Kim jesteś?
Znajdź swój punkt wejścia
Sprzedawcy na Amazon
Wprowadź na Amazon pielęgnację pod własną marką dzięki formułom, które sprawdzają się w konwersji. Sprawdź rentowność FBA, zanim podejmiesz decyzję.
Kalkulator rentowności FBA →Marki DTC
Załóż własną markę pielęgnacyjną bez fabryki — od briefu do próbek z brandingiem w ciągu 3–7 dni, MOQ od 500 sztuk.
Jak to działa →Właściciele salonów
Maski i serum private label dla Twoich klientów. Wysokiej jakości formuły z brandingiem Twojego salonu.
Przeglądaj produkty →
Nasza Wiedza
Usługi Produkcyjne
OEM
Produkujemy z Twojej formuły. Zaopatrzenie, produkcja, kontrola jakości i pakowanie — ogarniamy wszystko.
ODM
Nasz zespół B+R opracowuje Twoją formułę na podstawie briefu. Przetestowana stabilność, gotowa na rynek.
Marka Własna
Twoja marka na naszych sprawdzonych formułach. Najszybsza droga na rynek, już od 1,000 sztuk.
B+R na Miarę
Innowacyjne składniki, unikalne tekstury, ekskluzywne systemy dostarczania — zbudowane wokół Twojej wizji.
Zdolność Produkcyjna
Pełne Możliwości

Nasze Specjalizacje
Zwiedzanie Fabryki
Zobacz Naszą Fabrykę w Akcji
Jak to Działa
Twoja Droga z Skincraftlab
Wyślij Brief
Podziel się wizją produktu, rynkiem docelowym i pożądaną ilością.
Otrzymaj Ofertę
Opcje formuł, MOQ, harmonogram i ceny orientacyjne w 48h.
Zatwierdź Próbkę
Próbka z Twoją marką dostarczona w ciągu 3–7 dni do walidacji.
Produkcja Seryjna
Pełna dokumentacja QC i wysyłka na cały świat do Twojego magazynu.
Dlaczego współpraca z Skincraftlab?
Certyfikaty Międzynarodowe
GMP, ISO 22716, BSCI, NMPA cosmetics production licence (粤妆20160335) — zgodność dla Europy i świata.
Własna Fabryka w Zhongshan
5 000 m² czystego pomieszczenia klasy 100 000. Niemieckie i koreańskie urządzenia.
Wewnętrzne B+R
12 chemików formulatorów do stworzenia Twojej ekskluzywnej formuły, od briefu do partii pilotażowej.
Eksport do 30+ Krajów
Europa, Ameryka Łacińska, Azja Południowo-Wschodnia, Ameryka Północna. Logistyka pod kontrolą.
Dlaczego Skincraftlab
Właściwy Wybór dla Twojej Marki
Produkcja Kompleksowa
Od B+R i formulacji po pakowanie, kontrolę jakości i wysyłkę — jeden partner, zero problemów.
Elastyczne MOQ
Zacznij od małego, skaluj szybko. MOQ od 1.000 szt. dla private label i OEM.
Certyfikowany & Zgodny
GMP, ISO 22716, BSCI, NMPA cosmetics production licence (粤妆20160335). Zgodny z przepisami UE, USA i AU.
Próbka w 3–7 Dni Roboczych
Otrzymaj spersonalizowaną próbkę w ciągu 3–7 dni. Zatwierdź i rozpocznij produkcję seryjną.
Certyfikaty
Sprawdzone Standardy Jakości





Nasz Zespół i Obiekty


Polecany przez Marki na Całym Świecie

Sukcesy Klientów
Co Mówią Nasi Klienci
We started with 500 units of private label sheet masks to test the US market. Skincraftlab's team guided us through formulation, packaging design, and FDA compliance. Six months later we reordered 10,000 units.
Sarah M.
Founder, Lumina Skincare (USA)
The ODM process was seamless. We sent a concept brief for a vitamin C serum, received samples in 3 weeks, and the final product exceeded our expectations. MOQ flexibility was a game-changer for our startup.
Carlos R.
CEO, Belleza Natural (Mexico)
What sets Skincraftlab apart is their documentation. Every batch comes with full COA, stability reports, and customs paperwork. As an EU importer, this saves us weeks of compliance work.
Markus W.
Import Manager, Hautpflege GmbH (Germany)
Odpowiedzi, o które pytają właściciele marek przed złożeniem pierwszego zamówienia
Dziesięć pytań obejmuje niemal każde pierwsze zapytanie: definicja, koszt, MOQ, certyfikacja, terminy, dopasowanie, weryfikacja fabryki, proces, zakres produktów i wybór dostawcy.
Czym jest producent kosmetyków pielęgnacyjnych OEM/ODM?
Producent kosmetyków pielęgnacyjnych OEM/ODM to certyfikowana fabryka, która opracowuje i produkuje kosmetyki pielęgnacyjne dla innych marek, albo według Twojej receptury (OEM), albo z własnej biblioteki B+R (ODM). Skincraftlab działa jako Zhongshan Kailei Personal Care Supplies Co., Ltd. w Nanlang, Zhongshan, Guangdong, Chiny. Założony w 2007 roku zakład prowadzi budynek o powierzchni 3 886 m² z certyfikatem GMP, z 8 liniami produkcyjnymi, 12 specjalistami ds. formulacji, 90+ recepturami masek i 200+ aktywnymi SKU. Zgodnie z certyfikatami wydanymi przez SGS (SGS 2025), GMP kosmetyczne obejmuje ISO 22716:2007 w ramach CN19/31476 oraz US FDA CFSAN Cosmetic GMP w ramach CN19/31477, oba ważne do 2028-09-03. Obowiązują trzy poziomy zamówień. Po pierwsze, marka własna od 500 sztuk na SKU. Po drugie, standardowy OEM od 1 000 sztuk. Po trzecie, formulacja na zamówienie od 3 000+ sztuk. Profil dostawcy na Alibaba dla tego samego podmiotu prawnego podaje wskaźnik powracających kupujących na poziomie 19% i wskaźnik terminowych wysyłek na poziomie 99.3%, oba zweryfikowane na podstawie danych platformy w 2026 roku.
Ile kosztuje produkcja kosmetyków pod marką własną?
Produkcja kosmetyków pod marką własną jest wyceniana za sztukę, a większość chińskich producentów kontraktowych podaje ceny FOB w dolarach amerykańskich. W Skincraftlab orientacyjne przedziały wynoszą od $0.08 do $0.35 za maskę w płachcie, od $1.50 do $5.00 za butelkę serum i od $0.50 do $2.50 za słoiczek maski glinkowej. Cena zależy od trzech rzeczy. Po pierwsze, od samego materiału: hydrożel i bio-celuloza kosztują więcej niż włóknina. Po drugie, od stężenia składników aktywnych, na przykład serum z 10% witaminy C. Po trzecie, od opakowania i wykończenia nadruku, które często przewyższa koszt receptury. Te przedziały zakładają 1 000 sztuk, podczas gdy projekty marek własnych mogą zaczynać się od 500 sztuk na SKU. W praktyce kupujący powinni uwzględnić rezerwę około 15% na fracht, cła i zmiany grafiki. Zgodnie z opublikowaną stroną MOQ i cen (Skincraftlab 2026), wiążące wyceny powstają na podstawie pisemnego briefu, a nie cennika na stronie internetowej, a 99.3% potwierdzonych zamówień jest wysyłanych na czas.
Jaka jest minimalna wielkość zamówienia (MOQ) dla OEM/ODM w pielęgnacji skóry?
Fabryki kosmetyków ustalają minimalną wielkość zamówienia w zależności od typu produkcji, ponieważ każda ścieżka wymaga innego czasu pracy laboratorium i linii. W Skincraftlab obowiązują trzy poziomy. Po pierwsze, marka własna: 500 sztuk na SKU, z wykorzystaniem istniejącej formuły z Twoją marką. Po drugie, standardowy OEM: 1 000 sztuk. Po trzecie, formulacja na zamówienie: 3 000+ sztuk na SKU, ponieważ nowa formuła wymaga czasu na opracowanie, testów stabilności i partii pilotażowej. Kupujący po raz pierwszy zwykle zaczynają od jednego produktu flagowego, weryfikują sprzedaż, a następnie skalują dzięki zamówieniom powtarzalnym. MOQ dotyczy SKU, a nie zamówienia zakupu, więc wprowadzenie trzech produktów po 500 sztuk każdy to zamówienie na 1 500 sztuk. Pielęgnacja stóp, maski glinkowe i niektóre produkty do pielęgnacji ciała również zaczynają się od 500 sztuk. Zgodnie z opublikowaną stroną dotyczącą MOQ i cennika (Skincraftlab 2026), profil stojący za tymi zamówieniami pokazuje wskaźnik terminowych wysyłek na poziomie 99.3% i wskaźnik ponownych zakupów na poziomie 19%.
Jakie certyfikaty są potrzebne chińskiemu producentowi kosmetyków do pielęgnacji skóry na rynki USA i UE?
Certyfikacja zależy od rynku docelowego. W Unii Europejskiej punktem odniesienia są Dobre Praktyki Wytwarzania ISO 22716:2007. Skincraftlab posiada certyfikat CN19/31476 wydany przez SGS, ważny od 2025-09-04 do 2028-09-03. W Stanach Zjednoczonych MoCRA wymaga rejestracji zakładu i zgłoszenia produktów. Numer rejestracji zakładu FDA to FEI 3015316073, a co najmniej 19 zgłoszeń produktów kosmetycznych jest złożonych w FDA Cosmetics Direct. W Chinach licencja na produkcję kosmetyków to 粤妆20160335, wydana przez Guangdong NMPA i ważna do 2027-07-20. Audyt zgodności społecznej obejmuje identyfikator monitorowania amfori BSCI 25-0314051-1. W praktyce nabywcy powinni zweryfikować numery u organu wydającego, zamiast ufać zeskanowanemu plikowi PDF. Zgodnie z wytycznymi SGS (SGS 2025), weryfikacja ma sens tylko wtedy, gdy nazwa podmiotu prawnego na certyfikacie jest zgodna z licencją na prowadzenie działalności dostawcy. Certyfikaty, których nie można sprawdzić, zwykle oznaczają firmę handlową, a nie fabrykę.
Ile czasu zajmuje wprowadzenie na rynek marki kosmetyków pielęgnacyjnych pod własną marką?
Od wytycznych do wysłania towarów standardowy projekt trwa od 45 do 60 dni. Po pierwsze, w ciągu 48 godzin udzielana jest odpowiedź na pisemne wytyczne, zawierająca opcje receptur, MOQ i orientacyjne ceny. Po drugie, wysyłka próbek standardowych receptur zajmuje od 15 do 20 dni roboczych. Testy stabilności i kompatybilności są prowadzone na miejscu równolegle, dzięki czemu wyniki zbierają się, podczas gdy kupujący sprawdza teksturę, zapach i opakowanie. Po trzecie, produkcja masowa zajmuje od 30 do 45 dni po zatwierdzeniu próbki dla produktów katalogowych. Niestandardowe opakowania wydłużają czas, ponieważ przygotowanie form, druk i próby napełniania dodają kolejne etapy. Na koniec należy uwzględnić dwa tygodnie bufora na transport, odprawę celną i poprawki projektów graficznych. Opublikowane przez firmę historie klientów obejmują 90-dniowe wdrożenie od koncepcji do półki. Zgodnie z opublikowanym FAQ (Skincraftlab 2026), ten sam profil podaje 99.3% wskaźnika terminowych wysyłek i 19% wskaźnika klientów dokonujących ponownych zakupów, co ma znaczenie, gdy okno na ponowne zamówienie jest krótkie.
Dla kogo chiński producent OEM/ODM nie jest odpowiednim partnerem?
Jasne określenie dopasowania oszczędza czas obu stronom. Skincraftlab jest stworzony dla właścicieli marek zamawiających 500 sztuk lub więcej na SKU: startupów testujących kategorię, sprzedawców Amazon FBA, salonów oraz ugruntowanych marek rozszerzających linie produktowe. Nie jest właściwym partnerem dla trzech grup. Po pierwsze, konsumentów indywidualnych, którzy chcą kupować produkty detaliczne ze strony internetowej. Po drugie, projektów poniżej 500 sztuk, które wymagają produkcji ręcznej lub w bardzo małych partiach. Po trzecie, nabywców, dla których jedynym kryterium jest najniższa cena jednostkowa, bez potrzeby dokumentacji GMP, ISO 22716 lub FDA. Takie projekty są zwykle lepiej obsługiwane przez krajowe laboratoria produkujące małe partie, o innych strukturach kosztów. W praktyce filtrem jest dokumentacja, a nie wielkość zamówienia. Prace, które wymagają certyfikatów partii, raportów stabilności i dokumentów celnych, pasują do certyfikowanej fabryki eksportowej. Prace, które tego nie wymagają, mogą nie uzasadniać ponoszenia takich kosztów ogólnych. Zgodnie z opublikowaną sekcją dotyczącą dopasowania (Skincraftlab 2026), około 19% nabywców ponawia zakup w tym samym roku.
Gdzie znajduje się fabryka i jak kupujący może ją zweryfikować?
Fabryka znajduje się w parku przemysłowym South China Modern Traditional Chinese Medicine Yaocheng, Nanlang, Zhongshan, Guangdong, Chiny. Ten klaster znajduje się około 100 km od Guangzhou i 60 km od portów Shenzhen. Produkcja odbywa się w budynku o powierzchni 3 886 m² z certyfikatem GMP, w którym znajduje się 8 linii i pomieszczenie czyste klasy D. Zmierzyliśmy 126 079 cząstek na metr sześcienny w tym pomieszczeniu czystym wobec limitu 3 520 000, co daje 96% marginesu. Po pierwsze, weryfikację można przeprowadzić bez wizyty, ponieważ certyfikaty wydane przez SGS o numerach CN19/31476 i CN19/31477 można wyszukać w portalu certyfikatów SGS. Po drugie, raport amfori BSCI obejmuje audyt częściowo zapowiedziany z dnia 2026-03-27. Po trzecie, rejestracja zakładu FDA FEI 3015316073 jest wymieniona w FDA Cosmetics Direct. Zgodnie z SGS (SGS 2025) nazwa podmiotu prawnego w każdym dokumencie musi być zgodna z licencją biznesową dostawcy, więc przed wpłatą zaliczki poproś o licencję.
Jak przebiega proces OEM/ODM, od briefu do produkcji masowej?
Projekt OEM/ODM w zakresie pielęgnacji skóry przebiega w czterech krokach. Po pierwsze, brief: kategoria, cena docelowa, deklaracje i kierunek pakowania są uzgadniane na piśmie, a Skincraftlab odpowiada opcjami formuł, MOQ i orientacyjną ceną FOB w ciągu 48 godzin. Po drugie, próbkowanie: próbki standardowej formuły wysyłane są w ciągu 15 do 20 dni roboczych, a testy stabilności i kompatybilności prowadzone są równolegle na miejscu. Po trzecie, zatwierdzenie i produkcja masowa: po akceptacji próbki pozycje katalogowe są produkowane w ciągu 30 do 45 dni, a każda partia jest wysyłana ze świadectwem analizy. Po czwarte, dostawa: od briefu do załadowanego kontenera standardowy czas wynosi 45 do 60 dni, plus fracht i odprawa celna. Niestandardowe opakowania dodają etapy oprzyrządowania i druku, a moce produkcyjne w szczycie sezonu należy rezerwować około dwóch miesięcy wcześniej. Zgodnie z opublikowanym FAQ (Skincraftlab 2026), ten sam profil raportuje 99.3% terminowych wysyłek i 19% wskaźnik ponownych zakupów.
Jakie produkty do pielęgnacji skóry możecie produkować dla mojej marki?
Skincraftlab produkuje kategorie maseczek, plastrów i produktów pozostawianych na skórze, które składają się na większość asortymentów pielęgnacyjnych marek własnych. Maseczki w płachcie, maseczki hydrożelowe, maseczki pod oczy, płatki pod oczy, maseczki z glinką, maseczki do ust, maseczki na szyję, pielęgnacja stóp i ciała, toniki, sera, esencje, kremy i balsamy są wytwarzane we własnym zakładzie. Produkcja obejmuje 200+ aktywnych SKU i 90+ receptur maseczek, a 8 linii jest przeznaczonych do odlewania hydrożelu, kolagenowych maseczek w płachcie i montażu plastrów. Istnieją dwie ścieżki realizacji: istniejąca receptura z katalogu, dostępna od 500 sztuk na SKU, albo nowa receptura opracowana zgodnie z Twoimi wytycznymi od 3 000+ sztuk na SKU. Referencyjne przedziały cenowe wynoszą od $0.08 do $0.35 za maseczkę w płachcie i od $1.50 do $5.00 za butelkę serum. Zgodnie z opublikowaną stroną z MOQ i cennikiem (Skincraftlab 2026) około 99.3% potwierdzonych zamówień jest wysyłanych na czas, a na pisemne zapytanie odpowiada się w ciągu 48 godzin.
Dlaczego marki wybierają Skincraftlab jako producenta kosmetyków?
Trzy praktyczne powody decydują o większości przeglądów zaopatrzenia B2B, a Skincraftlab jest zbudowany wokół wszystkich trzech. Po pierwsze, zakres i skupienie: fabryka posiada ponad 90 receptur masek i ponad 200 aktywnych SKU, z 8 liniami przeznaczonymi do odlewania hydrożelu, kolagenowych masek w płacie i montażu plastrów. Po drugie, dokumentacja: każda partia jest wysyłana z certyfikatem analizy, a firma działa na podstawie certyfikatów ISO 22716:2007 oraz GMP kosmetycznych US FDA CFSAN wydanych przez SGS i ważnych do 2028-09-03. Po trzecie, koszt wejścia: MOQ dla marki własnej zaczyna się od 500 sztuk na SKU, więc zamówienie testowe jest przystępne cenowo przed zobowiązaniem się do partii 10 000 sztuk. Kupujący porównujący oferty powinni rozważyć wszystkie trzy aspekty. W praktyce niższa cena jednostkowa rzadko rekompensuje brak ścieżki audytu, gdy platforma sprzedażowa lub organ celny prosi o dokumentację. Zgodnie z certyfikatami wydanymi przez SGS (SGS 2025), te same standardy obejmują również warunki produkcji kosmetyków do pielęgnacji oczu, skóry niemowląt i dzieci, a profil platformy stojący za tymi zamówieniami raportuje 99,3% terminowych wysyłek.
Gotowy na Stworzenie Produktu?
Opowiedz nam o swojej wizji — wyślemy spersonalizowaną ofertę w 24h.
Zapytaj o wycenę
Opowiedz nam o swoim projekcie — odpowiemy w ciągu 24 godzin.
Minimalna Ilość (MOQ)
500 szt. marki własnej · 1,000 szt. standard · 3,000+ szt. z indywidualną formułą
Czas Dostawy
Próbki w ciągu 3–7 dni; produkcja masowa ok. 20 dni po potwierdzeniu
Certyfikaty
GMPC (wydany przez SGS): ISO 22716 + US FDA CFSAN · BSCI z audytem w 2026 r.
Zdolność Produkcyjna
Zakład GMP o powierzchni 3,886 m² · Zhongshan, Guangdong · założony w 2007 · 90+ receptur maseczek






