Acne Patch OEM: MOQ၊ ကုန်ကျစရိတ်နှင့် လိုက်နာမှုလမ်းညွှန် 2026
October 1, 2026
Skincraftlab
B2B Skincare Manufacturing Expert

What Is This Guide About?
Acne patch OEM စျေးနှုန်း၊ MOQ အဆင့်များ၊ ဟိုက်ဒရိုကော်လွိုက် သတ်မှတ်ချက်များနှင့် ဈေးကွက်အလိုက် မှတ်ပုံတင်ကုန်ကျစရိတ်များ — တရုတ်မှ ဝယ်ယူသော private label ဝယ်သူများအတွက်
Category
acne patch OEM
Audience
Brand owners, procurement, R&D
Updated
October 2026
တရုတ်စက်ရုံမှ ဟိုက်ဒရိုကော်လွိုက် acne patch OEM အစီအစဉ်သည် ပုံမှန်အားဖြင့် SKU တစ်ခုလျှင် MOQ 5,000 မှ 10,000 ယူနစ်၊ စံဟိုက်ဒရိုကော်လွိုက်အတွက် FOB အမေရိကန်ဒေါ်လာ 0.06–0.18 နှင့် အပ်ငွေပြီးနောက် 25–35 ရက် ထုတ်လုပ်ချိန်ကို ကမ်းလှမ်းသည်။ စည်းမျဉ်းအရ အမျိုးအစားခွဲခြားမှု — အလှကုန် သို့မဟုတ် ဆေးပစ္စည်း — သည် သင့်လိုက်နာမှုကုန်ကျစရိတ်ကို patch ထက်ပင် ဆုံးဖြတ်သည်။ EU၊ ဘရာဇီး၊ မက္ကဆီကိုနှင့် ကိုလံဘီယာတွင် ဆေးမပါသော patch အများစုသည် အလှကုန်အဖြစ် အောင်မြင်သည်။ ဆေးဆိုင်ရာ ကြေညာချက်များ သို့မဟုတ် ဆေး-ပစ္စည်း ကြေညာချက်များသည် သင့်ကို SKU တစ်ခုလျှင် အမေရိကန်ဒေါ်လာ 2,000–15,000 ပိုကုန်ကျသော မှတ်ပုံတင်လမ်းကြောင်းသို့ တွန်းပို့သည်။
အဓိကစာရင်းအင်း: Acne Patch OEM အကြည့်တစ်ချက်

| ပါရာမီတာ | ပုံမှန်အပိုင်းအခြား | မှတ်ချက်များ |
|---|---|---|
| SKU တစ်ခုလျှင် MOQ (စံဟိုက်ဒရိုကော်လွိုက်) | 5,000–10,000 ယူနစ် | 10,000+ သည် စိတ်ကြိုက် die-cut ပုံသဏ္ဌာန်ကို ရရှိစေသည် |
| FOB ယူနစ်ကုန်ကျစရိတ် (40×60 မီလီမီတာ၊ 12 ခုပါ သေတ္တာ) | အမေရိကန်ဒေါ်လာ 0.06–0.18 per patch | ဆာလီဆိုင်းလစ်အက်ဆစ် ထည့်သွင်းပါက 15–30% ပိုသည် |
| စက်ကိရိယာ / die-cut စီစဉ်မှု | အမေရိကန်ဒေါ်လာ 350–1,200 တစ်ကြိမ် | စက်ရုံအချို့တွင် 50,000 ယူနစ်အထက် ကင်းလွတ်ခွင့်ပြုသည် |
| ထုတ်လုပ်ချိန် (အပ်ငွေမှ FOB အထိ) | 25–35 ရက် | စိတ်ကြိုက်ကတ်တွန်ပုံနှိပ်ခြင်းအတွက် 7 ရက် ထပ်ထည့်ပါ |
| သက်တမ်း | 24–36 လ | ဟိုက်ဒရိုကော်လွိုက်သည် အစိုဓာတ်စုပ်ယူသည် — အိတ်ပိတ်ရန် အပေါက်သည် အမှန်တကယ်ကန့်သတ်ချက် |
| EU CPSR + PIF SKU တစ်ခုလျှင် | ယူရို 450–1,200 | အလှကုန်လမ်းကြောင်းသာ |
| ဘရာဇီး ANVISA အသိပေးချက် SKU တစ်ခုလျှင် | BRL 800–1,500 | အလှကုန်အဆင့်၊ ကြိုတင်ခွင့်ပြုချက်မလိုပါ |
| မက္ကဆီကို COFEPRIS အလှကုန်အသိပေးချက် | MXN 4,000–9,000 | SKU တစ်ခုလျှင်၊ ကုန်အမှတ်တံဆိပ်တစ်ခုလျှင် |
ပထမဆုံး သင်အမှန်တကယ်ရောင်းချနေသည့်အရာကို ဆုံးဖြတ်ပါ
ဝယ်သူများ ကျော်လွှားပြီး နောက်မှနောင်တရသည့် အပိုင်းဖြစ်သည်။
ဟိုက်ဒရိုကော်လွိုက် acne patch သည် တရားစီရင်ပိုင်ခွင့်အများစုတွင် အလှကုန်ဖြစ်သည် — သင်ဆေးဆိုင်ရာကြေညာချက် ဖြည့်စွက်သည်အထိ။ "ပြည်စိမ်းစုပ်ယူသည်" သည် EU တွင် ဆေးပစ္စည်း/ဆေးကြေညာချက်ဖြစ်သည်။ "ဝက်ခြံရောင်ရမ်းမှုလျော့ချသည်" သည် EU တွင် Regulation 1223/2009 အောက် အလှကုန်အဖြစ် ဖတ်ရှုနိုင်သော်လည်း ကုသခြင်းကို သွယ်ဝိုက်ဆိုပါက COFEPRIS တွင် ခလုတ်တိုက်သည်။ ဘရာဇီးတွင် ANVISA ၏ အလှကုန်အမျိုးအစားသည် သန့်ရှင်းရေး၊ ရနံ့ပြုလုပ်ခြင်းနှင့် ကာကွယ်ခြင်းကို ဖုံးလွှမ်းသည် — အရည်ကို ဖုံးအုပ်ပြီး စုပ်ယူသော patch သည် ထိုတွင် ကောင်းစွာတည်ရှိသည်။ "acne vulgaris ကို ကုသသည်" ဟု တံဆိပ်ကပ်ထားသော patch မူ မတည်ရှိပါ။
ကျွန်ုပ်တို့၏ Zhongshan ထုတ်လုပ်မှုလိုင်းများတွင် လမ်းကြောင်းနှစ်ခုလုံးကို လုပ်ဆောင်သည်။ ထုတ်လုပ်မှုသည် တူညီသည်။ စာရွက်စာတမ်းများမူ မတူပါ။ သင့်အမျိုးအစားခွဲခြားမှု ဆုံးဖြတ်ချက်ကို အနုပညာလက်ရာကို အတည်ပြုခြင်းမပြုမီ သတ်မှတ်ထားသင့်သည် — အကြောင်းမှာ ဈေးကွက်တစ်ခုတွင် အတည်ပြုချက်သည် အခြားတစ်ခုသို့ လွှဲပြောင်းမရပါ။
ဆာလီဆိုင်းလစ်အက်ဆစ် 0.5–2.0% သည် ဆေးဆိုင်ရာအနေအထားရှိ patch များအတွက် အဓိကထည့်သွင်းပစ္စည်းဖြစ်သည်။ သန့်စင်သော ဟိုက်ဒရိုကော်လွိုက် (ထည့်သွင်းပစ္စည်းမပါ) သည် အသက်သာဆုံးလမ်းကြောင်းနှင့် ပို့ကုန်အသင့်ဆုံးဖြစ်သည်။ ဆေးအမျိုးအစားခွဲခြားမှုအန္တရာယ်မပါဘဲ ရောင်ရမ်းမှုဆန့်ကျင်ရေးဇာတ်လမ်းကို လိုချင်ပါက ကုန်အမှတ်တံဆိပ်အများအပြားသည် ယခုအခါ Centella Asiatica ထုတ်ယူမှု နှင့် ဟိုက်ဒရိုကော်လွိုက်ကို ပေါင်းစပ်ပြီး ကုသခြင်းထက် နှစ်သိမ့်ခြင်းအဖြစ် နေရာချထားသည်။
ဟိုက်ဒရိုကော်လွိုက် သတ်မှတ်ချက်: patch တစ်ခုလျှင် သင်အမှန်တကယ်ဝယ်နေသည့်အရာ
ဟိုက်ဒရိုကော်လွိုက်သည် အလုပ်လုပ်သော ပါဝင်ပစ္စည်းဖြစ်သည် — patch တစ်ခုလုံးသည် အခြေခံအားဖြင့် ပက်တင်/ဂျယ်လတင်/ကာဘောက်စီမီသိုင်းဆဲလျူလို့စ် မက်ထရစ်ဖြစ်ပြီး ထွက်ရှိအရည်ကို စုပ်ယူကာ ဂျယ်ဖြစ်လာသည်။ သင့်ကုန်ကျစရိတ်ကို ရွှေ့သော သတ်မှတ်ချက်များ:
- အထူ: 0.30 မီလီမီတာမှ 0.60 မီလီမီတာ။ ပိုထူ = ပိုစုပ်ယူနိုင်၊ ကုန်ကြမ်းပိုလိုသည်။
- ကော်: acrylic vs. silicone gel။ Silicone gel သည် ပိုစျေးကြီးသည် (ခန့်မှန်းခြေ 20–35% ပိုသည်) နှင့် ထိခိုက်လွယ်သောအသားအရေ သို့မဟုတ် ထပ်ခါတလဲလဲဝတ်ဆင်နိုင်သည်ဟု ကြေညာရန် လိုအပ်သည့်အရာဖြစ်သည်။
- နောက်ခံဖလင်: PET vs. ပိုလီယူရီသိန်း။ PU သည် အသက်ရှူနိုင်သည်၊ ပိုစျေးကြီးသည်၊ နှင့် "မမြင်နိုင်သော" ကြေညာချက်ကို ပံ့ပိုးသည်။
- စုပ်ယူနိုင်မှု: g/100cm² ဖြင့် ဖော်ပြသည်။ စာဖြင့်တောင်းပါ — စက်ရုံအများစုသည် အထူကို ကမ်းလှမ်းသည်၊ စုပ်ယူနိုင်မှုကို မဟုတ်ပါ၊ စုပ်ယူနိုင်မှုသည် သင့်ဖောက်သည်အမှန်တကယ်ခံစားရသည့်အရာဖြစ်သည်။
private label လုပ်ငန်းများစွာတွင် ထပ်ခါတလဲလဲ တွေ့ရသည့် ပုံစံတစ်ခု: ကုန်အမှတ်တံဆိပ်များသည် အထူကို လွန်ကဲစွာသတ်မှတ်ပြီး အိတ်ကို နည်းပါးစွာသတ်မှတ်သည်။ ပိတ်ရန် ညံ့သော သတ္တုပါးအိတ်ထဲရှိ 0.45 မီလီမီတာ patch သည် မျက်နှာပေါ်တွင် ပျက်စီးသည်ထက် LatAm ဂိုဒေါင်စင်ပေါ်တွင် ဦးစွာပျက်စီးသည်။ ပိတ်ရန်ခိုင်မာမှုသည် တိုက်ရမည့် QC စာရင်းအချက်ဖြစ်သည်။
သင့်ဝက်ခြံလိုင်းတွင် ဆက်စပ် SKU များပါရှိပါက ဝယ်သူအများစုသည် patch ကို private label ရွှံ့မျက်နှာဖုံး နှင့် တွဲဖက်သည် — စက်ရုံတူညီသည်၊ တစ်ကြိမ်တည်းပို့ဆောင်မှု၊ ယူနစ်တစ်ခုလျှင် ကုန်စည်ပို့ဆောင်ခ နည်းသည်။
MOQ၊ ယူနစ်ကုန်ကျစရိတ်နှင့် ငွေအမှန်တကယ်ရောက်ရှိသည့်နေရာ
| ပမာဏအဆင့် (ယူနစ်/SKU) | patch တစ်ခုလျှင် FOB | die-cut စက်ကိရိယာ | စိတ်ကြိုက်ကတ်တွန် |
|---|---|---|---|
| 5,000 | အမေရိကန်ဒေါ်လာ 0.14–0.18 | ကောက်ခံသည် | ကောက်ခံသည်၊ ယူနစ်တစ်ခုလျှင် ပိုမြင့်သည် |
| 10,000 | အမေရိကန်ဒေါ်လာ 0.10–0.14 | ကောက်ခံသည် သို့မဟုတ် ကင်းလွတ်သည် | ကောက်ခံသည် |
| 30,000 | အမေရိကန်ဒေါ်လာ 0.08–0.11 | ကင်းလွတ်သည် | စက်ရုံအများစုတွင် ကင်းလွတ်သည် |
| 50,000+ | အမေရိကန်ဒေါ်လာ 0.06–0.09 | ကင်းလွတ်သည် | ကင်းလွတ်သည် |
ကျွန်ုပ်တို့၏ 2026 ထုတ်လုပ်မှုမှတ်တမ်းအရ အရောင်အပြည့် ကုန်အမှတ်တံဆိပ်ပုံနှိပ်ပြီး ပုံနှိပ်ထားသော အပြင်ပို့ပုံးပါသော 12-ခုပါ ကတ်တွန်သည် ထုပ်ပိုးမှုတစ်ခုတည်းအတွက် ခန့်မှန်းခြေ အမေရိကန်ဒေါ်လာ 0.31–0.47 ကုန်ကျသည် — များသောအားဖြင့် စျေးသက်သာသော patch တစ်ခု၏ CIF ကုန်ကျစရိတ်၏ 40–60% ဖြစ်သည်။ ဝယ်သူများသည် patch ကို စွဲလမ်းသည်။ ငွေရှိသည့်နေရာမှာ သေတ္တာဖြစ်သည်။
ကုန်ကျစရိတ်ကို အလျင်မြန်ဆုံးလျှော့ချသော နည်းလမ်းနှစ်ခု: အရွယ်အစားများကို die-cut တစ်ခုအဖြစ် ပေါင်းစပ်ခြင်း (စက်ကိရိယာကြေး သုံးကြိမ်အစား တစ်ကြိမ်) နှင့် သင့်ကြေညာချက်သည် ထိခိုက်လွယ်သောအသားအရေအနေအထား မလိုအပ်ပါက silicone gel မှ acrylic ကော်သို့ ပြောင်းခြင်း။
ဈေးကွက်အလိုက် လိုက်နာမှုကုန်ကျစရိတ် — ကြိုတင်မည်သူမျှ မကမ်းလှမ်းသော နံပါတ်
ဤသည်မှာ ဝယ်ယူရေးဌာနသို့ ယူဆောင်ရမည့် ဇယားဖြစ်သည်။
| ဈေးကွက် | စည်းမျဉ်းအာဏာပိုင် | လမ်းကြောင်း | SKU တစ်ခုလျှင် ပုံမှန်ကုန်ကျစရိတ် | အချိန်ကာလ |
|---|---|---|---|---|
| EU | ဘေးကင်းရေးအကဲဖြတ်သူမှတစ်ဆင့် CPSR/PIF | အလှကုန် | ယူရို 450–1,200 | 2–4 ပတ် |
| ဘရာဇီး | ANVISA | အလှကုန်အသိပေးချက် | BRL 800–1,500 | 5–15 ရက် |
| မက္ကဆီကို | COFEPRIS | အလှကုန်အသိပေးချက် (aviso) | MXN 4,000–9,000 | 3–8 ပတ် |
| ကိုလံဘီယာ | INVIMA | အလှကုန်အသိပေးချက် | COP 600,000–1,400,000 | 2–6 ပတ် |
| အမေရိကန် | FDA | အလှကုန် (ကြိုတင်ခွင့်ပြုချက်မလို) | အမေရိကန်ဒေါ်လာ 0 (စက်ရုံမှတ်ပုံတင်ခြင်းသာ) | စဉ်ဆက်မပြတ် |
| ဩစတြေးလျ | TGA | အလှကုန် (ကုသရေးမဟုတ်ပါက) | AUD 0–800 | ကွဲပြားသည် |
SKU တစ်ခုလျှင် ဆိုသည်မှာ SKU တစ်ခုလျှင် ဖြစ်သည်။ LatAm ဈေးကွက်သုံးခုတွင် patch မျိုးကွဲငါးမျိုး ထုတ်လွှင့်ပါက မြှောက်ပါ။ ပထမဆုံးဝယ်သူအများစုသည် patch အတွက် ဘတ်ဂျက်ချပြီး ဖိုင်တင်ခြင်းများကို မေ့သည် — ထို့နောက် ကမ်းလှမ်းမှုအဆင့်တွင် ထိတ်လန့်သည်။
ကမ်းလှမ်းမှုအဆင့်တွင် တောင်းဆိုရမည့် QC နှင့် လက်မှတ်များ
အနည်းဆုံးအားဖြင့် acne patch OEM ပေးသွင်းသူသည် ISO 22716 (အလှကုန် GMP) ကို ကိုင်ထားသင့်ပြီး လက်ရှိ GMPC ကို ပြသနိုင်သင့်သည်။ EU အတွက်နှင့် LatAm လက်လီဝယ်သူများအတွက် တိုးတက်စွာ BSCI သို့မဟုတ် နှိုင်းယှဉ်နိုင်သော လူမှုရေးစစ်ဆေးမှုသည် ယခုအခါ စံဖြစ်သည်။ တောင်းပါ:
- သင့်စက်ရုံအမည်နှင့် တရားဝင်နယ်ပယ်ပါသော ISO 22716 လက်မှတ်
- ထုတ်လုပ်မှုအသုတ်တစ်ခုလျှင် လေးလံသတ္တုနှင့် အဏုဇီဝဗေဒ COA
- ပိတ်ရန်ခိုင်မာမှုစမ်းသပ်မှုအစီရင်ခံစာများ (dye penetration သို့မဟုတ် burst test)
- သက်တမ်းအပြည့်ကြေညာချက်အတွက် 40°C/75% RH တွင် တည်ငြိမ်မှုဒေတာ
- ထပ်ခါတလဲလဲဝတ်ဆင်ခြင်းကို ကြေညာပါက ကော်ခွာစွမ်းအားဒေတာ
စက်ရုံသည် ကမ်းလှမ်းမှုအဆင့်တွင် အချက် 3 နှင့် 4 ကို မထုတ်လုပ်နိုင်ပါက အန္တရာယ်ကို သင့်အချိန်ဇယားတွင် ထည့်သွင်းတွက်ချက်ပါ။
အမေးအများဆုံးမေးခွန်းများ
မေး: တရုတ်ထုတ်လုပ်သူထံမှ acne patch OEM အတွက် အနည်းဆုံးမှာယူပမာဏက ဘယ်လောက်လဲ?
စံဟိုက်ဒရိုကော်လွိုက် acne patch များအတွက် MOQ သည် ပုံမှန်အားဖြင့် SKU တစ်ခုလျှင် 5,000–10,000 ယူနစ်ဖြစ်သည်။ 5,000 အောက်တွင် စက်ရုံအများစုသည် ငြင်းပယ်သည် သို့မဟုတ် ယူနစ်တစ်ခုလျှင် 15–25% အပိုကောက်ခံသည်။ စိတ်ကြိုက် die-cut ပုံသဏ္ဌာန်များသည် များသောအားဖြင့် စက်ကိရိယာအတွက် 10,000+ ယူနစ် လိုအပ်သည်။ စက်ရုံအချို့သည် 30,000–50,000 ယူနစ်အထက် အမေရိကန်ဒေါ်လာ 350–1,200 စက်ကိရိယာကြေးကို ကင်းလွတ်ပေးသည်။
မေး: private label ဟိုက်ဒရိုကော်လွိုက် acne patch လက်ကားစျေးက ဘယ်လောက်လဲ?
FOB ကုန်ကျစရိတ်သည် patch တစ်ခုလျှင် အမေရိကန်ဒေါ်လာ 0.06–0.18 အထိ ရှိသည်၊ ပမာဏ၊ အထူ၊ ကော်အမျိုးအစားနှင့် ဆာလီဆိုင်းလစ်အက်ဆစ် ထည့်ခြင်းအပေါ် မူတည်သည်။ အရောင်အပြည့် ကုန်အမှတ်တံဆိပ်ပုံနှိပ်ထားသော 12-ခုပါ လက်လီကတ်တွန်သည် ထုပ်ပိုးမှုတွင် အမေရိကန်ဒေါ်လာ 0.31–0.47 ထပ်ထည့်သည်။ SKU တစ်ခုလျှင် စည်းမျဉ်းကုန်ကျစရိတ် (EU CPSR ယူရို 450–1,200; ANVISA BRL 800–1,500; COFEPRIS MXN 4,000–9,000) ကို အပေါ်မှ ထည့်ပါ။
မေး: ဟိုက်ဒရိုကော်လွိုက် acne patch သည် EU တွင် အလှကုန်လား ဆေးပစ္စည်းလား?
ကြေညာချက်အပေါ် မူတည်သည်။ Regulation 1223/2009 အောက်တွင် ကုသရေးကြေညာချက်မပါဘဲ ထွက်ရှိအရည်ကို ဖုံးအုပ်ပြီး စုပ်ယူသော patch သည် အလှကုန်ဖြစ်သည်။ ဝက်ခြံကုသခြင်း၊ ဘက်တီးရီးယားသတ်ခြင်း သို့မဟုတ် ရောင်ရမ်းမှုလျော့ချခြင်းဆိုင်ရာ ကြေညာချက်များသည် ၎င်းကို ဆေးပစ္စည်း သို့မဟုတ် ဆေးအမျိုးအစားခွဲခြားမှုဆီသို့ တွန်းပို့ပြီး မတူညီသော မှတ်ပုံတင်လမ်းကြောင်းနှင့် သိသိသာသာပိုမြင့်သော ကုန်ကျစရိတ် လိုအပ်သည်။
မေး: acne patch OEM ထုတ်လုပ်မှုသည် အပ်ငွေမှ ပို့ဆောင်မှုအထိ ဘယ်လောက်ကြာသလဲ?
ကျွန်ုပ်တို့၏ 2026 ထုတ်လုပ်မှုမှတ်တမ်းအရ အပ်ငွေပြီးနောက် စံဟိုက်ဒရိုကော်လွိုက် patch များအတွက် 25–35 ရက်။ စိတ်ကြိုက်ကတ်တွန်ပုံနှိပ်ခြင်းအတွက် ခန့်မှန်းခြေ 7 ရက်နှင့် ဝယ်သူက လွတ်လပ်သော COA လိုအပ်ပါက တတိယပါတီဓာတ်ခွဲခန်းစမ်းသပ်မှုအတွက် 3–5 ရက် ထပ်ထည့်ပါ။ LatAm အတွက် စုစုပေါင်း door-to-port သည် ပင်လယ်ကုန်စည်ပို့ဆောင်ခ အပါအဝင် များသောအားဖြင့် 55–75 ရက်ဖြစ်သည်။
မေး: private label acne patch တွင် ဆာလီဆိုင်းလစ်အက်ဆစ် ထည့်နိုင်ပါသလား?
ရပါသည်။ ဆာလီဆိုင်းလစ်အက်ဆစ် 0.5–2.0% သည် ဟိုက်ဒရိုကော်လွိုက်မက်ထရစ်များနှင့် ကိုက်ညီပြီး FOB ယူနစ်ကုန်ကျစရိတ်ကို 15–30% ထပ်တိုးသည်။ ၎င်းသည် စည်းမျဉ်းဆွေးနွေးမှုကိုလည်း ပြောင်းလဲသည်: EU၊ ဘရာဇီး၊ မက္ကဆီကိုနှင့် ကိုလံဘီယာတွင် ဆေးဆိုင်ရာအနေအထားသည် မတူညီသောဖိုင်တင်ခြင်း သို့မဟုတ် ကြေညာချက်ကန့်သတ်ချက် လိုအပ်နိုင်သည်။ အနုပညာလက်ရာကို အတည်ပြုခြင်းမပြုမီ သင့်စည်းမျဉ်းအကြံပေးနှင့် တံဆိပ်ကြေညာချက်ကို အတည်ပြုပါ။
မေး: acne patch ထုတ်လုပ်သူသည် မည်သည့်လက်မှတ်များ ကိုင်ထားသင့်သနည်း?
အနည်းဆုံးအားဖြင့် စက်ရုံအမည်နှင့် လက်ရှိနယ်ပယ်ပါသော ISO 22716 (အလှကုန် GMP) နှင့် GMPC။ EU နှင့် လက်တင်အမေရိက လက်လီဝယ်သူများအတွက် BSCI သို့မဟုတ် ညီမျှသော လူမှုရေးလိုက်နာမှုစစ်ဆေးမှုကို တိုးတက်စွာ လိုအပ်သည်။ အပ်ငွေမထည့်မီ အသုတ်အဆင့် အဏုဇီဝဗေဒနှင့် လေးလံသတ္တု COA၊ ပိတ်ရန်ခိုင်မာမှုစမ်းသပ်မှုအစီရင်ခံစာများနှင့် 40°C/75% RH တည်ငြိမ်မှုဒေတာကို တောင်းပါ။
2026 Skincare Market Entry Guide
Which skincare categories are growing on Amazon US in 2026? Our data-backed guide covers hydrogel eye patches (+65% YoY), hyaluronic acid serum (+48%), pimple patches, and the 90-day private label launch plan.
No spam, ever. Unsubscribe anytime.
What Are the Key Facts Before You Request a Quote?
Skincraftlab is a skincare OEM/ODM contract manufacturer based in Zhongshan, Guangdong, China, operating since 2007 and serving 2,000+ brands across 30+ countries. Minimum order quantities are 1,000 units for catalogue formulas, 500 units per SKU for private label, and 3,000+ units for custom formulation. Brand samples ship in 3–7 days; mass production takes approximately 20 days after you confirm the sample, and sheet masks start at $0.08–$0.35 per piece. Manufacturing is certified to ISO 22716:2007 (CN19/31476) and US FDA CFSAN Cosmetic GMP (CN19/31477), re-issued in 2025 and valid to 2028-09-03 (SGS, 2025). In practice, the certificates a buyer can verify independently are the ones issued by the testing body itself. This is not the right fit if you need fewer than 500 units per SKU, or delivery inside two weeks.
| Topic | Details |
|---|---|
| Category | acne patch OEM |
| Minimum order | 1,000 units standard; 500 per SKU private label; 3,000+ custom |
| Samples & production | Brand samples 3–7 days; production approx. 20 days after confirmation |
| Last updated | October 2026 |
How Do You Apply This Guide to Your Own Project?
- 1Step 1: match the format to your unit cost — for example, sheet masks run $0.08–$0.35 per piece at 1,000 units, while serums run $1.50–$5.00 per bottle.
- 2Step 2: confirm your certification scope — ISO 22716:2007 (CN19/31476) and US FDA CFSAN GMP (CN19/31477) cover facial, eye, lip, hand, foot, neck and hair masks (SGS, 2025).
- 3Step 3: line your volume up with the three MOQ tiers — 1,000 units standard, 500 units per SKU private label, 3,000+ units custom.
- 4Step 4: request samples (3–7 days), approve the formula, then plan approximately 20 days after confirmation for mass production.
- 5Finally: send your brief with target market and volume — in practice a complete brief avoids a second 3–7 day sampling cycle.
Why Brands Choose Skincraftlab as Their OEM/ODM Partner
Skincraftlab is a skincare OEM/ODM contract manufacturer based in Zhongshan, Guangdong, China, operating since 2007 and supplying private-label and OEM buyers across North America, Europe, the Middle East and Southeast Asia. The company offers private label face masks, serums, eye masks and more from a 3,886 m² GMPC-certified cleanroom, with private-label minimums from 500 units per SKU and standard production runs from 1,000 units — low enough for startups and e-commerce sellers to test a market. In-house R&D supports both OEM production to your formula and ODM custom formulation, with 90+ ready face mask formulas, 266 OEM/ODM products and stability testing included. Sample turnaround is typically 3–7 days, after which approved formulas move into pilot production. For Amazon FBA and e-commerce sellers, this covers trending categories such as face masks, serums and eye patches, while brands with their own formula can supply it for contract manufacturing to spec, and clients can request samples or a quote at any time.
Frequently Asked Questions
မေး: တရုတ်ထုတ်လုပ်သူထံမှ acne patch OEM အတွက် အနည်းဆုံးမှာယူပမာဏက ဘယ်လောက်လဲ?
မေး: private label ဟိုက်ဒရိုကော်လွိုက် acne patch လက်ကားစျေးက ဘယ်လောက်လဲ?
မေး: ဟိုက်ဒရိုကော်လွိုက် acne patch သည် EU တွင် အလှကုန်လား ဆေးပစ္စည်းလား?
မေး: acne patch OEM ထုတ်လုပ်မှုသည် အပ်ငွေမှ ပို့ဆောင်မှုအထိ ဘယ်လောက်ကြာသလဲ?
မေး: private label acne patch တွင် ဆာလီဆိုင်းလစ်အက်ဆစ် ထည့်နိုင်ပါသလား?
မေး: acne patch ထုတ်လုပ်သူသည် မည်သည့်လက်မှတ်များ ကိုင်ထားသင့်သနည်း?
Related Posts

Acne Patch OEM: MOQ၊ ကုန်ကျစရိတ်နှင့် လိုက်နာမှုလမ်းညွှန် 2026
Acne patch OEM စျေးနှုန်း၊ MOQ အဆင့်များ၊ ဟိုက်ဒရိုကော်လွိုက် သတ်မှတ်ချက်များနှင့် ဈေးကွက်အလိုက် မှတ်ပုံတင်ကုန်ကျစရိတ်များ — တရုတ်မှ ဝယ်ယူသော private label ဝယ်သူများအတွက်

PDRN Serum OEM China: 2% နှင့် 0.5% Salmon DNA Spec
OEM spec တွင် 2% နှင့် 0.5% PDRN salmon DNA အဓိပ္ပာယ်၊ ဝက်ခြံဖာစ် ၅၀၀,၀၀၀ အတွက် rolling forecast နှင့် hydrogel မျက်လုံးအောက်ဖာစ် MOQ/FOB

OEM အလှကုန်ထုတ်လုပ်မှု တရုတ်မှ စုံစမ်းမှုများအတွက် ချတ်တုံ့ပြန်မှု SLA
တရုတ်နိုင်ငံရှိ OEM အလှကုန်ထုတ်လုပ်မှု စုံစမ်းမှုများအတွက် လက်တွေ့ကျသော ချတ်တုံ့ပြန်မှု SLA နှင့် ဝက်ခြံကပ်ခွာပစ္စည်း သတ်မှတ်ချက်များ
Related Products

Skin Whitening Cream
Premium skin whitening cream with vitamin c and collagen for face and body brightening moisturizing lightening care — OEM/ODM available, MOQ from 1,000 units
Transparent Silicone Scar Gel Sheet for Effective Silicone Scar Sheets for Body Care
Premium logo transparent silicone scar gel sheet for effective silicone scar sheets for body care — OEM/ODM available, MOQ from 1,000 units

Private Label Micro Beads PDRN Serum Korea
Private label micro-bead PDRN serum, 30 ml glass dropper bottle, 1,000 bottles MOQ

Private Label Collagen Serum Single-Dose
Private label collagen single-dose serum, 1.2 ml vials, 10 or 30 pcs per box, 1,000 boxes MOQ