သင်က ဘယ်သူလဲ?
သင့်အတွက် ဝင်ပေါက်ကို ရှာပါ
Amazon ရောင်းချသူများ
ရောင်းအားကောင်းကြောင်း သက်သေပြထားသော ဖော်မြူလာများဖြင့် Amazon တွင် private-label အသားအရေထိန်းသိမ်းရေးပစ္စည်းများကို စတင်ရောင်းချပါ။ မစတင်မီ FBA အမြတ်အစွန်းကို တွက်ချက်စစ်ဆေးပါ။
FBA အမြတ်တွက်စက် →DTC ဘရန်းများ
စက်ရုံမလိုအပ်ဘဲ သင့်ကိုယ်ပိုင် အသားအရေထိန်းသိမ်းရေးဘရန်းကို စတင်ပါ — စိတ်ကူးမှ ဘရန်းတံဆိပ်တပ်ထားသော နမူနာများအထိ လုပ်ငန်းရက် ၃-၇ အတွင်း၊ MOQ ယူနစ် ၅၀၀ မှစ၍။
လုပ်ဆောင်ပုံ →အလှပြင်ဆိုင်ပိုင်ရှင်များ
သင့်ဖောက်သည်များအတွက် white-label မျက်နှာဖုံးနှင့် ဆီရမ်များ။ သင့်ဆိုင်အမှတ်တံဆိပ်ဖြင့် အရည်အသွေးမြင့် ဖော်မြူလာများ။
ထုတ်ကုန်များ ကြည့်ရှုပါ →
ကျွန်ုပ်တို့၏ကျွမ်းကျင်မှု
ထုတ်လုပ်မှုဝန်ဆောင်မှုများ
OEM
သင့်ဖော်မြူလာမှထုတ်လုပ်ပေးခြင်း
ODM
R&D အဖွဲ့မှဖော်မြူလာဖန်တီးပေးခြင်း
ကိုယ်ပိုင်အမှတ်တံဆိပ်
သင့်အမှတ်တံဆိပ် ကျွန်ုပ်တို့ဖော်မြူလာ
R&D စိတ်ကြိုက်
ဆန်းသစ်သောပါဝင်ပစ္စည်းများ
ထုတ်လုပ်နိုင်စွမ်း
စွမ်းဆောင်ရည်အပြည့်

ကျွန်ုပ်တို့၏အထူးပြု
စက်ရုံကြည့်ရှုရန်
စက်ရုံကိုကြည့်ပါ
လုပ်ဆောင်ပုံ
Skincraftlab နဲ့ခရီးစဉ်
Brief ပေးပို့
ထုတ်ကုန်မျှော်မှန်းချက်မျှဝေပါ
အဆိုပြုချက်ရယူ
ရွေးချယ်စရာများနှင့်စျေးနှုန်း ၄၈ နာရီအတွင်း
နမူနာအတည်ပြု
နမူနာကို လုပ်ငန်းရက် ၃-၇ အတွင်း ပို့ဆောင်ပေးပါသည်။
အကြီးစားထုတ်လုပ်
QC စာရွက်စာတမ်းနှင့်ကမ္ဘာ့တင်ပို့
ဘာကြောင့် CALLA နဲ့အလုပ်လုပ်သင့်သလဲ
နိုင်ငံတကာအသိအမှတ်ပြု
GMP, ISO 22716, BSCI, NMPA cosmetics production licence (粤妆20160335)
ကိုယ်ပိုင်စက်ရုံ
3,886 m² သန့်စင်ခန်း
R&D ဌာန
ဓာတုဗေဒပညာရှင် ၁၂ ဦး
နိုင်ငံ ၃၀+ သို့တင်ပို့
ဥရောပ, အာရှ, အမေရိက
ဘာကြောင့် Skincraftlab
သင့်အမှတ်တံဆိပ်အတွက်မှန်ကန်သောရွေးချယ်မှု
ထုတ်လုပ်မှုအပြည့်အစုံ
R&D မှတင်ပို့အထိ
MOQ ပြောင်းလွယ်
MOQ ၅၀၀ ယူနစ်မှစ
အသိအမှတ်ပြု
GMP၊ ISO 22716
နမူနာ ၃-၇ လုပ်ငန်းရက်
နမူနာများကို လုပ်ငန်းရက် ၃-၇ အတွင်း ပို့ဆောင်ပေးပါသည်။
အသိအမှတ်ပြုလက်မှတ်များ
သက်သေပြထားသောအရည်အသွေး





ကျွန်ုပ်တို့၏အဖွဲ့


ကမ္ဘာတစ်ဝှမ်းမှယုံကြည်စိတ်ချ

အောင်မြင်မှုဇာတ်လမ်းများ
ကျွန်ုပ်တို့၏ဖောက်သည်များပြောသောစကား
We started with 500 units of private label sheet masks to test the US market. Skincraftlab's team guided us through formulation, packaging design, and FDA compliance. Six months later we reordered 10,000 units.
Sarah M.
Founder, Lumina Skincare (USA)
The ODM process was seamless. We sent a concept brief for a vitamin C serum, received samples in 3 weeks, and the final product exceeded our expectations. MOQ flexibility was a game-changer for our startup.
Carlos R.
CEO, Belleza Natural (Mexico)
What sets Skincraftlab apart is their documentation. Every batch comes with full COA, stability reports, and customs paperwork. As an EU importer, this saves us weeks of compliance work.
Markus W.
Import Manager, Hautpflege GmbH (Germany)
ပထမဆုံးအော်ဒါမတင်မီ ဘရန်ဒ်ပိုင်ရှင်များ မေးလေ့ရှိသော အဖြေများ
မေးခွန်းဆယ်ခုသည် ပထမဆုံးစုံစမ်းမေးမြန်းမှုနီးပါးတိုင်းကို လွှမ်းခြုံထားသည်—အဓိပ္ပာယ်ဖွင့်ဆိုချက်၊ ကုန်ကျစရိတ်၊ MOQ၊ လက်မှတ်အသိအမှတ်ပြုခြင်း၊ အချိန်ဇယားများ၊ ကိုက်ညီမှု၊ စက်ရုံအတည်ပြုစစ်ဆေးခြင်း၊ လုပ်ငန်းစဉ်၊ ထုတ်ကုန်အပိုင်းအခြားနှင့် ပေးသွင်းသူရွေးချယ်မှု။
OEM/ODM အသားအရေထိန်းသိမ်းရေးထုတ်ကုန် ထုတ်လုပ်သူဆိုသည်မှာ အဘယ်နည်း။
OEM/ODM အသားအရေထိန်းသိမ်းရေးထုတ်ကုန် ထုတ်လုပ်သူဆိုသည်မှာ အခြားဘရန်ဒ်များအတွက် အသားအရေထိန်းသိမ်းရေးထုတ်ကုန်များကို သင့်ဖော်မြူလာအတိုင်း (OEM) သို့မဟုတ် ၎င်း၏ကိုယ်ပိုင် သုတေသနနှင့် ဖွံ့ဖြိုးရေး စာကြည့်တိုက်မှ (ODM) ဖော်ထုတ်ထုတ်လုပ်ပေးသော လက်မှတ်ရစက်ရုံတစ်ခုဖြစ်သည်။ Skincraftlab သည် တရုတ်နိုင်ငံ၊ ဂွမ်ဒေါင်းပြည်နယ်၊ Zhongshan၊ နန်လန်တွင် Zhongshan Kailei Personal Care Supplies Co., Ltd. အဖြစ် လည်ပတ်သည်။ 2007 ခုနှစ်တွင် တည်ထောင်ခဲ့ပြီး စက်ရုံသည် 3,886 m² GMP လက်မှတ်ရ အဆောက်အအုံတစ်ခုတွင် ထုတ်လုပ်မှုလိုင်း 8 ခု၊ ဖော်မြူလေးရှင်းသိပ္ပံပညာရှင် 12 ဦး၊ မျက်နှာဖုံးဖော်မြူလာ 90+ ခုနှင့် လက်ရှိ SKU 200+ ကို လည်ပတ်သည်။ SGS ထုတ်ပေးထားသော လက်မှတ်များအရ (SGS 2025)၊ အလှကုန် GMP သည် CN19/31476 အောက်ရှိ ISO 22716:2007 နှင့် CN19/31477 အောက်ရှိ US FDA CFSAN Cosmetic GMP တို့ကို အကျုံးဝင်ပြီး နှစ်ခုစလုံးသည် 2028-09-03 အထိ သက်တမ်းရှိသည်။ မှာယူမှု အဆင့်သုံးဆင့် ရှိသည်။ ပထမအဆင့်၊ သီးသန့်တံဆိပ်အတွက် SKU တစ်ခုလျှင် 500 ခု။ ဒုတိယအဆင့်၊ စံ OEM အတွက် 1,000 ခု။ တတိယအဆင့်၊ စိတ်ကြိုက်ဖော်မြူလေးရှင်းအတွက် 3,000+ ခု။ တူညီသော တရားဝင်အဖွဲ့အစည်းအတွက် Alibaba ပေးသွင်းသူပရိုဖိုင်တွင် ထပ်မံဝယ်ယူသူနှုန်း 19% နှင့် အချိန်မှန်ပို့ဆောင်မှုနှုန်း 99.3% ကို ဖော်ပြထားပြီး နှစ်ခုစလုံးကို 2026 ခုနှစ် ပလက်ဖောင်းဒေတာနှင့် အတည်ပြုထားသည်။
သီးသန့်တံဆိပ် အသားအရေထိန်းသိမ်းရေးထုတ်ကုန် ထုတ်လုပ်မှုကုန်ကျစရိတ် ဘယ်လောက်လဲ။
သီးသန့်တံဆိပ် အသားအရေထိန်းသိမ်းရေးထုတ်ကုန် ထုတ်လုပ်မှုကို တစ်ခုချင်း စျေးနှုန်းသတ်မှတ်ပြီး တရုတ် စာချုပ်ထုတ်လုပ်သူအများစုသည် အမေရိကန်ဒေါ်လာဖြင့် FOB စျေးနှုန်းသတ်မှတ်သည်။ Skincraftlab တွင် ဖော်ပြထားသော အတိုင်းအတာများမှာ မျက်နှာဖုံးစာရွက် တစ်ခုလျှင် $0.08 မှ $0.35၊ ဆီရမ်ပုလင်းတစ်လုံးလျှင် $1.50 မှ $5.00 နှင့် ရွှံ့မျက်နှာဖုံးအိုးတစ်လုံးလျှင် $0.50 မှ $2.50 ဖြစ်သည်။ စျေးနှုန်းသည် အချက်သုံးချက်ပေါ် မူတည်သည်။ ပထမ၊ ကုန်ကြမ်းပစ္စည်းကိုယ်တိုင်၊ ဟိုက်ဒရိုဂျယ်နှင့် ဇီဝဆဲလူလို့စ်သည် နွန်ဝိုဗင်ထက် ပိုကုန်ကျသည်။ ဒုတိယ၊ အာနိသင်ပါဝင်မှုပမာဏ၊ ဥပမာ ဗီတာမင် C 10% ပါသော ဆီရမ်။ တတိယ၊ ထုပ်ပိုးမှုနှင့် ပုံနှိပ်အချောသပ်မှုတို့ဖြစ်ပြီး ၎င်းတို့သည် ဖော်မြူလာကုန်ကျစရိတ်ထက် မကြာခဏ ကျော်လွန်သည်။ ဤအတိုင်းအတာများသည် ကုန်ပစ္စည်း 1,000 ခုကို အခြေခံထားပြီး သီးသန့်တံဆိပ်ပရောဂျက်များသည် SKU တစ်ခုလျှင် 500 ခုမှ စတင်နိုင်သည်။ လက်တွေ့တွင် ဝယ်ယူသူများသည် ကုန်စည်ပို့ဆောင်ခ၊ အကောက်ခွန်နှင့် ထုပ်ပိုးဒီဇိုင်းပြောင်းလဲမှုများအတွက် ခန့်မှန်းခြေ 15% ရန်ပုံငွေအပို ထားရှိသင့်သည်။ ထုတ်ပြန်ထားသော MOQ နှင့် စျေးနှုန်းစာမျက်နှာအရ (Skincraftlab 2026)၊ အတည်ပြုစျေးနှုန်းများသည် ဝဘ်ဆိုက်စျေးနှုန်းစာရင်းထက် စာဖြင့်ရေးသားထားသော အကျဉ်းချုပ်အပေါ် အခြေခံပြီး အတည်ပြုထားသော မှာယူမှုများ၏ 99.3% သည် အချိန်မှန် ပို့ဆောင်သည်။
အသားအရေထိန်းသိမ်းရေးထုတ်ကုန် OEM/ODM အတွက် အနည်းဆုံးမှာယူမှုပမာဏ (MOQ) ဆိုသည်မှာ အဘယ်နည်း။
အလှကုန်စက်ရုံများသည် ထုတ်လုပ်မှုအမျိုးအစားအလိုက် အနည်းဆုံးမှာယူမှုပမာဏကို သတ်မှတ်သည်၊ အကြောင်းမှာ လမ်းကြောင်းတစ်ခုစီသည် မတူညီသော ဓာတ်ခွဲခန်းနှင့် လိုင်းအချိန်ကို သုံးစွဲသောကြောင့်ဖြစ်သည်။ Skincraftlab တွင် အဆင့်သုံးဆင့် ရှိသည်။ ပထမအဆင့်၊ သီးသန့်တံဆိပ်—SKU တစ်ခုလျှင် 500 ခု၊ သင့်အမှတ်တံဆိပ်ဖြင့် ရှိပြီးသားဖော်မြူလာကို အသုံးပြုသည်။ ဒုတိယအဆင့်၊ စံ OEM—1,000 ခု။ တတိယအဆင့်၊ စိတ်ကြိုက်ဖော်မြူလေးရှင်း—SKU တစ်ခုလျှင် 3,000+ ခု၊ အကြောင်းမှာ ဖော်မြူလာအသစ်တစ်ခုသည် ဖွံ့ဖြိုးတီထွင်ချိန်၊ တည်ငြိမ်မှုစမ်းသပ်ခြင်းနှင့် အစမ်းထုတ်လုပ်မှုအသုတ် လိုအပ်သောကြောင့်ဖြစ်သည်။ ပထမဆုံးဝယ်ယူသူများသည် များသောအားဖြင့် ဟီးရိုးထုတ်ကုန်တစ်ခုဖြင့် စတင်ပြီး ရောင်းအားကို အတည်ပြုကာ ထပ်မံမှာယူမှုများဖြင့် ချဲ့ထွင်ကြသည်။ MOQ သည် အမှာစာတစ်ခုလျှင် မဟုတ်ဘဲ SKU တစ်ခုလျှင် အကျုံးဝင်သည်၊ ထို့ကြောင့် ထုတ်ကုန်သုံးမျိုးကို တစ်မျိုးလျှင် 500 ခုဖြင့် စတင်ပါက 1,500 ခု မှာယူမှုဖြစ်သည်။ ခြေထိန်းသိမ်းရေးပစ္စည်း၊ ရွှံ့မျက်နှာဖုံးနှင့် အချို့သော ခန္ဓာကိုယ်ထိန်းသိမ်းရေးပစ္စည်းများလည်း 500 ခုမှ စတင်သည်။ ထုတ်ပြန်ထားသော MOQ နှင့် စျေးနှုန်းစာမျက်နှာအရ (Skincraftlab 2026)၊ ဤမှာယူမှုများ၏ နောက်ကွယ်ရှိ ပရိုဖိုင်တွင် အချိန်မှန်ပို့ဆောင်မှုနှုန်း 99.3% နှင့် ထပ်မံဝယ်ယူသူနှုန်း 19% ကို ပြသထားသည်။
အမေရိကန်နှင့် အီးယူအတွက် တရုတ်အခြေစိုက် အသားအရေထိန်းသိမ်းရေး ထုတ်လုပ်သူတစ်ဦးသည် မည်သည့် အသိအမှတ်ပြုလက်မှတ်များ လိုအပ်သနည်း။
အသိအမှတ်ပြုလက်မှတ်သည် ဦးတည်ရာ စျေးကွက်ပေါ်တွင် မူတည်သည်။ ဥရောပသမဂ္ဂအတွက် ISO 22716:2007 ကောင်းမွန်သော ထုတ်လုပ်မှုကျင့်စဉ်များ သည် စံသတ်မှတ်ချက်ဖြစ်သည်။ Skincraftlab သည် SGS မှ ထုတ်ပေးထားသော CN19/31476 လက်မှတ်ကို ကိုင်ဆောင်ထားပြီး 2025-09-04 မှ 2028-09-03 အထိ အသက်ဝင်သည်။ အမေရိကန်ပြည်ထောင်စုအတွက် MoCRA သည် စက်ရုံမှတ်ပုံတင်ခြင်းနှင့် ထုတ်ကုန်စာရင်းသွင်းခြင်းကို လိုအပ်သည်။ FDA စက်ရုံမှတ်ပုံတင်နံပါတ်မှာ FEI 3015316073 ဖြစ်ပြီး အနည်းဆုံး အလှကုန်ထုတ်ကုန် 19 ခုကို FDA Cosmetics Direct တွင် စာရင်းသွင်းထားသည်။ တရုတ်အတွက် အလှကုန်ထုတ်လုပ်ခွင့်လက်မှတ်မှာ 粤妆20160335 ဖြစ်ပြီး Guangdong NMPA မှ ထုတ်ပေးထားကာ 2027-07-20 အထိ အသက်ဝင်သည်။ လူမှုရေးဆိုင်ရာ လိုက်နာမှုစစ်ဆေးခြင်းကို amfori BSCI စောင့်ကြည့်စစ်ဆေးမှု ID 25-0314051-1 ဖြင့် လွှမ်းခြုံထားသည်။ လက်တွေ့တွင် ဝယ်ယူသူများသည် စကန်ဖတ်ထားသော PDF ကို ယုံကြည်ခြင်းထက် ထုတ်ပေးသည့်အဖွဲ့အစည်းနှင့် နံပါတ်များကို အတည်ပြုစစ်ဆေးသင့်သည်။ SGS လမ်းညွှန်ချက် (SGS 2025) အရ လက်မှတ်ပေါ်ရှိ တရားဝင်အဖွဲ့အစည်းအမည်သည် ပေးသွင်းသူ၏ လုပ်ငန်းလိုင်စင်နှင့် ကိုက်ညီမှသာ အတည်ပြုစစ်ဆေးခြင်းသည် အဓိပ္ပာယ်ရှိသည်။ စစ်ဆေးစစ်ကြနိုင်ခြင်းမရှိသော လက်မှတ်များသည် များသောအားဖြင့် စက်ရုံမဟုတ်ဘဲ ကုန်သွယ်ရေးကုမ္ပဏီတစ်ခုကို ဆိုလိုသည်။
ကိုယ်ပိုင်တံဆိပ်ဖြင့် ထုတ်လုပ်သော အသားအရေထိန်းသိမ်းရေး အမှတ်တံဆိပ်တစ်ခုကို စတင်ရောင်းချရန် မည်မျှကြာသနည်း။
အကျဉ်းချုပ်မှ ကုန်ပစ္စည်းပို့ဆောင်ပြီးအထိ ပုံမှန်စီမံကိန်းတစ်ခုသည် 45 ရက်မှ 60 ရက်အထိ ကြာသည်။ ပထမ၊ စာဖြင့်ရေးသားထားသော အကျဉ်းချုပ်ကို ဖော်မြူလာရွေးချယ်စရာများ၊ MOQ နှင့် အကြမ်းဖျင်းစျေးနှုန်းတို့ဖြင့် 48 နာရီအတွင်း ဖြေကြားသည်။ ဒုတိယ၊ ပုံမှန်ဖော်မြူလေးရှင်း နမူနာများကို 15 မှ 20 အလုပ်ရက်အတွင်း ပို့ဆောင်သည်။ တည်ငြိမ်မှုနှင့် သဟဇာတဖြစ်မှုစမ်းသပ်ခြင်းကို စက်ရုံတွင် တစ်ပြိုင်နက် လုပ်ဆောင်သည်၊ ထို့ကြောင့် ဝယ်ယူသူက အသားအရည်၊ အမွှေးနံ့နှင့် ထုပ်ပိုးမှုကို စစ်ဆေးနေစဉ် ရလဒ်များ စုဆောင်းလာသည်။ တတိယ၊ ကတ်တလောက်ပစ္စည်းများအတွက် နမူနာအတည်ပြုပြီးနောက် အစုလိုက်ထုတ်လုပ်မှုသည် 30 မှ 45 ရက်အထိ ကြာသည်။ စိတ်ကြိုက်ထုပ်ပိုးမှုသည် အချိန်ပိုပေးသည်၊ အကြောင်းမှာ ပုံစံပြုလုပ်ခြင်း၊ ပုံနှိပ်ခြင်းနှင့် ဖြည့်သွင်းစမ်းသပ်ခြင်းတို့သည် အဆင့်များ ထပ်တိုးစေသည်။ နောက်ဆုံး၊ ကုန်စည်ပို့ဆောင်ခ၊ အကောက်ခွန်ရှင်းလင်းခြင်းနှင့် ဒီဇိုင်းပြင်ဆင်ချက်များအတွက် နှစ်ပတ်ခန့် ကြားခံထားသင့်သည်။ ကုမ္ပဏီမှ ထုတ်ပြန်ထားသော ဖောက်သည်ခရီးစဉ်များတွင် 90 ရက်အတွင်း အယူအဆမှ စင်ပေါ်တင်အထိ စတင်ရောင်းချမှုတစ်ခု ပါဝင်သည်။ ထုတ်ပြန်ထားသော အမေးအဖြေ (Skincraftlab 2026) အရ တူညီသောအချက်အလက်တွင် အချိန်မီပို့ဆောင်မှုနှုန်း 99.3% နှင့် ပြန်လည်ဝယ်ယူသူနှုန်း 19% ကို ဖော်ပြထားသည်၊ ဤအချက်သည် ပြန်လည်မှာယူရန် အချိန်တိုတောင်းသည့်အခါ အရေးကြီးသည်။
တရုတ် OEM/ODM ထုတ်လုပ်သူတစ်ဦးအတွက် မသင့်လျော်သူများမှာ မည်သူများနည်း။
သင့်လျော်မှုကို ရှင်းလင်းစွာဖော်ပြခြင်းသည် နှစ်ဖက်စလုံးအတွက် အချိန်ချွေတာပေးသည်။ Skincraftlab သည် SKU တစ်ခုလျှင် ယူနစ် 500 သို့မဟုတ် ထိုထက်ပို မှာယူသော အမှတ်တံဆိပ်ပိုင်ရှင်များအတွက် တည်ဆောက်ထားသည်—အမျိုးအစားတစ်ခုကို စမ်းသပ်နေသော စတင်လုပ်ကိုင်သူများ၊ Amazon FBA ရောင်းချသူများ၊ အလှပြင်ဆိုင်များနှင့် လိုင်းအသစ်များထည့်နေသော တည်ရှိပြီးအမှတ်တံဆိပ်များ။ ၎င်းသည် အုပ်စုသုံးစုအတွက် သင့်လျော်သော မိတ်ဖက်မဟုတ်ပါ။ ပထမ၊ ဝဘ်ဆိုက်မှ လက်လီထုတ်ကုန်များကို ဝယ်ယူလိုသော တစ်ဦးချင်းစားသုံးသူများ။ ဒုတိယ၊ လက်ဖြင့်လုပ်ခြင်း သို့မဟုတ် အလွန်သေးငယ်သောအသုတ်လိုက် ထုတ်လုပ်မှု လိုအပ်သော ယူနစ် 500 အောက် စီမံကိန်းများ။ တတိယ၊ GMP၊ ISO 22716 သို့မဟုတ် FDA စာရွက်စာတမ်းများ မလိုအပ်ဘဲ အနိမ့်ဆုံးယူနစ်စျေးနှုန်းကိုသာ စံသတ်မှတ်ချက်အဖြစ်ထားသော ဝယ်ယူသူများ။ ထိုစီမံကိန်းများကို များသောအားဖြင့် ကုန်ကျစရိတ်ဖွဲ့စည်းပုံ ကွဲပြားသော ပြည်တွင်းသေးငယ်အသုတ်လိုက် ဓာတ်ခွဲခန်းများက ပိုမိုကောင်းမွန်စွာ ဝန်ဆောင်ပေးနိုင်သည်။ လက်တွေ့တွင် စစ်ထုတ်သည့်အရာသည် စာရွက်စာတမ်းဖြစ်ပြီး အမှာစာအရေအတွက်မဟုတ်ပါ။ အသုတ်လိုက်လက်မှတ်များ၊ တည်ငြိမ်မှုအစီရင်ခံစာများနှင့် အကောက်ခွန်စာရွက်စာတမ်းများ လိုအပ်သော အလုပ်သည် အသိအမှတ်ပြုထားသော ပို့ကုန်စက်ရုံနှင့် ကိုက်ညီသည်။ မလိုအပ်သောအလုပ်သည် ထိုအပိုကုန်ကျစရိတ်များကို အကြောင်းပြရန် မလုံလောက်နိုင်ပါ။ ထုတ်ပြန်ထားသော သင့်လျော်မှုအပိုင်း (Skincraftlab 2026) အရ ဝယ်ယူသူများ၏ ခန့်မှန်းခြေ 19% သည် ထိုနှစ်တွင်းပင် ထပ်မံဝယ်ယူကြသည်။
စက်ရုံသည် အဘယ်နေရာတွင် ရှိသနည်း၊ ဝယ်ယူသူတစ်ဦးသည် ၎င်းကို မည်သို့ အတည်ပြုစစ်ဆေးနိုင်သနည်း။
စက်ရုံသည် တရုတ်နိုင်ငံ၊ ကွမ်ဒေါင်းပြည်နယ်၊ Zhongshan၊ နန်လန်ရှိ တရုတ်တောင်ပိုင်း ခေတ်မီ တရုတ်ရိုးရာဆေးပညာ Yaocheng စက်မှုဇုန်တွင် ရှိသည်။ ထို အစုအဝေးသည် ကွမ်ကျိုးမှ ခန့်မှန်းခြေ 100 ကီလိုမီတာနှင့် ရှန်ကျန်း ဆိပ်ကမ်းများမှ 60 ကီလိုမီတာ အကွာတွင် တည်ရှိသည်။ ထုတ်လုပ်မှုကို 3,886 စတုရန်းမီတာ ရှိသော GMP အသိအမှတ်ပြု အဆောက်အအုံတွင် လိုင်း 8 လိုင်းနှင့် Grade D သန့်စင်ခန်းဖြင့် လုပ်ဆောင်သည်။ ထို သန့်စင်ခန်းတွင် တစ်ကုဗမီတာလျှင် အမှုန် 126,079 ခုကို တိုင်းတာရရှိခဲ့ပြီး ကန့်သတ်ချက် 3,520,000 နှင့် နှိုင်းယှဉ်ပါက 96% အနားသတ်ရှိသည်။ ပထမ၊ လာရောက်ကြည့်ရှုရန် မလိုဘဲ အတည်ပြုစစ်ဆေးနိုင်သည်၊ အကြောင်းမှာ SGS ထုတ်ပေးထားသော လက်မှတ် CN19/31476 နှင့် CN19/31477 ကို SGS လက်မှတ် ပေါ်တယ်တွင် ရှာဖွေနိုင်သောကြောင့် ဖြစ်သည်။ ဒုတိယ၊ amfori BSCI အစီရင်ခံစာသည် 2026-03-27 ရက်စွဲပါ တစ်ပိုင်းကြေညာထားသော စစ်ဆေးမှုကို လွှမ်းခြုံထားသည်။ တတိယ၊ FDA စက်ရုံမှတ်ပုံတင်အမှတ် FEI 3015316073 ကို FDA Cosmetics Direct တွင် ဖော်ပြထားသည်။ SGS (SGS 2025) အရ စာရွက်စာတမ်းတစ်ခုစီပါ တရားဝင်အဖွဲ့အစည်းအမည်သည် ပေးသွင်းသူ လုပ်ငန်းလိုင်စင်နှင့် ကိုက်ညီရမည်၊ ထို့ကြောင့် စရံမချမီ လိုင်စင်ကို တောင်းခံပါ။
OEM/ODM လုပ်ငန်းစဉ်သည် ပရောဂျက်အကျဉ်းချုပ်မှ အစုလိုက်ထုတ်လုပ်မှုအထိ မည်သို့ လုပ်ဆောင်သနည်း။
အသားအရေထိန်းသိမ်းရေး OEM/ODM ပရောဂျက်တစ်ခုကို အဆင့် လေးဆင့်ဖြင့် လုပ်ဆောင်သည်။ ပထမ၊ ပရောဂျက်အကျဉ်းချုပ်—အမျိုးအစား၊ ရည်မှန်းစျေး၊ ကြေညာချက်များနှင့် ထုပ်ပိုးမှု ဦးတည်ချက်တို့ကို စာဖြင့် သဘောတူညီပြီး Skincraftlab သည် ဖော်မြူလာ ရွေးချယ်စရာများ၊ MOQ နှင့် ညွှန်းပြချက် FOB စျေးနှုန်းကို 48 နာရီအတွင်း ပြန်လည်ဖြေကြားသည်။ ဒုတိယ၊ နမူနာထုတ်လုပ်ခြင်း—စံဖော်မြူလာ နမူနာများကို 15 မှ 20 လုပ်ငန်းရက်အတွင်း ပို့ဆောင်ပြီး တည်ငြိမ်မှုနှင့် သဟဇာတဖြစ်မှု စမ်းသပ်ခြင်းကို စက်ရုံတွင် တစ်ပြိုင်နက် လုပ်ဆောင်သည်။ တတိယ၊ အတည်ပြုခြင်းနှင့် အစုလိုက်ထုတ်လုပ်ခြင်း—နမူနာ အတည်ပြုပြီးနောက် ကတ်တလောက်ထုတ်ကုန်များကို 30 မှ 45 ရက်အတွင်း ထုတ်လုပ်ပြီး အသုတ်တိုင်းကို ဓာတ်ခွဲစစ်ဆေးလက်မှတ်ဖြင့် ပို့ဆောင်သည်။ စတုတ္ထ၊ ပို့ဆောင်ခြင်း—ပရောဂျက်အကျဉ်းချုပ်မှ ကွန်တိန်နာတင်ပြီးအထိ စံအချိန်ကာလမှာ 45 မှ 60 ရက်ဖြစ်ပြီး ကုန်စည်ပို့ဆောင်ခြင်းနှင့် အကောက်ခွန် ရှင်းလင်းခြင်း ထပ်တိုးသည်။ စိတ်ကြိုက်ထုပ်ပိုးမှုသည် ပုံသွင်းခြင်းနှင့် ပုံနှိပ်ခြင်း အဆင့်များကို ထပ်တိုးစေပြီး အထွတ်အထိပ် ရာသီ ထုတ်လုပ်နိုင်စွမ်းကို ခန့်မှန်းခြေ နှစ်လကြိုတင်၍ ကြိုတင်မှာယူသင့်သည်။ ထုတ်ပြန်ထားသော အမေးအဖြေ (Skincraftlab 2026) အရ တူညီသော ပရိုဖိုင်သည် 99.3% အချိန်မှီ ပို့ဆောင်မှုနှုန်းနှင့် 19% ထပ်ဝယ်သူနှုန်းကို ဖော်ပြသည်။
ကျွန်ုပ်၏ အမှတ်တံဆိပ်အတွက် မည်သည့် အသားအရေထိန်းသိမ်းရေး ထုတ်ကုန်များကို ထုတ်လုပ်ပေးနိုင်သနည်း။
Skincraftlab သည် ကိုယ်ပိုင်အမှတ်တံဆိပ် အသားအရေထိန်းသိမ်းရေး ထုတ်ကုန်အတန်းများ၏ အများစုကို ဖွဲ့စည်းထားသော မျက်နှာဖုံး၊ ဖာထေးနှင့် လိမ်းထားရစ်သော အမျိုးအစားများကို ထုတ်လုပ်သည်။ စာရွက်မျက်နှာဖုံးများ၊ ဟိုက်ဒရိုဂျယ်မျက်နှာဖုံးများ၊ မျက်လုံးမျက်နှာဖုံးများ၊ မျက်လုံးဖာထေးများ၊ ရွှံ့မျက်နှာဖုံးများ၊ နှုတ်ခမ်းမျက်နှာဖုံးများ၊ လည်ပင်းမျက်နှာဖုံးများ၊ ခြေနှင့် ခန္ဓာကိုယ် ထိန်းသိမ်းရေး၊ တိုနာများ၊ ဆီရမ်များ၊ အက်ဆန့်များ၊ ခရင်မ်များနှင့် လိုးရှင်းများကို အားလုံး စက်ရုံအတွင်း ထုတ်လုပ်သည်။ ထုတ်လုပ်မှုသည် လက်ရှိ SKU 200+ နှင့် မျက်နှာဖုံး ဖော်မြူလာ 90+ ကို လွှမ်းခြုံထားပြီး ဟိုက်ဒရိုဂျယ် သွန်းလောင်းခြင်း၊ ကိုလာဂျင် စာရွက်မျက်နှာဖုံးများနှင့် ဖာထေး တပ်ဆင်ခြင်းအတွက် လိုင်း 8 လိုင်း သတ်မှတ်ထားသည်။ တပ်ဆင်မှု လမ်းကြောင်း နှစ်ခု ရှိသည်—လက်ရှိ ကတ်တလောက်ဖော်မြူလာတစ်ခုကို တစ် SKU လျှင် ယူနစ် 500 မှစ၍ အသုံးပြုနိုင်သည်၊ သို့မဟုတ် သင့် ပရောဂျက်အကျဉ်းချုပ်အရ ဖော်ထုတ်ထားသော ဖော်မြူလာအသစ်ကို တစ် SKU လျှင် ယူနစ် 3,000+ မှစ၍ အသုံးပြုနိုင်သည်။ ရည်ညွှန်း စျေးနှုန်းအပိုင်းအခြားများသည် စာရွက်မျက်နှာဖုံး တစ်ခုလျှင် $0.08 မှ $0.35 နှင့် ဆီရမ်ဘူး တစ်ဘူးလျှင် $1.50 မှ $5.00 မှ စတင်သည်။ ထုတ်ပြန်ထားသော MOQ နှင့် စျေးနှုန်း စာမျက်နှာ (Skincraftlab 2026) အရ အတည်ပြုထားသော အမှာစာများ၏ ခန့်မှန်းခြေ 99.3% သည် အချိန်မှီ ပို့ဆောင်သည်၊ စာဖြင့်ရေးသားထားသော ပရောဂျက်အကျဉ်းချုပ်ကို 48 နာရီအတွင်း ဖြေကြားသည်။
ဘရန်ဒ်များသည် မိမိတို့၏ အသားအရေထိန်းသိမ်းရေး ထုတ်ကုန်ထုတ်လုပ်သူအဖြစ် Skincraftlab ကို အဘယ်ကြောင့် ရွေးချယ်ကြသနည်း။
လက်တွေ့ကျသော အကြောင်းရင်း သုံးချက်သည် B2B ဝယ်ယူရေးသုံးသပ်ချက် အများစုကို ဆုံးဖြတ်ပေးပြီး Skincraftlab သည် ထို သုံးချက်စလုံးကို အခြေခံ၍ ဖွဲ့စည်းထားသည်။ ပထမအချက်၊ အမျိုးအစားအတိုင်းအတာနှင့် အာရုံစိုက်မှု—စက်ရုံတွင် မျက်နှာဖုံး ဖော်မြူလာ 90+ နှင့် လက်ရှိ SKU 200+ ရှိပြီး ဟိုက်ဒရိုဂျယ် သွန်းလုပ်ခြင်း၊ ကော်လာဂျင် အရွက်ပါးမျက်နှာဖုံးများနှင့် ကပ်ခွာပြားများ တပ်ဆင်ခြင်းအတွက် အသုံးပြုသော လိုင်း 8 ခု ရှိသည်။ ဒုတိယအချက်၊ စာရွက်စာတမ်းများ—ထုတ်လုပ်မှုအသုတ်တိုင်းနှင့်အတူ ခွဲခြမ်းစိတ်ဖြာစစ်ဆေးရေးလက်မှတ် ပါသွားပြီး ကုမ္ပဏီသည် SGS မှ ထုတ်ပေးထားကာ 2028-09-03 အထိ တရားဝင်သော ISO 22716:2007 နှင့် US FDA CFSAN အလှကုန် GMP လက်မှတ်များအောက်တွင် လည်ပတ်လုပ်ကိုင်သည်။ တတိယအချက်၊ စတင်ဝင်ရောက်မှုကုန်ကျစရိတ်—ကိုယ်ပိုင်အမှတ်တံဆိပ် MOQ သည် SKU တစ်ခုလျှင် ယူနစ် 500 မှ စတင်သည်၊ ထို့ကြောင့် ယူနစ် 10,000 ထုတ်လုပ်မှုကို မလုပ်ဆောင်မီ စမ်းသပ်အော်ဒါသည် တတ်နိုင်သော ကုန်ကျစရိတ်ဖြစ်သည်။ ကိုးကားစျေးနှုန်းများကို နှိုင်းယှဉ်သော ဝယ်ယူသူများသည် သုံးချက်စလုံးကို ချိန်ဆသင့်သည်။ လက်တွေ့တွင်၊ စျေးကွက် သို့မဟုတ် အကောက်ခွန်အာဏာပိုင်တစ်ခုက စာရွက်စာတမ်းများ တောင်းခံသည့်အခါ နည်းသော ယူနစ်စျေးနှုန်းသည် ပျောက်ဆုံးနေသော စစ်ဆေးမှတ်တမ်းလမ်းကြောင်းကို ဖြည့်ဆည်းပေးနိုင်ခဲသည်။ SGS မှ ထုတ်ပေးထားသော လက်မှတ်များအရ (SGS 2025)၊ အဆိုပါ စံနှုန်းများသည် မျက်လုံး၊ ဘေဘီနှင့် ကလေး အသားအရေထိန်းသိမ်းရေး ထုတ်လုပ်မှု အခြေအနေများကိုလည်း လွှမ်းခြုံပေးပြီး ဤအော်ဒါများ၏ နောက်ကွယ်ရှိ ပလက်ဖောင်း ပရိုဖိုင်သည် အချိန်မှန် ပို့ဆောင်မှု 99.3% ရှိကြောင်း ဖော်ပြသည်။
သင့်ထုတ်ကုန်ကိုဖန်တီးရန်အဆင်သင့်ဖြစ်ပြီလား
သင့်မျှော်မှန်းချက်ကိုပြောပြပါ
ဈေးနှုန်းတောင်းခံရန်
သင့်ပရောဂျက်အကြောင်း ကျွန်ုပ်တို့ကို ပြောပြပါ — ၂၄ နာရီအတွင်း ပြန်လည်ဖြေကြားပါမည်။
အနည်းဆုံး (MOQ)
ကိုယ်ပိုင်အမှတ်တံဆိပ်အတွက် 500 ယူနစ် · စံထုတ်ကုန်အတွက် 1,000 ယူနစ် · စိတ်ကြိုက်ဖော်မြူလာအတွက် 3,000+ ယူနစ်
ပို့ချိန်
နမူနာများကို 3–7 အလုပ်ရက်အတွင်း; နမူနာအတည်ပြုပြီးနောက် အစုလိုက်ထုတ်လုပ်မှု ခန့် 20 ရက်
အသိအမှတ်ပြုလက်မှတ်များ
GMPC (SGS မှထုတ်ပေးသည်): ISO 22716 + US FDA CFSAN · BSCI 2026 စစ်ဆေးအတည်ပြုထားသည်
ထုတ်လုပ်နိုင်စွမ်း
3,886 m² GMP စက်ရုံ · ကျုံးရှန်း၊ ကွမ်တုန်း · 2007 ခုနှစ်တွင် တည်ထောင်ခဲ့သည် · မျက်နှာဖုံးဖော်မြူလာ 90+ မျိုး






