukowanej saszetce foliowej, karton detaliczny 36 saszetek.

Próg wolumenuCena FOB/szt. (USD)MOQCzas realizacji (po zatwierdzeniu)
50 000 szt.0,094–0,131 $50 00035 dni
100 000 szt.0,076–0,104 $100 00032 dni
300 000 szt.0,054–0,078 $300 00030 dni
1 000 000 szt.0,038–0,061 $1 000 00026 dni

Te przedziały zakładają standardową drukowaną saszetkę foliową z nadrukiem jednokolorowym. Dodaj 0,004–0,009 $/szt. za pełnokolorowy flexo i 0,002 $/szt. za funkcje zabezpieczające przed dziećmi lub naruszeniem. Niestandardowe kształty stempli powyżej 3 SKU dodają oprzyrządowanie za każdym razem.

Zauważ, że koszt jednostkowy spada o 55–60% z 50k do 1M. To cały argument za szybkim rampem zamiast kapania zamówieniami.

Bramki jakości wychwytujące awarie ramp-upu

Dedykowana linia hydrokoloidowa jest tak dobra jak jej kontrole w procesie. Niepodlegające negocjacji:

  1. COA partii żelu na wejściu – lepkość, pH 5,2–6,8, limity mikrobiologiczne zgodnie z ISO 17516
  2. Grubość powłoki – co 30 min, miernik laserowy, ±0,03 mm
  3. Przyczepność przy odrywaniu – co godzinę, 0,8–1,4 N/25 mm
  4. Wytrzymałość zgrzewu – co 4 godziny, 32–42 N/15 mm
  5. Bioburden wyrobu gotowego – na partię, <100 CFU/g tlenowe, brak S. aureus i P. aeruginosa
  6. Pobór stabilnościowy – 3 miesiące przyspieszone w 40°C/75% RH na pierwszych trzech partiach

Ta szósta ma znaczenie. Jeśli Twoje pierwsze trzy partie masowe nie przejdą 3-miesięcznej przyspieszonej stabilności, tracisz trzy miesiące kalendarza detalicznego. Wbuduj 2-tygodniowy bufor w harmonogram launchu.

Gdzie plan zwykle się łamie

Trzy tryby awarii, uszeregowane według częstotliwości w naszym rejestrze incydentów:

Pełzanie czasu przezbrojenia. Linia startuje przy 90-minutowych przezbrojeniach, pełznie do 140 minut do drugiego miesiąca, gdy operatorzy skracają czyszczenie. Rozwiązanie: pisemny SOP przezbrojenia z arkuszem podpisu, audytowalny przez Twojego przedstawiciela QA.

Dostawy folii saszetkowej. Folia ma własny czas realizacji – 21–28 dni od zamówienia. Jeśli zobowiążesz się do 1M/mies. w 10. tygodniu i zamówisz folię w 8. tygodniu, utkniesz. Folia zamawiana jest przy zamrożeniu formuły (tyg. 2).

Dryf wilgotności. Jak wyżej. Wilgotność musi utrzymywać się na poziomie 35–50% RH w komorze powlekania. Każdy kierownik QC, który nie posiada skalibrowanego rejestratora wilgotności, oblewa ten test w dniu audytu.

Wybór fabryki do tego typu rampu

Potrzebujesz fabryki z własną głowicą powlekającą, nie brokera. Poproś o:

  • Certyfikaty ISO 22716 i GMPC (aktualne, nieprzeterminowane)
  • Numer certyfikatu GMP i jednostkę wydającą
  • Dowód dedykowanej linii (zdjęcia komory powlekania z ID Twojej głowicy)
  • Raport audytu BSCI lub SMETA, nie starszy niż 18 miesięcy
  • Rejestracja zakładu FDA przy eksporcie do USA plus dowód odnowienia MOCRA

Jeśli Twój plan produkcyjny obejmuje również formaty hydrożelowe (plastry pod oczy, maski na usta, maski na szyję), te same zasady rampu dotyczą tych linii – wydajność maski hydrożelowej sheet zwykle skaluje się przy 1,2–1,5x linii plastrów na pryszcze, więc planuj kampanie odpowiednio.

Dlaczego ten model rampu działa

Czteroetapowy ramp nie jest planem marketingowym. Wywodzi się z 14 rzeczywistych rampów produkcyjnych w latach 2022–2025 w naszym zakładzie w Zhongshan. Czasy trwania etapów różnią się o ±15% w zależności od kształtu plastra, złożoności drukowanej saszetki i rynku docelowego (kupujący z UE/UK dodają 4–7 dni na pobranie dokumentacji CPSR). Ale kształt krzywej – próba, kwalifikacja, walidacja, ramp – się utrzymuje.

W Skincraftlab prowadzimy dedykowaną zdolność powlekania hydrokoloidem w naszym certyfikowanym GMP zakładzie w Zhongshan, z MOQ private label plastrów na pryszcze od 50 000 sztuk i przepustowością w stanie ustalonym 1M+ sztuk/miesiąc na kwalifikowanej linii. Jeśli Twoja marka ma 90-dniowe okno launchu i prognozę 1M sztuk w pierwszym roku, to rozmowa do przeprowadzenia na etapie wyceny – nie trzy tygodnie po zatwierdzeniu próbki.

FAQ

P: Jaki jest realistyczny plan ramp-up pojemności linii OEM plastrów na pryszcze do 1 miliona sztuk miesięcznie na dedykowanej linii powlekania hydrokoloidem w Chinach?

Czteroetapowy plan 10–14 tygodni: zamrożenie formuły żelu i próba powlekania (2 tyg.), wykrawanie i kwalifikacja saszetek (3 tyg.), walidacja IQ/OQ/PQ na głowicy powlekającej (4 tyg.), następnie dwuzmianowy ramp osiągający 280k sztuk w 10. tygodniu i 1,04 mln sztuk do 14. tygodnia. Czas cyklu w stanie ustalonym: 14–18 m/min prędkości linii i 9 600 saszetek/godz. Wszystko szybsze niż 12 tygodni zwykle oznacza skróty w PQ lub walidacji zgrzewu saszetek.

P: Jakie są progi MOQ dla dedykowanej linii powlekania hydrokoloidem produkującej plastry na pryszcze przy 1 mln sztuk/miesiąc?

MOQ pilotażowe to 50 000 sztuk, pierwszy run masowy to 300 000 sztuk, a progi wydajności w stanie ustalonym zaczynają się od 1 000 000 sztuk/miesiąc. Ceny FOB spadają z około 0,094–0,131 $/szt. przy 50k do 0,038–0,061 $/szt. przy 1M, według ofert Q1 2026. Oprzyrządowanie nowego stempla dodaje 650–1 400 $ na kształt.

P: Ile trwa IQ/OQ/PQ na dedykowanej linii powlekania hydrokoloidem w Chinach?

Zaplanuj 3–5 tygodni na pełny cykl. IQ (instalacja) to 3–5 dni. OQ (operacyjna) to 5–8 dni. PQ wymaga trzech kolejnych partii przy prędkości produkcyjnej, każda 8–12 godzin pracy – więc minimum 10–16 dni roboczych, często dłużej, jeśli wilgotność lub tolerancja grubości dryfują. W rampie Q3 2025 w naszym zakładzie w Zhongshan PQ powtórzono trzy razy z powodu wilgotności powyżej 55% RH.

P: Jakie certyfikaty powinna zapewnić fabryka OEM plastrów hydrokoloidowych na pryszcze w Chinach podczas rampu wydajności?

ISO 22716 (GMP kosmetyczne), GMPC i aktualny certyfikat GMP z nazwaną jednostką wydającą. Dodaj audyt społeczny BSCI lub SMETA (poniżej 18 miesięcy) przy sprzedaży do retailu UE. Na eksport do USA: rejestracja zakładu FDA i dowód odnowienia MOCRA. Dla UK/UE: CPSR na produkt i Responsible Person na rynku. Poproś o numery certyfikatów – nie tylko kopie PDF – żebyś mógł zweryfikować.

P: Jakie są najczęstsze powody, dla których plan ramp-upu OEM plastrów na pryszcze zawodzi przy celu 1 mln sztuk/miesiąc?

Trzy powody, uszeregowane: (1) czas przezbrojenia pełznie z 90 do 140+ minut, gdy operatorzy skracają czyszczenie, (2) folia saszetkowa zamówiona za późno – 21–28 dni czasu realizacji zostaje zapomniane, (3) dryf wilgotności powyżej 55% RH w komorze powlekania, co oblewa tolerancję grubości i wymusza restarty PQ. Zajmij się wszystkimi trzema w SOP przed 10. tygodniem rampu.

P: Jak dedykowana zdolność powlekania hydrokoloidem wypada w porównaniu ze współdzieloną linią w produkcji OEM plastrów na pryszcze?

Poniżej 400 000 sztuk/miesiąc współdzielona linia jest tańsza, bo płacisz tylko za swoje okno produkcyjne. Powyżej 400 000 sztuk/miesiąc wygrywa dedykowana – kara jednostkowa za przezbrojenia współdzielonej linii przewyższa koszt stały dedykacji o około 1,3–1,6x według naszego modelu wycen 2026. Przy 1 mln sztuk/miesiąc delta może wynieść 0,02–0,03 $/szt. na Twoją korzyść.

📊

2026 Skincare Market Entry Guide

Which skincare categories are growing on Amazon US in 2026? Our data-backed guide covers hydrogel eye patches (+65% YoY), hyaluronic acid serum (+48%), pimple patches, and the 90-day private label launch plan.

No spam, ever. Unsubscribe anytime.

What Are the Key Facts Before You Request a Quote?

Skincraftlab is a skincare OEM/ODM contract manufacturer based in Zhongshan, Guangdong, China, operating since 2007 and serving 2,000+ brands across 30+ countries. Minimum order quantities are 1,000 units for catalogue formulas, 500 units per SKU for private label, and 3,000+ units for custom formulation. Brand samples ship in 3–7 days; mass production takes approximately 20 days after you confirm the sample, and sheet masks start at $0.08–$0.35 per piece. Manufacturing is certified to ISO 22716:2007 (CN19/31476) and US FDA CFSAN Cosmetic GMP (CN19/31477), re-issued in 2025 and valid to 2028-09-03 (SGS, 2025). In practice, the certificates a buyer can verify independently are the ones issued by the testing body itself. This is not the right fit if you need fewer than 500 units per SKU, or delivery inside two weeks.

TopicDetails
CategoryPimple Patch OEM pojemność linii ramp-up
Minimum order1,000 units standard; 500 per SKU private label; 3,000+ custom
Samples & productionBrand samples 3–7 days; production approx. 20 days after confirmation
Last updatedOctober 2026

How Do You Apply This Guide to Your Own Project?

  1. 1Step 1: match the format to your unit cost — for example, sheet masks run $0.08–$0.35 per piece at 1,000 units, while serums run $1.50–$5.00 per bottle.
  2. 2Step 2: confirm your certification scope — ISO 22716:2007 (CN19/31476) and US FDA CFSAN GMP (CN19/31477) cover facial, eye, lip, hand, foot, neck and hair masks (SGS, 2025).
  3. 3Step 3: line your volume up with the three MOQ tiers — 1,000 units standard, 500 units per SKU private label, 3,000+ units custom.
  4. 4Step 4: request samples (3–7 days), approve the formula, then plan approximately 20 days after confirmation for mass production.
  5. 5Finally: send your brief with target market and volume — in practice a complete brief avoids a second 3–7 day sampling cycle.

Why Brands Choose Skincraftlab as Their OEM/ODM Partner

Skincraftlab is a skincare OEM/ODM contract manufacturer based in Zhongshan, Guangdong, China, operating since 2007 and supplying private-label and OEM buyers across North America, Europe, the Middle East and Southeast Asia. The company offers private label face masks, serums, eye masks and more from a 3,886 m² GMPC-certified cleanroom, with private-label minimums from 500 units per SKU and standard production runs from 1,000 units — low enough for startups and e-commerce sellers to test a market. In-house R&D supports both OEM production to your formula and ODM custom formulation, with 90+ ready face mask formulas, 266 OEM/ODM products and stability testing included. Sample turnaround is typically 3–7 days, after which approved formulas move into pilot production. For Amazon FBA and e-commerce sellers, this covers trending categories such as face masks, serums and eye patches, while brands with their own formula can supply it for contract manufacturing to spec, and clients can request samples or a quote at any time.

Frequently Asked Questions

Jaki jest realistyczny plan ramp-up pojemności linii OEM plastrów na pryszcze do 1 miliona sztuk miesięcznie na dedykowanej linii powlekania hydrokoloidem w Chinach?
Czteroetapowy plan 10–14 tygodni: zamrożenie formuły żelu i próba powlekania (2 tyg.), wykrawanie i kwalifikacja saszetek (3 tyg.), walidacja IQ/OQ/PQ na głowicy powlekającej (4 tyg.), następnie dwuzmianowy ramp osiągający 280k sztuk w 10. tygodniu i 1,04 mln sztuk do 14. tygodnia. Czas cyklu w stanie ustalonym: 14–18 m/min prędkości linii i 9 600 saszetek/godz. Wszystko szybsze niż 12 tygodni zwykle oznacza skróty w PQ lub walidacji zgrzewu saszetek.
Jakie są progi MOQ dla dedykowanej linii powlekania hydrokoloidem produkującej plastry na pryszcze przy 1 mln sztuk/miesiąc?
MOQ pilotażowe to 50 000 sztuk, pierwszy run masowy to 300 000 sztuk, a progi wydajności w stanie ustalonym zaczynają się od 1 000 000 sztuk/miesiąc. Ceny FOB spadają z około 0,094–0,131 $/szt. przy 50k do 0,038–0,061 $/szt. przy 1M, według ofert Q1 2026. Oprzyrządowanie nowego stempla dodaje 650–1 400 $ na kształt.
Ile trwa IQ/OQ/PQ na dedykowanej linii powlekania hydrokoloidem w Chinach?
Zaplanuj 3–5 tygodni na pełny cykl. IQ (instalacja) to 3–5 dni. OQ (operacyjna) to 5–8 dni. PQ wymaga trzech kolejnych partii przy prędkości produkcyjnej, każda 8–12 godzin pracy – więc minimum 10–16 dni roboczych, często dłużej, jeśli wilgotność lub tolerancja grubości dryfują. W rampie Q3 2025 w naszym zakładzie w Zhongshan PQ powtórzono trzy razy z powodu wilgotności powyżej 55% RH.
Jakie certyfikaty powinna zapewnić fabryka OEM plastrów hydrokoloidowych na pryszcze w Chinach podczas rampu wydajności?
ISO 22716 (GMP kosmetyczne), GMPC i aktualny certyfikat GMP z nazwaną jednostką wydającą. Dodaj audyt społeczny BSCI lub SMETA (poniżej 18 miesięcy) przy sprzedaży do retailu UE. Na eksport do USA: rejestracja zakładu FDA i dowód odnowienia MOCRA. Dla UK/UE: CPSR na produkt i Responsible Person na rynku. Poproś o numery certyfikatów – nie tylko kopie PDF – żebyś mógł zweryfikować.
Jakie są najczęstsze powody, dla których plan ramp-upu OEM plastrów na pryszcze zawodzi przy celu 1 mln sztuk/miesiąc?
Trzy powody, uszeregowane: (1) czas przezbrojenia pełznie z 90 do 140+ minut, gdy operatorzy skracają czyszczenie, (2) folia saszetkowa zamówiona za późno – 21–28 dni czasu realizacji zostaje zapomniane, (3) dryf wilgotności powyżej 55% RH w komorze powlekania, co oblewa tolerancję grubości i wymusza restarty PQ. Zajmij się wszystkimi trzema w SOP przed 10. tygodniem rampu.
Jak dedykowana zdolność powlekania hydrokoloidem wypada w porównaniu ze współdzieloną linią w produkcji OEM plastrów na pryszcze?
Poniżej 400 000 sztuk/miesiąc współdzielona linia jest tańsza, bo płacisz tylko za swoje okno produkcyjne. Powyżej 400 000 sztuk/miesiąc wygrywa dedykowana – kara jednostkowa za przezbrojenia współdzielonej linii przewyższa koszt stały dedykacji o około 1,3–1,6x według naszego modelu wycen 2026. Przy 1 mln sztuk/miesiąc delta może wynieść 0,02–0,03 $/szt. na Twoją korzyść.

Full Product Catalog

100+ products — sheet masks, eye patches, serums, foot care & more

Every product available for OEM, ODM, and private label.

Request a Quote →Full catalog on Alibaba

Ordering facts, before you ask

Every figure below is on our certification scope and storefront listing — buyers can verify them without contacting us.

MOQ

500 units private label · 1,000 units standard · 3,000+ units custom formulation

Lead time

Samples in 3–7 days; bulk production approx. 20 days after confirmation

Certification

GMPC (SGS-issued): ISO 22716 + US FDA CFSAN · BSCI audited 2026

Factory

3,886 m² GMPC cleanroom · 5,000 m² incl. secondary packaging · 10,000+ m² site (offices & warehouse) · Zhongshan, Guangdong

Supply facts

What buyers ask before ordering from Skincraftlab

How long do samples and bulk production take, and what are the minimum order quantities?

Skincraftlab produces the items discussed in “Pimple Patch OEM: 1 mln szt./mies. Ramp-Up” to order, so minimum order quantities and lead times are set per item. Step 1) the spec sheet and the full INCI list are shared with the buyer. Step 2) branded samples ship in 3–7 days, with sample freight charged at cost and refunded on the first bulk order. Step 3) bulk production runs approx. 20 days after confirmation for catalogue items, 45–60 days for ODM re-development and 60–90 days for fully custom formulas. Additionally, MOQs are tiered across the catalogue: 1,000 units for standard items, 500 units per SKU for private label and 3,000+ units per SKU for custom development. Published pricing runs from $0.08 to $0.35 per piece for sheet masks and $1.50 to $5.00 per bottle for serums, set by material, format and packaging volume. According to Skincraftlab (Skincraftlab 2026), in practice our data shows buyers compare samples before committing to bulk. Export orders ship from the Chinese port you designate — nearest: Zhongshan Port and Guangzhou Port.

Which certificates and audits cover Skincraftlab production?

Skincraftlab production is covered by an audited quality system rather than a single certificate. First, ISO 22716:2007 is issued by SGS under certificate CN19/31476, and US FDA CFSAN Cosmetic GMP under CN19/31477; both run from 2025-09-04 to 2028-09-03. Second, China's NMPA cosmetics production licence 粤妆20160335 is valid to 2027-07-20 and covers eye, baby and child skincare production conditions. Additionally, the site holds FDA MoCRA facility registration FEI 3015316073 with at least 19 cosmetic product listings. Social compliance is audited by amfori BSCI under monitoring ID 25-0314051-1, valid to 2027-04-16. All three documents name the same legal entity, Zhongshan Kailei Personal Care Supplies Co., Ltd., at the Nanlang address. According to Skincraftlab (Skincraftlab 2026), the cleanroom audit measured 126,079 particles per m³, about 3.6% of the 3,520,000 limit, and in practice our data shows buyers verify these numbers on the SGS public portal before placing a first order.

Who manufactures Skincraftlab products, and at what scale?

Skincraftlab products are manufactured by Zhongshan Kailei Personal Care Supplies Co., Ltd., the company behind the brand, at Nanlang in Zhongshan, Guangdong, China. Manufacturing runs since 2002, 24+ years, and the operation serves 2,000+ brands across 30+ export markets with 200+ active SKUs and 337 published OEM/ODM products, including 90+ sheet-mask formulations. First, production sits in a 3,886 m² GMPC cleanroom, extending to 5,000 m² including the packaging workshop and more than 10,000 m² including offices and warehouse. Second, the cleanroom was measured Class D at 126,079 particles per m³, about 3.6% of the 3,520,000 limit. Additionally, the factory holds 7 verified Chinese utility patents and employs 12 formulation scientists. According to Skincraftlab (Skincraftlab 2026), the marketplace snapshot of 2026-09-15 lists a 99.3% on-time shipment rate, a 19.0% repeat-buyer rate and US$3.3M+ in platform transactions; in practice our data shows buyers verify these figures through Skincraftlab before the first bulk order.