PDRN Serum OEM China: 2% နှင့် 0.5% Salmon DNA Spec
October 11, 2026
Skincraftlab
B2B Skincare Manufacturing Expert

What Is This Guide About?
OEM spec တွင် 2% နှင့် 0.5% PDRN salmon DNA အဓိပ္ပာယ်၊ ဝက်ခြံဖာစ် ၅၀၀,၀၀၀ အတွက် rolling forecast နှင့် hydrogel မျက်လုံးအောက်ဖာစ် MOQ/FOB
Category
PDRN serum OEM China 2% 0.5%
Audience
Brand owners, procurement, R&D
Updated
October 2026
PDRN serum salmon DNA content percentage specification OEM China 2% vs 0.5% ဆုံးဖြတ်ချက်အတွက် COA ပေါ်ရှိ နံပါတ်သည် label claim မဟုတ်ဘဲ သတ်မှတ်ထားသော assay method နှင့် ချိတ်ဆက်ရမည်။ လက်တွေ့တွင်: 0.5% PDRN (ပေးပို့သည့်အတိုင်း ~၉၀% polynucleotide purity) သည် စံကုန်သွယ် fill ဖြစ်သည်; 2% သည် premium claim ဖြစ်ပြီး lot အလိုက် HPLC-UV သို့မဟုတ် agarose gel quantification လုပ်ရန် ဆန္ဒရှိသော supplier လိုအပ်ကာ 30ml ပုလင်းတစ်လုံးအတွက် ကုန်ကြမ်းကုန်ကျစရိတ် သုံးဆနီးပါး တိုးစေသည်။ assay မပါလျှင် နံပါတ်နှစ်ခုစလုံး marketing သာဖြစ်သည်။
ဤသည်မှာ အတိုချုပ်ဖြစ်သည်။ အောက်တွင် spec ကို အမှန်တကယ် ရေးသားပုံ၊ စျေးနှုန်းသတ်မှတ်ပုံနှင့် audit တွင် ကာကွယ်ပုံကို ဖော်ပြထားသည်။
| Spec အချက် | 0.5% PDRN fill | 2% PDRN fill |
|---|---|---|
| 30ml အတွက် PDRN raw input | 0.15 g | 0.60 g |
| ကုန်ကြမ်းကုန်ကျစရိတ် (Q1 2026, China) | USD 0.22–0.38/ပုလင်း | USD 0.88–1.52/ပုလင်း |
| လိုအပ်သော assay method | UV-Vis + supplier COA | lot အလိုက် HPLC-UV သို့မဟုတ် gel densitometry |
| ပုံမှန် MOQ (private label) | 1,000 ယူနစ် | 3,000 ယူနစ် |
| FOB unit price, 30ml airless | USD 2.10–2.90 | USD 3.40–4.80 |
| ပထမဆုံး run lead time | 25–30 ရက် | 38–45 ရက် |
| Claim risk (EU/BR) | နိမ့် | assay file မရှိလျှင် အလယ်–မြင့် |
China OEM spec sheet တွင် "2% PDRN" ဆိုသည်မှာ အဘယ်နည်း

ကျွန်ုပ်တို့သည် 2025 Q3–Q4 တွင် Zhongshan ၌ private-label PDRN run ကို ဖြည့်ခဲ့သည် — Canada သို့ ရောင်းချသော Korean-diaspora brand အတွက် 30ml airless serum 4,800 ယူနစ်။ client သည် ပြိုင်ဘက်တစ်ဦး ဖော်ပြထားသောကြောင့် "2% salmon DNA" ကို တောင်းဆိုခဲ့သည်။ ကျွန်ုပ်တို့ မေးခဲ့သည့် မေးခွန်းတစ်ခုမှာ: ဘာအရာ၏ 2% နည်း။
စျေးကွက်တွင် အဖြေသုံးမျိုးရှိပြီး တစ်မျိုးသာ ဝယ်သူ၏ audit ကို ကျော်လွန်နိုင်သည်။
ပေးပို့သည့်အတိုင်း PDRN raw material ၏ 2% w/w။ ဤသည်မှာ ရိုးသားသော အဓိပ္ပာယ်ဖွင့်ဆိုချက်ဖြစ်သည်။ PDRN အမှုန့် သို့မဟုတ် အရည် concentrate ကို ဝယ်ယူပြီး ချိန်ကာ အပြီးသတ် batch mass ၏ 2% အဖြစ် ထည့်သည်။ raw material သည် polynucleotide purity 90% ဖြစ်လျှင် အပြီးသတ်ထုတ်ကုန်တွင် active ခန့်မှန်း 1.8% ပါဝင်သည်။
ကြိုတင်稀释ထားသော stock solution ၏ 2%။ supplier များသည် "PDRN 5% solution" ကို ရောင်းသည် — ဆိုလိုသည်မှာ concentrate ကို ရေနှင့် preservative တွင် ကြိုတင်稀释ထားပြီးဖြစ်သည်။ ထို stock ၏ 2% ကို ထည့်လျှင် အမှန်တကယ် PDRN load သည် 0.1% ဖြစ်သည်။ ဤသည်မှာ launch အပြီး ခြောက်လအကြာ ဝယ်သူများ ဒေါသထွက်သော အီးမေးလ်များ၏ အဖြစ်အများဆုံး အရင်းအမြစ်ဖြစ်သည်။
label story အဖြစ် 2%။ assay မရှိ၊ incoming COA မရှိ၊ marketing အဖွဲ့ နှစ်သက်သော နံပါတ်သာရှိသည်။ ကျွန်ုပ်တို့ ငြင်းပယ်သည်။
(အလယ်တစ်ခုသည် ထောင်ချောက်ဖြစ်သည်။ ကိုးကားရန် အသက်သာဆုံးလည်းဖြစ်သောကြောင့် RFQ အများအပြားကို အောင်နိုင်သည်။)
ကျွန်ုပ်တို့ PDRN ကို spec လုပ်သောအခါ စာရွက်စာတမ်းတွင်: raw material grade၊ supplier COA အရ polynucleotide purity၊ input percentage w/w နှင့် carrier system ကို အမည်ပေးသည်။ ကျွန်ုပ်တို့ actives များကို ယေဘုယျအားဖြင့် မှတ်တမ်းတင်ပုံအတွက် ကျွန်ုပ်တို့၏ PDRN polynucleotide specification page တွင် ကျွန်ုပ်တို့ ဝယ်ယူသော grades များကို ဖော်ပြထားသည်။
0.5% သည် ကုန်သွယ်ရေး default ဖြစ်ပြီး 2% သည် premium tier ဖြစ်ရသည့် အကြောင်းရင်း
ကျွန်ုပ်တို့ facility ၏ Q1 2026 အမှာစာများတွင် 0.5% PDRN fills သည် ကျွန်ုပ်တို့ ထုတ်လုပ်သော PDRN serum ယူနစ်တိုင်း၏ 10 တွင် 7 ခန့် ရှိသည်။ အကြောင်းရင်းမှာ formulation အခက်အခဲမဟုတ် — လက်လီတွင် ကုန်ကျစရိတ် ခံနိုင်ရည်ဖြစ်သည်။
30ml ၏ 0.5% PDRN serum တွင် active USD 0.30 ခန့် ပါဝင်သည်။ 2% fill တွင် salmon-derived သို့မဟုတ် fermentation-derived polynucleotide ဝယ်ခြင်းပေါ်မူတည်၍ USD 0.90–1.50 ပါဝင်သည်။ ထို့နောက် run size နှင့် မြှောက်ပြီး assay ကုန်ကျစရိတ်ထည့်ပါ — China တွင် lot အလိုက် HPLC-UV သည် နမူနာတစ်ခုလျှင် USD 120–180 ကုန်ကျသည်၊ သင့်လျော်သော QC plan မှာ batch တစ်ခုလျှင် assay တစ်ခုနှင့် သုံးလတစ်ကြိမ် retained sample တစ်ခုဖြစ်သည်။
ဝယ်သူများ လျှော့တွက်မိသော အပိုင်းမှာ: 2% တွင် serum base ပြောင်းရမည်။ ထို load တွင် polynucleotides များသည် aqueous phase ကို ထူစေပြီး preservative efficacy ကို ထိခိုက်စေနိုင်သည်။ ကျွန်ုပ်တို့သည် humectant system ကို ပုံမှန်အားဖြင့် reformulate လုပ်ပြီး PET (preservative efficacy test) ကို ပြန်လည် run သည် — ၎င်းသည် 21 ရက်နှင့် challenge test တစ်ခုလျှင် USD 400–600 ခန့် ကုန်ကျသည်။ ထို့ကြောင့် 0.5% နှင့် 2% အကြား တကယ့် delta သည် raw material 3 ဆ မဟုတ်။ raw material အပေါင်း testing အပေါင်း reformulation cycle ဖြစ်သည်။
သင်၏ လက်လီစျေးနှုန်းမျက်နှာကြက်သည် USD 30 အောက်ဖြစ်ပြီး COGS ပန်းတိုင်သည် 18% ဖြစ်လျှင် PDRN သည် မြင်သာသော စျေးနှုန်း premium ရှိသော Korea သို့မဟုတ် Japan သို့ ရောင်းချနေခြင်းမရှိလျှင် 2% သည် အကျိုးအမြတ်မဖြစ်နိုင်ပါ။
PDRN ကို မည်သို့ တိုင်းတာသနည်း (နှင့် တကယ့် COA က ဘာပြသနည်း)
China supplier ထံမှ တရားဝင် PDRN COA တွင် data point လေးခု ပါရမည်။ တစ်ခုခု ပျောက်နေလျှင် ထို ရာခိုင်နှုန်းကို အတည်မပြုရသေးဟု သတ်မှတ်ပါ။
| COA field | ဘာကို သက်သေပြသနည်း | မရှိလျှင် အန္တရာယ်အချက် |
|---|---|---|
| Polynucleotide content (%) | အမှန်တကယ် active load | ကွက်လပ် သို့မဟုတ် "conforms" |
| Assay method | UV-Vis (260nm) သို့မဟုတ် HPLC-UV | method အမည်မဖော်ပြ |
| Molecular weight range | PDRN နှင့် high-MW DNA | တစ်ခုတည်းသော နံပါတ်၊ range မရှိ |
| Source declaration | Salmon (Oncorhynchus) testis/skin နှင့် fermentation | "Marine origin" ယေဘုယျ |
| Microbial + endotoxin | Injectable-adjacent grade၊ claim ရှိလျှင် | "pharma grade" အတွက် endotoxin ပျောက် |
260nm တွင် UV-Vis သည် အဓိကနည်းလမ်းဖြစ်သည် — စျေးသက်သာ၊ မြန်ဆန်ပြီး lot-to-lot consistency အတွက် လုံလောက်သည်။ HPLC-UV သည် ပို၍တိကျပြီး 2% fills အတွက် ကျွန်ုပ်တို့ run သည့်နည်းလမ်းဖြစ်သည်။ Gel electrophoresis သည် fragment size distribution ကို ပြသသည်၊ သင်၏ claim language သည် "low molecular weight" သို့မဟုတ် "fragment size" ကို ထိလျှင် အရေးကြီးသည်။
နောက်တစ်ခု။ PDRN သည် စိုထိုင်းဆကို စုပ်ယူပြီး အပူကို ခံနိုင်ရည်နည်းသည်။ ကျွန်ုပ်တို့ incoming PDRN ကို 2–8°C တွင် သိမ်းဆည်းပြီး ဖွင့်ပြီး 90 ရက်အတွင်း အသုံးပြုသည်။ သင်၏ OEM သည် ဖွင့်ထားသော warehouse shelf တွင် ထားလျှင် သင်၏ 2% သည် သုံးလမြောက်တွင် 1.6% ဖြစ်လာသည်။
serum line အပြည့်အစုံ တည်ဆောက်သော ဝယ်သူများအတွက် ကျွန်ုပ်တို့၏ vitamin C serum private label page သည် antioxidant active တစ်ခုအတွက် တူညီသော spec စည်းကမ်းကို ပြသသည် — သင်၏ PDRN spec sheet အတွက် formatting template အဖြစ် အသုံးဝင်သည်။
Rolling forecast သတ်မှတ်ခြင်း: 500,000-unit ဝက်ခြံဖာစ် commitment
ဝယ်သူတစ်ဦးက သူတို့သည် private label pimple patch annual forecast 500000 units rolling forecast commitment China OEM လိုအပ်သည်ဟု ပြောသောအခါ စကားပြောဆိုမှုသည် "သင့် MOQ ဘယ်လောက်လဲ" မှ "သင်သည် စာဖြင့် အမှန်တကယ် ဘာကို ကတိပြုသနည်း" သို့ လျင်မြန်စွာ ရွေ့သွားသည်။
rolling forecast သည် ကျွန်ုပ်တို့၏ စာချုပ်များတွင် ဤသို့ အလုပ်လုပ်သည်။ ဝယ်သူသည် 12 လ non-binding forecast (ဥပမာ 500,000 ယူနစ်)၊ 6 လ binding window နှင့် 90 ရက် firm order ကို ပေးသည်။ ကျွန်ုပ်တို့သည် 6 လ window အတွက် hydrocolloid ကုန်ကြမ်းနှင့် အပြီးသတ် pouches များကို ထိန်းထားသည်။ ဝယ်သူသည် 90 ရက် firm window အတွင်း ပယ်ဖျက်လျှင် ပြောင်းလဲပြီးသား material အတွက် ပေးရမည်။
500,000-unit program ကို တိကျစွာ စျေးနှုန်းသတ်မှတ်ရန် ဝယ်သူထံမှ ကျွန်ုပ်တို့ လိုအပ်သည်များ:
Unit geometry — 12mm round၊ 10mm x 30mm strip သို့မဟုတ် multi-size pack။ Tooling သည် geometry အလိုက် ပြောင်းသည်။
Packaging format — single pouched၊ 24-count box သို့မဟုတ် 36-count resealable။ သေတ္တာတစ်ခုလျှင် count သည် patch ကိုယ်တိုင်ထက် pouch film နှင့် carton ကုန်ကျစရိတ်ကို ပိုမို မောင်းနှင်သည်။
Hydrocolloid spec — CMC-based စံနှင့် petrolatum နှင့် polyisobutylene ပါသော higher-absorbency blend။ ဒုတိယတစ်မျိုးသည် ကုန်ကြမ်းတွင် 22–30% ပိုကုန်သည်။
Actives ရှိလျှင် — adhesive face တွင် salicylic acid၊ tea tree၊ niacinamide။ active တစ်ခုစီသည် stability testing ထပ်တိုးသည်။
တစ်နှစ်လျှင် 500,000 ယူနစ်ကို 125,000 ၏ run လေးခုအဖြစ် ခွဲလျှင် 12mm hydrocolloid patch၊ single pouched with printed backing အတွက် ကျွန်ုပ်တို့၏ FOB စျေးနှုန်း band သည် volume tier နှင့် packaging ပေါ်မူတည်၍ patch တစ်ခုလျှင် USD 0.035–0.055 အတွင်း ရှိသည်။ တစ်နှစ်လျှင် 100,000 ယူနစ်အောက်တွင် ထိုနံပါတ်သည် USD 0.07–0.09 သို့ တက်သည်။
rolling forecast သည် သင့်ကို အောက်ပိုင်း band ရရှိစေသည်။ တစ်ကြိမ် 500,000 အမှာစာနှင့် 12 လ 500,000 forecast သည် စျေးနှုန်းတူတူ မဟုတ် — ဒုတိယတစ်မျိုးသည် ကျွန်ုပ်တို့အား hydrocolloid sheet ကို master rolls အဖြစ် ဝယ်ရန်နှင့် coating runs များကို ပုံသေ cadence ဖြင့် စီစဉ်ရန် ခွင့်ပြုသည်။
(ဟုတ်သည်၊ ဤအကြောင်းကြောင့် ကျွန်ုပ်တို့သည် ကိုးကားခြင်းမပြုမီ forecast ကို တောင်းသည်။ forecast မပါသော ကိုးကားချက်သည် ဒဿမအမှတ်ပါသော ခန့်မှန်းချက်ဖြစ်သည်။)
Hydrogel under-eye patch OEM factory MOQ နှင့် FOB စျေးနှုန်း
hydrogel under-eye patch OEM factory MOQ 3000 units မေးခွန်းသည် အမြဲတမ်း ပေါ်လာပြီး 3,000 သည် တကယ့် tier ဖြစ်သည် — floor မဟုတ်သော်လည်း custom die-cutting စီးပွားရေးအရ အကျိုးရှိသော အမှတ်ဖြစ်သည်။
ကျွန်ုပ်တို့၏ under-eye hydrogel tiers သည် stock tooling အတွက် MOQ 1,000 ယူနစ်မှ စသည်၊ သို့သော် custom shape၊ custom pouch၊ custom carton နှင့် custom serum base (PDRN၊ caffeine၊ hyaluronic acid သို့မဟုတ် peptide blends) သည် လက်တွေ့ MOQ ကို 3,000 pairs သို့ တွန်းသည်။ 3,000 pairs တွင် ကျွန်ုပ်တို့သည် အခြား SKU နှင့် line မမျှဝေဘဲ dedicated coating batch၊ cure၊ die-cut၊ pouch နှင့် carton ကို run သည်။
hydrogel under-eye patches အတွက် FOB စျေးနှုန်း range၊ 2026 quotes၊ Guangzhou/Shenzhen port:
| Configuration | MOQ | FOB per pair |
|---|---|---|
| Stock shape၊ stock serum၊ bulk packed | 1,000 | USD 0.12–0.18 |
| Custom shape၊ stock serum၊ single pouch | 3,000 | USD 0.18–0.26 |
| Custom shape၊ custom serum၊ printed pouch + carton | 3,000 | USD 0.24–0.36 |
| Custom shape၊ custom serum၊ PDRN သို့မဟုတ် peptide fill | 5,000 | USD 0.32–0.48 |
ကုန်ကျစရိတ် မောင်းနှင်သည့် အချက်သုံးခုသည် လူများ မျှော်လင့်သည်ထက် ပို၍ အရေးကြီးသည်။ high barrier (foil laminate) ပါသော pouch film သည် တစ်စုံလျှင် USD 0.02–0.04 ထပ်တိုးသည်။ spot UV နှင့် inner tray ပါသော custom carton သည် နောက်ထပ် USD 0.05–0.10 ထပ်တိုးသည်။ ထို့အပြင် 0.5% PDRN ပါသော serum သည် တစ်စုံလျှင် USD 0.03 ခန့် ထပ်တိုးသည်; 2% တွင် USD 0.10 ခန့်။
ကျွန်ုပ်တို့၏ hydrogel sheet mask and eye patch production page သည် သင် RFQ မလုပ်မီ spec format ကို ကြည့်လိုလျှင် ကျွန်ုပ်တို့၏ line setup ကို ရှင်းပြသည်။
ဤ line များကို run ခြင်းမှ လုပ်ငန်းလည်ပတ်မှု မှတ်စု နှစ်ခု။ ပထမ၊ hydrogel under-eye patches သည် cure တွင် စတင်သော shelf-life clock ရှိသည်၊ ship တွင်မဟုတ် — သင်၏ launch plan တွင် 30 ရက် ထည့်သွင်းပါ။ ဒုတိယ၊ သင်သည် တူညီသော supplier မှတစ်ဆင့် patches များကို forecast လုပ်နေလျှင်လည်း award ကို bundle လုပ်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် hydrogel နှင့် hydrocolloid ကို ကပ်လျက် line များတွင် စီစဉ်ပြီး 500,000-patch အပေါင်း 3,000-pair program ကို bundle လုပ်လျှင် တစ်ခုချင်းထက် material စျေးနှုန်း ပိုကောင်းသည်။
FAQ
မေး: တကယ့် spec sheet တွင် 2% နှင့် 0.5% PDRN serum salmon DNA content percentage specification OEM China 2% vs 0.5% ၏ ကွာခြားချက်က ဘာလဲ?
0.5% ဆိုသည်မှာ PDRN raw material ကို အပြီးသတ် batch mass ၏ 0.5% အဖြစ် ချိန်ပြီး ပုံမှန် 90% polynucleotide purity တွင် active 0.45% ခန့် ရရှိသည်။ 2% ဆိုသည်မှာ raw material input 2% w/w၊ active 1.8% ခန့်။ အရေးကြီးသော clause မှာ ရာခိုင်နှုန်းသည် ပေးပို့သည့်အတိုင်း raw material ကို ရည်ညွှန်းသည် သို့မဟုတ် ကြိုတင်稀释ထားသော stock solution ကို ရည်ညွှန်းသည်ဆိုသည့် အချက်ဖြစ်သည် — "2% of a 5% stock" spec သည် အမှန်တကယ် PDRN 0.1% ကို ပေးသည်။ COA တွင် raw material grade၊ purity၊ input percentage နှင့် assay method ကို အမြဲ တောင်းဆိုပါ။
မေး: China OEM သည် private label pimple patch annual forecast 500000 units rolling forecast commitment ကို ပံ့ပိုးနိုင်ပါသလား?
နိုင်သည်၊ ၎င်းသည် စံဖွဲ့စည်းပုံဖြစ်သည်။ ကျွန်ုပ်တို့သည် 12 လ non-binding forecast၊ 6 လ binding material window နှင့် 90 ရက် firm order ကို အသုံးပြုသည်။ တစ်နှစ်လျှင် 500,000 ယူနစ်ကို run လေးခုအဖြစ် ခွဲလျှင် 12mm hydrocolloid patch single-pouched အတွက် FOB စျေးနှုန်းသည် USD 0.035–0.055 အတွင်း ရှိသည်။ တစ်နှစ်လျှင် 100,000 ယူနစ်အောက်တွင် စျေးနှုန်းသည် USD 0.07–0.09 နီးသည်၊ အကြောင်းမှာ raw material ကို အပိုင်းအစေးဖြင့် ဝယ်ပြီး line changeovers ပို၍ မကြာခဏ ဖြစ်သည်။
မေး: China တွင် hydrogel under-eye patch OEM factory MOQ နှင့် FOB စျေးနှုန်းက ဘယ်လောက်လဲ?
stock serum နှင့် stock shape သည် 1,000 ယူနစ်မှ စသည်၊ FOB တစ်စုံလျှင် USD 0.12–0.18။ custom shape သည် MOQ ကို 3,000 pairs သို့ တွန်းသည်၊ FOB USD 0.18–0.26။ custom shape အပေါင်း custom serum အပေါင်း printed pouch နှင့် carton သည် USD 0.24–0.36 ဖြစ်သည်။ PDRN သို့မဟုတ် peptide serum နှင့် 5,000-pair MOQ ထည့်လျှင် band သည် တစ်စုံလျှင် USD 0.32–0.48 ဖြစ်သည်။ barrier foil pouch နှင့် custom carton သည် အကြီးမားဆုံး packaging ကုန်ကျစရိတ် levers နှစ်ခုဖြစ်သည်။
မေး: serum တွင် PDRN ကို မည်သို့ တိုင်းတာသနည်း၊ မည်သည့် assay ကို တောင်းဆိုသင့်သနည်း?
260nm တွင် UV-Vis သည် ပုံမှန် lot consistency အတွက် စံဖြစ်သည်။ 2% claim အတွက် lot အလိုက် HPLC-UV သို့မဟုတ် agarose gel densitometry ကို တောင်းဆိုပါ၊ အကြောင်းမှာ UV-Vis သည် မြင့်သော active loads တွင် အခြား UV-absorbing excipients များဖြင့် ရောထွေးနိုင်သည်။ China တွင် HPLC နမူနာတစ်ခုလျှင် USD 120–180 ခန့် မျှော်မှန်းပါ၊ ထို့အပြင် သုံးလတစ်ကြိမ် retained sample program။ assay method အမည်မဖော်ပြလျှင် label ပေါ်ရှိ ရာခိုင်နှုန်းသည် marketing ဂဏန်းဖြစ်သည်။
မေး: 2% PDRN serum နှင့် 0.5% fill အတွက် lead time ဘယ်လောက်ကြာသနည်း?
0.5% အတွက် ပထမဆုံး run lead time သည် အတည်ပြုထားသော formula နှင့် artwork မှ 25–30 ရက်ဖြစ်သည်။ 2% အတွက် 38–45 ရက် စီစဉ်ပါ၊ အကြောင်းမှာ မြင့်သော active load သည် များသောအားဖြင့် preservative system review နှင့် 21 ရက် PET challenge test ကို အတင်းအကြပ် ဖြစ်စေသည်။ tier နှစ်ခုစလုံးအတွက် reorder lead time သည် formulation နှင့် packaging လော့ခ်ချပြီး material အိမ်တွင်းရှိလျှင် 18–24 ရက်ဖြစ်သည်။
မေး: PDRN ကို 0.5% မှ 2% သို့ ပြောင်းလျှင် သီးခြား stability test လိုအပ်ပါသလား?
လိုအပ်သည်။ မူလ input ၏ 20% အထက် active load ပြောင်းလဲမှုသည် quality system အများစုအောက်တွင် re-test ကို ဖြစ်စေပြီး 0.5% မှ 2% သို့ ရွေ့ခြင်းသည် 4 ဆ ပြောင်းလဲမှုဖြစ်သည်။ 40°C/75% RH တွင် 3 လ accelerated stability အပေါင်း preservative efficacy test အတွက် စီစဉ်ပါ။ launch date ကို မကတိပြုမီ USD 900–1,500 နှင့် 8–12 ပတ် ဘတ်ဂျက်ထားပါ။
2026 Skincare Market Entry Guide
Which skincare categories are growing on Amazon US in 2026? Our data-backed guide covers hydrogel eye patches (+65% YoY), hyaluronic acid serum (+48%), pimple patches, and the 90-day private label launch plan.
No spam, ever. Unsubscribe anytime.
What Are the Key Facts Before You Request a Quote?
Skincraftlab is a skincare OEM/ODM contract manufacturer based in Zhongshan, Guangdong, China, operating since 2007 and serving 2,000+ brands across 30+ countries. Minimum order quantities are 1,000 units for catalogue formulas, 500 units per SKU for private label, and 3,000+ units for custom formulation. Brand samples ship in 3–7 days; mass production takes approximately 20 days after you confirm the sample, and sheet masks start at $0.08–$0.35 per piece. Manufacturing is certified to ISO 22716:2007 (CN19/31476) and US FDA CFSAN Cosmetic GMP (CN19/31477), re-issued in 2025 and valid to 2028-09-03 (SGS, 2025). In practice, the certificates a buyer can verify independently are the ones issued by the testing body itself. This is not the right fit if you need fewer than 500 units per SKU, or delivery inside two weeks.
| Topic | Details |
|---|---|
| Category | PDRN serum OEM China 2% 0.5% |
| Minimum order | 1,000 units standard; 500 per SKU private label; 3,000+ custom |
| Samples & production | Brand samples 3–7 days; production approx. 20 days after confirmation |
| Last updated | October 2026 |
How Do You Apply This Guide to Your Own Project?
- 1Step 1: match the format to your unit cost — for example, sheet masks run $0.08–$0.35 per piece at 1,000 units, while serums run $1.50–$5.00 per bottle.
- 2Step 2: confirm your certification scope — ISO 22716:2007 (CN19/31476) and US FDA CFSAN GMP (CN19/31477) cover facial, eye, lip, hand, foot, neck and hair masks (SGS, 2025).
- 3Step 3: line your volume up with the three MOQ tiers — 1,000 units standard, 500 units per SKU private label, 3,000+ units custom.
- 4Step 4: request samples (3–7 days), approve the formula, then plan approximately 20 days after confirmation for mass production.
- 5Finally: send your brief with target market and volume — in practice a complete brief avoids a second 3–7 day sampling cycle.
Why Brands Choose Skincraftlab as Their OEM/ODM Partner
Skincraftlab is a skincare OEM/ODM contract manufacturer based in Zhongshan, Guangdong, China, operating since 2007 and supplying private-label and OEM buyers across North America, Europe, the Middle East and Southeast Asia. The company offers private label face masks, serums, eye masks and more from a 3,886 m² GMPC-certified cleanroom, with private-label minimums from 500 units per SKU and standard production runs from 1,000 units — low enough for startups and e-commerce sellers to test a market. In-house R&D supports both OEM production to your formula and ODM custom formulation, with 90+ ready face mask formulas, 266 OEM/ODM products and stability testing included. Sample turnaround is typically 3–7 days, after which approved formulas move into pilot production. For Amazon FBA and e-commerce sellers, this covers trending categories such as face masks, serums and eye patches, while brands with their own formula can supply it for contract manufacturing to spec, and clients can request samples or a quote at any time.
Frequently Asked Questions
မေး: တကယ့် spec sheet တွင် 2% နှင့် 0.5% PDRN serum salmon DNA content percentage specification OEM China 2% vs 0.5% ၏ ကွာခြားချက်က ဘာလဲ?
မေး: China OEM သည် private label pimple patch annual forecast 500000 units rolling forecast commitment ကို ပံ့ပိုးနိုင်ပါသလား?
မေး: China တွင် hydrogel under-eye patch OEM factory MOQ နှင့် FOB စျေးနှုန်းက ဘယ်လောက်လဲ?
မေး: serum တွင် PDRN ကို မည်သို့ တိုင်းတာသနည်း၊ မည်သည့် assay ကို တောင်းဆိုသင့်သနည်း?
မေး: 2% PDRN serum နှင့် 0.5% fill အတွက် lead time ဘယ်လောက်ကြာသနည်း?
မေး: PDRN ကို 0.5% မှ 2% သို့ ပြောင်းလျှင် သီးခြား stability test လိုအပ်ပါသလား?
Related Posts

OEM အလှကုန်ထုတ်လုပ်မှု တရုတ်မှ စုံစမ်းမှုများအတွက် ချတ်တုံ့ပြန်မှု SLA
တရုတ်နိုင်ငံရှိ OEM အလှကုန်ထုတ်လုပ်မှု စုံစမ်းမှုများအတွက် လက်တွေ့ကျသော ချတ်တုံ့ပြန်မှု SLA နှင့် ဝက်ခြံကပ်ခွာပစ္စည်း သတ်မှတ်ချက်များ

OEM ဝက်ခြံကပ်ခွာလိုင်း ထုတ်လုပ်မှုစွမ်းရည် တစ်လ ၁ သန်းအထိ တိုးမြှင့်ခြင်း
တရုတ်နိုင်ငံတွင် ဝက်ခြံကပ်ခွာ ဟိုက်ဒရိုကိုလွိုက် လိုင်းတစ်လိုင်းကို ပိုင်းလော့မှ တစ်လ ၁ သန်းအထိ တိုးမြှင့်သည့် အစီအစဉ်၊ အမှန်တကယ် စက်ဝန်းအချိန်များနှင့် QC ဂိတ်များနှင့်အတူ။

OEM အသားအရေထိန်းပစ္စည်း တရုတ်တွင် Chat SLA
တရုတ် OEM အသားအရေထိန်းစက်ရုံများ၏ chat SLA စံနှုန်းများနှင့် hydrocolloid vs hydrogel ဝက်ခြံကပ်ခွာပစ္စည်း ရှာဖွေမှုသတ်မှတ်ချက်များ
Related Products

Skin Whitening Cream
Premium skin whitening cream with vitamin c and collagen for face and body brightening moisturizing lightening care — OEM/ODM available, MOQ from 1,000 units

Private Label Micro Beads PDRN Serum Korea
Private label micro-bead PDRN serum, 30 ml glass dropper bottle, 1,000 bottles MOQ

Private Label Collagen Serum Single-Dose
Private label collagen single-dose serum, 1.2 ml vials, 10 or 30 pcs per box, 1,000 boxes MOQ

Eye Patch Crystal Gel Collagen Eye Mask
Premium private label eye patch crystal gel collagen eye mask white for anti dark circle hydrogel eye patches — OEM/ODM available, MOQ from 1,000 units