OEM အသားအရေထိန်းပစ္စည်း တရုတ်တွင် Chat SLA
October 3, 2026
Skincraftlab
B2B Skincare Manufacturing Expert

What Is This Guide About?
တရုတ် OEM အသားအရေထိန်းစက်ရုံများ၏ chat SLA စံနှုန်းများနှင့် hydrocolloid vs hydrogel ဝက်ခြံကပ်ခွာပစ္စည်း ရှာဖွေမှုသတ်မှတ်ချက်များ
Category
chat SLA စံနှုန်း OEM အသားအရေထိန်းပစ္စည်း တရုတ်
Audience
Brand owners, procurement, R&D
Updated
October 2026
တရုတ်ရှိ OEM အသားအရေထိန်းပစ္စည်းစက်ရုံတစ်ခုအတွက် OEM အသားအရေထိန်းပစ္စည်းဆိုင်ရာ မေးမြန်းမှုအပေါ် chat SLA စံနှုန်းသည် ပုံမှန်အားဖြင့် အလုပ်ရက် 4–8 နာရီအတွင်း ပထမဆုံးအဓိကအဖြေတစ်ခု၊ နည်းပညာဒေတာ 24 နာရီအတွင်း၊ ပြီးပြည့်စုံသောစျေးနှုန်း 48 နာရီအတွင်း ရရှိခြင်းကို ဆိုလိုသည်။ နာမည်ကောင်းစက်ရုံများသည် အလုပ်ရက်များတွင် ယင်းကို ပြည့်မီကြသည်။ အမှန်တကယ်အဖြေမရဘဲ 48 နာရီကျော်လွန်ခြင်း — အလုပ်စလွှတ်အလိုအလျောက်စာမဟုတ် — သည် ထုတ်လုပ်မှုစကေးအပေါ် သတိပေးချက်တစ်ခုဖြစ်ပြီး အရောင်းဝန်ထမ်းအင်အားသာမဟုတ်ပါ။
OEM အသားအရေထိန်းပစ္စည်းတွင် "chat SLA စံနှုန်း" ဆိုသည်မှာ အမှန်တကယ် အဘယ်အရာကို ဆိုလိုသနည်း

ကျွန်ုပ်တို့ Zhongshan အရောင်းဌာနမှတ်တမ်းတွင် ဝင်လာသောမက်ဆေ့ခ်ျအားလုံးကို ခြေရာခံသည်။ 2026 ခုနှစ် ပထမနှစ်ဝက်တွင် အရည်အချင်းပြည့်မီသော OEM အသားအရေထိန်းပစ္စည်းမေးမြန်းမှုအပေါ် ပထမဆုံးအဖြေ၏ အလယ်အလတ်သည် 3 နာရီ 40 မိနစ်ဖြစ်ပြီး အနှေးဆုံးရိုးသားသောစျေးနှုန်း (စိတ်ကြိုက် die-cut ပါသော 12-SKU hydrocolloid ဝက်ခြံကပ်ခွာအစီအစဉ်) သည် 41 နာရီကြာသည်။ ၎င်းသည် ဝယ်ယူသူက ကျွန်ုပ်တို့အပေါ် ထားရှိသင့်သော စံနှုန်းဖြစ်ပြီး စက်ရုံတိုင်းအပေါ်လည်း ထားရှိသင့်သည်။
အောက်ပါသည် လက်တွေ့ခွဲခြမ်းစိတ်ဖြာမှုဖြစ်သည်:
| မေးမြန်းမှုအဆင့် | လက်တွေ့ကျသော SLA (အလုပ်ရက်) | နှေးကွေး | သတိပေးချက် |
|---|---|---|---|
| ပထမဆုံးအဓိကအဖြေ (အလိုအလျောက်မဟုတ်) | 4–8 နာရီ | 24 နာရီ | 48+ နာရီ |
| ထုတ်ကုန်သတ်မှတ်ချက်/ဖော်မြူလာအတည်ပြုချက် | 24 နာရီ | 48 နာရီ | သတ်မှတ်ချက်စာရွက်တစ်ခါမှမရ |
| MOQ နှင့် FOB စျေးနှုန်းညွှန်ပြချက် | 24–48 နာရီ | 72 နာရီ | "နောက်မှဆွေးနွေးမည်" |
| ထုပ်ပိုးမှုပါသော ပြည့်စုံသောစျေးနှုန်း | 48–72 နာရီ | 5 ရက် | စျေးနှုန်းအဆက်မပြတ်ပြောင်း |
| နမူနာပို့ခြင်းအတည်ပြုချက် | 3–5 ရက် | 7 ရက် | ခြေရာခံနံပါတ်မရ |
| ထုတ်လုပ်မှုမတိုင်မီနမူနာအတည်ပြုချက် | 10–15 ရက် | 20 ရက် | အဆုံးမရှိပြင်ဆင်မှုများ |
ထပ်ခါတလဲလဲဖြစ်နေသော ပုံစံတစ်ခုရှိသည်: ဝယ်ယူသူများသည် စက်ရုံ၏ထုတ်လုပ်မှုစွမ်းရည်ကို chat အမြန်နှုန်းတစ်ခုတည်းဖြင့် အကဲဖြတ်ကြသည်။ မှားယွင်းသောတိုင်းတာမှုဖြစ်သည်။ Chat အမြန်နှုန်းက အရောင်းဝန်ထမ်းအရေအတွက်ကို ပြောပြသည်။ အစား ထုတ်လုပ်မှုမှတ်တမ်းနှင့် QC မှတ်တမ်းကို တောင်းပါ။ အကောင်းဆုံးမှာ နှစ်ခုစလုံးကို တူညီသောအဖြေတွင် ပါဝင်စေပါ။
မည်သူမျှ ဘတ်ဂျက်မချသော အချိန်ဇုန်များ
EST နံနက် 9 နာရီတွင် မက်ဆေ့ခ်ျပို့သော အမေရိကန်ဝယ်ယူသူသည် တရုတ်အချိန် ည 10 နာရီသို့ ရေးနေခြင်းဖြစ်သည်။ အမြန်အဖြေရလျှင် တစ်စုံတစ်ဦး ညနက်ထိအလုပ်လုပ်နေသည် — သို့မဟုတ် သင်သည် စက်ရုံမဟုတ်ဘဲ ကုန်သွယ်ရေးကုမ္ပဏီနှင့် ပြောနေခြင်းဖြစ်သည်။ (ဟုတ်သည်၊ ထိုကွဲပြားမှုသည် နောက်ပိုင်းတွင် MOQ မှာယူမှုအလယ်တွင်ပြောင်းသောအခါ အရေးပါသည်။) Zhongshan စက်ရုံတစ်ခုက အမေရိကန်ဖောက်သည်ကို တိုက်ရိုက်ဖြေရန် လက်တွေ့ကျသောအချိန်သည် EST ည 8–12 နာရီ သို့မဟုတ် EST နံနက် 8–12 နာရီဖြစ်သည်။
EU ဝယ်ယူသူများအတွက်၊ ကျွန်ုပ်တို့မှတ်တမ်းရှိ Q3 မှာယူမှုပုံစံ: CET နံနက် 9 နာရီတွင်ပို့သောမက်ဆေ့ခ်ျသည် ပုံမှန်အားဖြင့် CET မွန်းလွဲ 2 နာရီအတွင်း ပထမဆုံးအဖြေရသည်။ ၎င်းသည် တရုတ်အချိန် ည 8 နာရီဖြစ်သည်။ အလုပ်ဖြစ်သည်။ အမှန်တကယ်စက်ရုံတစ်ခုမှ 24/7 chat အဖုံးအကာကို မမျှော်လင့်ပါနှင့် — သင်သည် ကြားခံကုန်သည်ထံမှ ရမည်ဖြစ်ပြီး ထိုအခွင့်ထူးအတွက် 8–15% ပိုပေးရမည်။
ဝက်ခြံကပ်ခွာ OEM အတွက် Hydrocolloid ပစ္စည်းရှာဖွေမှုသတ်မှတ်ချက်
ဤနေရာတွင် chat အမြန်နှုန်းသည် အရေးမပါတော့ဘဲ သတ်မှတ်ချက်စာရွက်က စတင်သည်။ Hydrocolloid ဝက်ခြံကပ်ခွာသည် ပစ္စည်းတစ်မျိုးတည်းမဟုတ် — ၎င်းသည် အလွှာစုံတည်ဆောက်မှုတစ်ခုဖြစ်သည်။ တရုတ် OEM ပေးသွင်းသူက သင့်အား လိုင်းတစ်လိုင်းချင်းစီ ကိုးကားသင့်သည်မှာ ဤသို့ဖြစ်သည်:
| အလွှာ | ပုံမှန်သတ်မှတ်ချက် | လုပ်ငန်းဆောင်တာ |
|---|---|---|
| နောက်ခံဖလင် | 25–50 µm PU သို့မဟုတ် PE ဖလင် | ရေစိုခံအပြင်အတားအဆီး |
| Hydrocolloid မက်ထရစ် | 300–600 µm CMC + gelatin + pectin ရောစပ်မှု | စိမ့်ထွက်မှုကိုစုပ်ယူ၊ ဂျယ်ဖြစ်ပေါ် |
| ကော်ဘောင် | ဆေးဘက်ဆိုင်ရာအဆင့် acrylic, 15–25 gsm | အသားအရေတွင် ကပ်တွယ် |
| ဖယ်ရှားအလွှာ | 75 µm PET သို့မဟုတ် စက္ကူ | မဖယ်မချင်း ကာကွယ် |
| ပိုးသတ်ခြင်း (ရွေးချယ်နိုင်) | EO သို့မဟုတ် gamma, ISO 11135 / 11137 | ဆေးခန်းအဆင့်မျိုးကွဲများ |
CMC (carboxymethyl cellulose) အဆင့်နှင့် ၎င်း၏ viscosity အပိုင်းအခြားကို တောင်းပါ။ စျေးပေါသောကပ်ခွာသည် 6,000–9,000 cP ရှိသော low-viscosity CMC ကို အသုံးပြုသည်; ကောင်းသောကပ်ခွာသည် 12,000–20,000 cP ဖြစ်သည်။ Viscosity အပိုင်းအခြားသည် စုပ်ယူနိုင်စွမ်းနှင့် ကပ်ခွာဖယ်ရှားသည့်အခါ သန့်ရှင်းမှုကို ဆုံးဖြတ်သည်။ CMC နှင့် ကော်အတွက် ပေးသွင်းသူ၏ CoA (Certificate of Analysis) ကို ရယူပါ — အခါတိုင်း။ ခြွင်းချက်မရှိ။
ဝက်ခြံကပ်ခွာထက် ကျော်လွန်၍ တိုးချဲ့လိုသောဝယ်ယူသူများအတွက် hydrogel sheet mask OEM သည် ဆက်စပ်သော်လည်း ကွဲပြားသောပစ္စည်းအစုအဝေးပေါ်တွင် တည်ရှိသည် — ပုံမှန်အားဖြင့် PET ဖလင်ပေါ်ရှိ 200–400 µm hydrogel မက်ထရစ်၊ စုပ်ယူမှုနည်းပြီး အစိုဓာတ်ပိုပေးသည်။
Hydrocolloid vs Hydrogel ဝက်ခြံကပ်ခွာ ထုတ်လုပ်မှုကုန်ကျစရိတ်နှိုင်းယှဉ်ချက်
တူညီသောအမျိုးအစား၊ ကွဲပြားသောစီးပွားရေးပညာ။ ဤသည်မှာ ကျွန်ုပ်တို့၏ 2026 FOB ကိုးကား (Zhongshan, 20-ft ကွန်တိန်နာ, စံထုပ်ပိုးမှု):
| တိုင်းတာမှု | Hydrocolloid ကပ်ခွာ | Hydrogel ကပ်ခွာ |
|---|---|---|
| ကပ်ခွာတစ်ခုလျှင် ပစ္စည်းကုန်ကျစရိတ် | USD 0.018–0.032 | USD 0.011–0.019 |
| ကပ်ခွာထုတ်လုပ်မှုကုန်ကျစရိတ် | USD 0.028–0.045 | USD 0.019–0.030 |
| ထုပ်ပိုးမှု (တစ်ထုပ်တည်း) | USD 0.008–0.014 | USD 0.006–0.011 |
| FOB တစ်ခုလျှင် (MOQ 50,000) | USD 0.055–0.088 | USD 0.038–0.062 |
| MOQ | 30,000–50,000 | 20,000–40,000 |
| ကိရိယာ / die-cut စီစဉ်မှု | USD 800–2,500 | USD 600–1,800 |
Hydrocolloid သည် တစ်ခုလျှင် ခန့်မှန်းခြေ 35–45% ပိုကုန်ကျသည်။ Hydrogel သည် စျေးသက်သာပြီး စိမ့်ထွက်မှုနည်းသော်လည်း ဝက်ခြံစိမ့်ထွက်မှုကို မစုပ်ယူပါ — ၎င်းသည် အစိုဓာတ်ပေးသော သို့မဟုတ် အအေးပေးသောကပ်ခွာနှင့် ပိုတူသည်။ ပေးသွင်းသူက ၎င်းတို့ကို အပြန်အလှန်လဲလှယ်ကိုးကားခွင့်မပြုပါနှင့်။ တက်ကြွသောလုပ်ငန်းဆောင်တာသည် ကွဲပြားပြီး စားသုံးသူများက တစ်ပတ်အတွင်း သတိထားမိကြသည်။
ဆက်စပ်ရှာဖွေမှု: private label clay mask အစီအစဉ်များသည် တူညီသောအလွှာစုံပစ္စည်းယုတ္တိကို သယ်ဆောင်သည် — kaolin အဆင့်၊ ကြာရှည်ခံဆေးစနစ်၊ ထုပ်ပိုးမှု၊ MOQ လှေကား။ Clay mask အစီအစဉ်ရှိ chat SLA သည် ကပ်ခွာအစီအစဉ်နှင့် တူညီသင့်သည်။
SLA ဘာကြောင့် များသောအားဖြင့် ကျိုးပဲ့သနည်း (နှင့် အီးမေးလ်တစ်စောင်တည်းဖြင့် စမ်းသပ်နည်း)
ကျွန်ုပ်တို့အတွေ့အကြုံအရ စက်ရုံ chat သည် အကြောင်းရင်းသုံးခုကြောင့် နှေးကွေးသည်: (1) မေးမြန်းမှုသည် ကိုးကားရန် မရှင်းလင်းလွန်းခြင်း; (2) ဝယ်ယူသူက MOQ မသတ်မှတ်မီ စျေးနှုန်းလိုချင်ခြင်း; (3) အရောင်းဝန်ထမ်းက ထုတ်လုပ်မှု သို့မဟုတ် QC အဖြေကို စောင့်နေခြင်း။ အကြောင်းရင်း 3 သာ တရားဝင်သည်။
စမ်းသပ်မှုတစ်ခု: သီးခြားတောင်းဆိုချက်သုံးခုပါသော အီးမေးလ်တစ်စောင်တည်း ပို့ပါ — သင့်ပစ်မှတ် MOQ၊ သင့်ပစ်မှတ် FOB နှင့် သင့်စံ hydrocolloid မက်ထရစ်၏ CMC viscosity အပိုင်းအခြား။ ပထမဆုံးအဖြေတွင် သုံးခုစလုံးရလျှင် စက်ရုံတွင် အမှန်တကယ်နည်းပညာဌာနရှိသည်။ "ဆွေးနွေးနိုင်သည်" ရလျှင် မရှိပါ။ (သတ်မှတ်ချက်စာရွက်တစ်ခါမှမထုတ်သော chat စကားစုမှ USD 90,000 စာချုပ်များ လက်မှတ်ထိုးသည်ကို ကျွန်ုပ်တို့ မြင်ခဲ့ရသည်။ ၎င်းသည် ရှားရှားပါးပါး ကောင်းစွာအဆုံးသတ်သည်။)
SLA ကို ချုံ့ရန် သင့်ပထမဆုံးမက်ဆေ့ခ်ျတွင် ထည့်သင့်သောအရာ
ပေးသွင်းသူကို ဤဒေတာအချက်ခြောက်ခု ပေးပါ၊ ထိုအခါ တရားဝင်သော တရုတ် OEM စက်ရုံအများစုသည် 5 ရက်မဟုတ်ဘဲ 48 နာရီအတွင်း ကိုးကားမည်:
- ထုတ်ကုန်အမျိုးအစားနှင့် လုပ်ငန်းဆောင်တာ
- ပစ်မှတ် MOQ (SKU တစ်ခုလျှင် ယူနစ်)
- ပစ်မှတ် FOB သို့မဟုတ် CIF ဆိပ်ကမ်း
- ထုပ်ပိုးမှုပုံစံ (တစ်ထုပ်တည်း၊ 12-blister ကတ်ထူး စသည်)
- စည်းမျဉ်းစည်းကမ်းစျေးကွက် (မြန်မာ FDA၊ EU CPSR၊ Health Canada၊ TGA စသည်)
- သင့်အတွက် ပြည့်စုံသော ODM ဖော်မြူလာ လိုအပ်သည် သို့မဟုတ် toll-manufacture သာ
ဤစာရင်းသည် ကျွန်ုပ်တို့၏အရောင်းဌာနက ပရောဂျက်တစ်ခုကို မေးမြန်းမှုမှ နမူနာအထိ 14 ရက်အောက်တွင် ရွှေ့ရန် အသုံးပြုသည့်အရာဖြစ်သည်။ အချက်တစ်ခုကျော်သွားလျှင် သင်သည် နောက်ထပ် 5–7 ရက် အပြန်အလှန်ပြောဆိုမှုကို ဝယ်လိုက်သည် — အခါတိုင်း။
FAQ
မေး: တရုတ်ရှိ OEM အသားအရေထိန်းပစ္စည်းမေးမြန်းမှုအတွက် လက်တွေ့ကျသော chat SLA စံနှုန်းသည် အဘယ်နည်း?
အလုပ်ရက် 4–8 နာရီအတွင်း ပထမဆုံးအဓိကအဖြေ။ 24 နာရီအတွင်း နည်းပညာသတ်မှတ်ချက်အတည်ပြုချက်။ 48–72 နာရီအတွင်း ပြည့်စုံသောစျေးနှုန်း။ 72 နာရီကျော်လွန်၍ ပေးသွင်းမှုအရည်အသွေးအဖြေမရလျှင် စက်ရုံသည် နည်းပညာဘက်တွင် ဝန်ထမ်းမလုံလောက်ခြင်းကို ဆိုလိုသည် — ကုန်သွယ်ကြားခံ ဖြစ်နိုင်သည်၊ စက်ရုံမဟုတ်ပါ။
မေး: ငွေအပ်ငွေမတိုင်မီ တရုတ် OEM စက်ရုံက အတည်ပြုသင့်သော ဝက်ခြံကပ်ခွာ hydrocolloid ပစ္စည်းရှာဖွေမှုသတ်မှတ်ချက်ကား အဘယ်နည်း?
CMC အဆင့်နှင့် viscosity (ပရီမီယံအတွက် 12,000–20,000 cP)၊ ကော် GSM (15–25 gsm)၊ နောက်ခံဖလင်အထူ (25–50 µm)၊ ဖယ်ရှားအလွှာပစ္စည်းနှင့် သုတ်တိုင်းအတွက် CoA ကို ရယူပါ။ စက်ရုံက viscosity အပိုင်းအခြားများကို စာဖြင့်မဖော်ပြလျှင် ထွက်ခွာပါ။
မေး: 2026 တွင် hydrocolloid vs hydrogel ဝက်ခြံကပ်ခွာ ထုတ်လုပ်မှုကုန်ကျစရိတ်နှိုင်းယှဉ်ချက် OEM သည် မည်သို့ရှိသနည်း?
MOQ 50,000 တွင် hydrocolloid FOB သည် ကပ်ခွာတစ်ခုလျှင် USD 0.055–0.088; hydrogel သည် MOQ 20,000–40,000 တွင် USD 0.038–0.062။ Hydrocolloid သည် CMC မက်ထရစ်နှင့် ရွေးချယ်နိုင်သောပိုးသတ်ခြင်းကြောင့် 35–45% ပိုကုန်ကျသည်။ အသက်သာဆုံးကိုးကားချက်ဖြင့်မဟုတ်ဘဲ လုပ်ငန်းဆောင်တာအဖြင့် ရွေးပါ။
မေး: WeChat တွင် 5 မိနစ်အတွင်းပြန်သောစက်ရုံကို ယုံသင့်ပါသလား?
အမြန်နှုန်းတစ်ခုတည်းဖြင့် မယုံပါနှင့်။ WeChat တွင် အမြန်ပြန်ခြင်းသည် များသောအားဖြင့် ကုန်သွယ်ရေးကုမ္ပဏီများ သို့မဟုတ် ကော်မရှင်ကိုယ်စားလှယ်များမှ လာသည်၊ စက်ရုံမှမဟုတ်။ ထုတ်လုပ်မှုကြမ်းပြင်မှ ဗီဒီယိုခေါ်ဆိုမှုနှင့် GMP လက်မှတ်နံပါတ်ကို တောင်းပါ။ အမြန်နှုန်းအပေါင်း စစ်ဆေးနိုင်သောစက်ရုံ = ကောင်းသောလက္ခဏာ။ အမြန်နှုန်းတစ်ခုတည်း = အရောင်းရုံး။
မေး: တရုတ်ရှိ private-label hydrocolloid ဝက်ခြံကပ်ခွာအစီအစဉ်အတွက် မည်သည့် MOQ ကို မျှော်လင့်သင့်သနည်း?
စံ MOQ သည် SKU အရောင်/အချောတစ်ခုလျှင် ကပ်ခွာ 30,000–50,000 ဖြစ်သည်။ စက်ရုံအချို့သည် အသင့်ရှိ die အတွက် 20,000 ကိုးကားသည်။ စိတ်ကြိုက် die-cut ပုံစံများသည် MOQ ကို 50,000+ သို့တွန်းသည်၊ အကြောင်းမှာ ကိရိယာစီစဉ်မှု (USD 800–2,500) ကို ဖြန့်ခွဲရမည်ဖြစ်သည်။
မေး: ပိုမြန်သော chat SLA သည် ပိုကောင်းသော အရည်အသွေးထိန်းချုပ်မှုနှင့် ဆက်စပ်ပါသလား?
မဆက်စပ်ပါ။ QC ကို သုတ်ပယ်နှုန်း၊ CoA မှတ်တမ်းနှင့် စစ်ဆေးမှုရလဒ်များ (ISO 22716, GMPC, BSCI) ဖြင့် တိုင်းတာသည်။ နှေးသောပြန်သော်လည်း ပယ်နှုန်း 0.3% ရှိသောစက်ရုံများနှင့် မြန်သောပြန်သော်လည်း QC မှတ်တမ်းလုံးဝမရှိသောစက်ရုံများကို ကျွန်ုပ်တို့ မြင်ခဲ့ရသည်။ နှစ်ခုစလုံးကို သီးခြားစီ စစ်ဆေးပါ။
2026 Skincare Market Entry Guide
Which skincare categories are growing on Amazon US in 2026? Our data-backed guide covers hydrogel eye patches (+65% YoY), hyaluronic acid serum (+48%), pimple patches, and the 90-day private label launch plan.
No spam, ever. Unsubscribe anytime.
What Are the Key Facts Before You Request a Quote?
Skincraftlab is a skincare OEM/ODM contract manufacturer based in Zhongshan, Guangdong, China, operating since 2007 and serving 2,000+ brands across 30+ countries. Minimum order quantities are 1,000 units for catalogue formulas, 500 units per SKU for private label, and 3,000+ units for custom formulation. Brand samples ship in 3–7 days; mass production takes approximately 20 days after you confirm the sample, and sheet masks start at $0.08–$0.35 per piece. Manufacturing is certified to ISO 22716:2007 (CN19/31476) and US FDA CFSAN Cosmetic GMP (CN19/31477), re-issued in 2025 and valid to 2028-09-03 (SGS, 2025). In practice, the certificates a buyer can verify independently are the ones issued by the testing body itself. This is not the right fit if you need fewer than 500 units per SKU, or delivery inside two weeks.
| Topic | Details |
|---|---|
| Category | chat SLA စံနှုန်း OEM အသားအရေထိန်းပစ္စည်း တရုတ် |
| Minimum order | 1,000 units standard; 500 per SKU private label; 3,000+ custom |
| Samples & production | Brand samples 3–7 days; production approx. 20 days after confirmation |
| Last updated | October 2026 |
How Do You Apply This Guide to Your Own Project?
- 1Step 1: match the format to your unit cost — for example, sheet masks run $0.08–$0.35 per piece at 1,000 units, while serums run $1.50–$5.00 per bottle.
- 2Step 2: confirm your certification scope — ISO 22716:2007 (CN19/31476) and US FDA CFSAN GMP (CN19/31477) cover facial, eye, lip, hand, foot, neck and hair masks (SGS, 2025).
- 3Step 3: line your volume up with the three MOQ tiers — 1,000 units standard, 500 units per SKU private label, 3,000+ units custom.
- 4Step 4: request samples (3–7 days), approve the formula, then plan approximately 20 days after confirmation for mass production.
- 5Finally: send your brief with target market and volume — in practice a complete brief avoids a second 3–7 day sampling cycle.
Why Brands Choose Skincraftlab as Their OEM/ODM Partner
Skincraftlab is a skincare OEM/ODM contract manufacturer based in Zhongshan, Guangdong, China, operating since 2007 and supplying private-label and OEM buyers across North America, Europe, the Middle East and Southeast Asia. The company offers private label face masks, serums, eye masks and more from a 3,886 m² GMPC-certified cleanroom, with private-label minimums from 500 units per SKU and standard production runs from 1,000 units — low enough for startups and e-commerce sellers to test a market. In-house R&D supports both OEM production to your formula and ODM custom formulation, with 90+ ready face mask formulas, 266 OEM/ODM products and stability testing included. Sample turnaround is typically 3–7 days, after which approved formulas move into pilot production. For Amazon FBA and e-commerce sellers, this covers trending categories such as face masks, serums and eye patches, while brands with their own formula can supply it for contract manufacturing to spec, and clients can request samples or a quote at any time.
Frequently Asked Questions
မေး: တရုတ်ရှိ OEM အသားအရေထိန်းပစ္စည်းမေးမြန်းမှုအတွက် လက်တွေ့ကျသော chat SLA စံနှုန်းသည် အဘယ်နည်း?
မေး: ငွေအပ်ငွေမတိုင်မီ တရုတ် OEM စက်ရုံက အတည်ပြုသင့်သော ဝက်ခြံကပ်ခွာ hydrocolloid ပစ္စည်းရှာဖွေမှုသတ်မှတ်ချက်ကား အဘယ်နည်း?
မေး: 2026 တွင် hydrocolloid vs hydrogel ဝက်ခြံကပ်ခွာ ထုတ်လုပ်မှုကုန်ကျစရိတ်နှိုင်းယှဉ်ချက် OEM သည် မည်သို့ရှိသနည်း?
မေး: WeChat တွင် 5 မိနစ်အတွင်းပြန်သောစက်ရုံကို ယုံသင့်ပါသလား?
မေး: တရုတ်ရှိ private-label hydrocolloid ဝက်ခြံကပ်ခွာအစီအစဉ်အတွက် မည်သည့် MOQ ကို မျှော်လင့်သင့်သနည်း?
မေး: ပိုမြန်သော chat SLA သည် ပိုကောင်းသော အရည်အသွေးထိန်းချုပ်မှုနှင့် ဆက်စပ်ပါသလား?
Related Posts

PDRN Serum OEM China: 2% နှင့် 0.5% Salmon DNA Spec
OEM spec တွင် 2% နှင့် 0.5% PDRN salmon DNA အဓိပ္ပာယ်၊ ဝက်ခြံဖာစ် ၅၀၀,၀၀၀ အတွက် rolling forecast နှင့် hydrogel မျက်လုံးအောက်ဖာစ် MOQ/FOB

OEM အလှကုန်ထုတ်လုပ်မှု တရုတ်မှ စုံစမ်းမှုများအတွက် ချတ်တုံ့ပြန်မှု SLA
တရုတ်နိုင်ငံရှိ OEM အလှကုန်ထုတ်လုပ်မှု စုံစမ်းမှုများအတွက် လက်တွေ့ကျသော ချတ်တုံ့ပြန်မှု SLA နှင့် ဝက်ခြံကပ်ခွာပစ္စည်း သတ်မှတ်ချက်များ

OEM ဝက်ခြံကပ်ခွာလိုင်း ထုတ်လုပ်မှုစွမ်းရည် တစ်လ ၁ သန်းအထိ တိုးမြှင့်ခြင်း
တရုတ်နိုင်ငံတွင် ဝက်ခြံကပ်ခွာ ဟိုက်ဒရိုကိုလွိုက် လိုင်းတစ်လိုင်းကို ပိုင်းလော့မှ တစ်လ ၁ သန်းအထိ တိုးမြှင့်သည့် အစီအစဉ်၊ အမှန်တကယ် စက်ဝန်းအချိန်များနှင့် QC ဂိတ်များနှင့်အတူ။
Related Products

Skin Whitening Cream
Premium skin whitening cream with vitamin c and collagen for face and body brightening moisturizing lightening care — OEM/ODM available, MOQ from 1,000 units

Private Label Micro Beads PDRN Serum Korea
Private label micro-bead PDRN serum, 30 ml glass dropper bottle, 1,000 bottles MOQ

Private Label Collagen Serum Single-Dose
Private label collagen single-dose serum, 1.2 ml vials, 10 or 30 pcs per box, 1,000 boxes MOQ

Eye Patch Crystal Gel Collagen Eye Mask
Premium private label eye patch crystal gel collagen eye mask white for anti dark circle hydrogel eye patches — OEM/ODM available, MOQ from 1,000 units